Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως να ξυπνήσω έναν master

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ellen !!!, στις 8 Φεβρουαρίου 2024.

  1. Ellen !!!

    Ellen !!! New Member

    Καλησπέρα. Έχω μια απορία και θα ήθελα τη γνώμη σας.
    Πριν κάποια χρόνια είχα λογαριασμό σε αυτό το forum ως υπό. Πάντα μου άρεσε αυτός ο ρόλος στο σεξ. Έμαθα αρκετά και στη θεωρία και στη πράξη και μπορώ να πω πως η εμπειρία ήταν μοναδική. Έκτοτε όμως γνώρισα τον άνθρωπο μου και είμαστε πολύ καλά μαζί σε όλους τους τομείς. Δεν είχαμε βάλει το bdsm στη σεξουαλικη μας ζωή αλλά αυτό δε με ενοχλεί καθόλου.
    Το θέμα τώρα είναι πως το τελευταίο καιρό μου αναφέρει κάποια πράγματα που μόνο ένας master μπορεί να γνωρίζει και αυτό μου ξυπνάει κρυφές επιθυμίες.
    Ξέρω πως μέσα του το κρύβει αλλά για κάποιο λόγο τον κρατάει.
    Θα ήθελα λοιπόν μια γνώμη για το πως θα μπορούσα εγώ να ξυπνήσω τον Αφέντη που κοιμάται μέσα του.
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    Καλησπέρα σας.
    Ατυχήσατε.
    Κυρίαρχος εν υπνώσει δεν γίνεται.
     
  3. Ellen !!!

    Ellen !!! New Member

    Σίγουρα μόνο άτυχη δεν είμαι.
    Και να μην βρω τον τρόπο πάλι δε με πειράζει καθόλου.
     
  4. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Καλημέρα, καλώς επανήλθατε. Δοκιμάστε να τον υπηρετήσετε, ερωτικά ή μη ερωτικά, εσείς γνωρίζετε τους κώδικες επικοινωνίας σας και τι μπορεί να εκλάβει ως υπηρεσία / κάλεσμα ο σύντροφός σας.
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ποια είναι αυτά τα πράγματα που κατά τη γνώμη σας μόνο ένας master μπορεί να γνωρίζει;
     
  6. NobodyKP

    NobodyKP Contributor

    Η γνώμη μου είναι να ακολουθήσετε την συμβουλή της gaby_m
     
  7. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης

    Άτυχη δεν είστε, όμως κι ένας master δεν κοιμάται ποτέ. Αν λοιπόν είναι master – και δεν σφάλετε σε αυτό – τότε πιθανότατα δεν είστε η κατάλληλη υπό για τα γούστα του. Μάλλον φούντωσε η χρόνια ανικανοποίητη υποτακτική φύση σας και αναζητά κάπου να ακουμπήσει. Η ανάγκη αυτή σας κάνει να βρίσκετε στοιχεία στον σύντροφο σας που πριν δεν σας απασχολούσαν. Μοιάζει με το παράδειγμα με τις έγκυες γυναίκες, παντού βλέπουν έγκυες. Αν φουντώσει κι άλλο η υπό Φύση σας και δεν… σε λίγο παντού θα βλέπετε master, δύσκολα όμως θα το βρείτε στο πρόσωπο του καλού σας αυτό. Αν το είχε, ο ίδιος δεν θα περίμενε το όποιο κάλεσμα σας, θα ξυπνούσε από την αρχή την παραγκωνισμένη Φύση σας . Από την άλλη μπορέι και να σφάλω, το σίγουρο είναι πως ο χώρος του BDSM έχει ένα προνόμιο, είναι άμεσος, αδιαμεσολάβητος και ειλικρινής. Λειτουργείστε ως BDSMer λοιπόν, αν νιώσατε κατισχυμένη απλά παραδοθείτε του, ξέρετε πως, μπορει και να σας αναλάβει...

    ίσως στο τέλος φανείτε τυχερη  
     
    Last edited: 11 Φεβρουαρίου 2024
  8. rea..

    rea.. Contributor

    Στους ανθρώπους μας χρειαζεται να μπορούμε να πούμε και να μοιραστούμε αυτά που νιώθουμε και αυτά που είμαστε. Να ανοιχτουμε και να ανοίξουμε.
     
  9. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Επιθυμία που δεν θα εκδηλωθει δεν θα πραγματοποιηθει ποτε
     
  10. skia

    skia Contributor

    Εάν χρειάζεται να του το ξυπνήσεις, σώθηκε...
     
    Last edited: 12 Φεβρουαρίου 2024
  11. rea..

    rea.. Contributor

    Πάντως στην ωραία κοιμωμένη καλά πήγε...  
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Και το καλό μαγειρεμένο φαϊ κάνει δουλίτσα να ξέρεις....