Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μικρες ιστοριες απο τα παλια - Ελενα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 13 Μαρτίου 2024.

  1. slave32

    slave32 Regular Member

    Ημουν μολις εικοσι ετων. Δεν σκεφτομουν πολυ, ηθελα απλα να το ζησω.
    Η Ελενα απο την αλλη αρκετα μεγαλυτερη μου. Ξανθια, λιγα κιλα περισσοτερα. Πανεξυπνη. Με χειραγωγουσε απο την πρωτη στιγμη. Μου εξηγησε οτι δεν ειναι του πονου. Ξενερωσα λιγακι, αλλα την ηθελα πολυ.
    Βγηκαμε καπου στο Θησειο, περπατησαμε ως το Συνταγμα. Φορουσε βαθυ ντεκολτε, τα ματια μου ηθελαν αλλα δεν μπορουσαν να ξεκολλησουν απο πανω του.
    Σταματησαμε εξω απο την βιτρινα ενος φωτεινου μαγαζιου. Με πλησιασε πολυ κοντα, επεσε πανω μου. Με φιλησε. Τυλιξε τα χερια της πανω μου. Ετρεμα.
    -πες μου τι θελεις;
    -Να γονατισω.
    -Κανε το.
    Επεσα στα γονατα, δεν με ενοιαζε που ημουν στο δρομο, δεν με ενοιαζε τιποτα.

    Υπεροχη Ελενα απο το Παγκρατι σε ευχαριστω.

    Υ.γ. το καλυτερο pegging ever
     
  2. slave32

    slave32 Regular Member

    Ειχα πια ξεθαρεψει μαζι της. Ηταν πρωινο, εκεινη δουλευε απο το σπιτι, εγω φοιτητης χαλαρος. Την ειχα επισκεφτει. Εμενε με τη μητερα της. Την ειχα ξαναγνωρισει. Φιλικη, καλη γυναικα. Δεν πηγαινε το μυαλο της.

    Η Ελενα ηταν γλυκια πολυ γλυκια δεν χορταινα να την γλειφω. Με εβαλε να γδυθω. Εβαλε μια σφηνα μεσα μου και μ εβαλε κατω απο το ξυλινο καφετι γραφειο της. Ημουν στον παραδεισο, μουδιαζε η γλωσσα μου. Δεν σταματουσα να την γευομαι. Δεν ξερω πως καταφερνε να δουλευει ετσι.

    -ο νεαρος εφυγε; ακουσα τη μητερα της να ρωταει. Παγωσα για λιγο, την ενιωθα να χυνει ομως.
    - θα ξαναερθει σε λιγο.
    -φαινεται καλο παιδι, συνεσταλμενο.
    -Ειναι. Φοιτητης. Μπορει να τον προσλαβω για λιγο καιρο, να βγαζει χαρτζηλικι.
    Την εγλειφα πιο εντονα, δινοντας την καταφατικη μου απαντηση.
    -Ναι.
    Ειπε η μητερα της φευγοντας.. εκλεισε η πορτα..