Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι θέλω;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος BrattyPrincess, στις 24 Μαρτίου 2024.

  1. BrattyPrincess

    BrattyPrincess Either playing or eating

    Καλησπέρα σε όλους,
    Καθότι το τελευταίο διάστημα διαβάζω πολλά εδω μέσα και εν γένει ψάχνομαι, μου έχει δημιουργηθεί η εξής απορία. Πως καταλαβαίνει κανείς τι θέλει; Τι ρόλο θέλει να πάρει σε αυτό το παιχνίδι και πως οριοθετεί τα θέλω του ή καταργεί αυτά τα όρια; Ποια είναι η "ενδεδειγμένη" μέθοδος εξερεύνησης;

    Θα ήθελα τις σκέψεις σας πάνω σε αυτό
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    Ο καθ΄ένας είναι αυτό που τον γκαυλώνει.
    Η ενδεδειγμένη μέθοδος είναι να βρει τι είναι αυτό.
     
  3. GreguarX

    GreguarX Dark Side Embassador Premium Member

    Ρώτα το κορίτσι μήπως έχει και άλλες απορίες να της της λύσεις.
     
  4. her-ald

    her-ald Regular Member

    Ο καθένας πειραματίζεται με διάφορους τρόπους. Επιλέγει τι θέλει να δοκιμάσει ψάχνοντας διάφορες επιλογές και στην συνέχεια δοκιμάζει τι του αρέσει στην πράξη. Το ίντερνετ παρέχει μια ακόρεστη γκάμα ιδεών και εξίσου πολλές ευκαιρίες για γνωριμίες.
    Φυσικά πάντα χρειάζεται προσοχή, κατάλληλο παρτενέρ και γνώση και των δύο του τι χρειάζεται.
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δοκιμάζοντας αυτά που νομίζει ότι θέλει. Όταν βρει αυτό/αυτά που πραγματικά θέλει, θα το καταλάβει.

    Και προσοχή, ε;
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    εύχομαι ειλικρινά, να βρεθεί κάποιος με διάθεση να σας δείξει τι θέλετε, να 'χετε τύχη.
     
     
  7. Dapom

    Dapom Contributor

    Ο τρόπος είναι αναλογικά ίδιος με οταν αγοράζετε ρούχα...το παίρνετε πάτε στο δοκιμαστήριο και το δοκιμάζετε...αν σας αρέσει το πάτε στο ταμείο...αν δεν σας αρέσει το αφήνετε στην άκρη και δοκιμάζετε άλλο.
     
  8. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Εξαρτάται αν προτιμά την αποκεντρωμένη διοίκηση ή να είναι (σ)τα κεντρικά  
    Η αλήθεια είναι πως, μιλώντας εξ ιδίων, απλά του έρχεται κατάκέφαλα και το καταλαβαίνει. Κάτι σαν... εξ Αποκαλύψεως γνώση  

    Τα όρια μπορούν να είναι μια χαρά. Δεν είναι πάντα ζητούμενο η κατάργησή τους.
    Παραταύτα, υπάρχουν φορές που απλά εξαχνώνονται.
     
  9. Ballboss

    Ballboss New Member

    καλησπέρα σε όλους!!
    Με το ball basting μόνο εγώ έχω αγάπη;;
     
  10. δεν ειναι τοσο πολυ το τι θελει καποιος αλλα τι τον κανει να νιωθει καλυτερα
     
  11. iolanda

    iolanda Contributor

    Βοηθάει και η αφαιρετική μέθοδος.