Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

selfsuck και strapon play

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος showman, στις 4 Ιανουαρίου 2006.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    RE: RE: selfsuck και strapon play

    Μα ερωτήσεις που κάνεις και συ … !!! Μπόθ Μπόθ , κάνουνε ορέξεις σ’ αυτά τα θέματα ;
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Από όλους όσους δεν ασχολούνται στα σοβαρά με το συγκεκριμένο φετίχ, ο Ντ' Ανούντσιο δεν είναι εδώ, ούτε βέβαια και ο δυστυχής Καβούρ που πήγε πριν της ώρας του από τα άλλα καμώματα του Ντ΄Ανούντσιο, παρατηρώ τα εξής:

    ότι δεν έκαναν καινούργιες γνωριμίες στις διακοπές του Πάσχα,

    ότι βρίσκονται ακόμα κάτω από την επήρεια σοκ για την παλιά απεργία των moderators,

    ότι αν δεν βοηθηθούν σοβαρά δεν... ας μη συνεχίσω

    σας φιλώ πολύ και καλοί είστε και έτσι <γλυκύτατο χαμόγελο>
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    RE: RE: selfsuck και strapon play

    (Incomplete_ κοκκινίζει,νιώθει αφελής και θυμάται τον Έλμερ Φαντ με τα αυτιά του γαϊδάρου μετά από κάθε του γκάφα..έπειτα κοιτάζει το αριστερό του χέρι.με περίσση στοργή και πατρότητα το χαϊδεύει..παίρνει ανάσα και..)
    Τι μποθ ρε άνθρωπεεεεεεεε.Εγώ μέχρι τώρα τώρα πίστευα πως ο καθείς με το "καλό"το χέρι "ευαγγελιζόταν"!Απαιτώ να λάβουν θέση και να απαντήσουν τα υπόλοιπα μέλη,γιατί θα αρχίσω να παίρνω τηλέφωνα τους φίλους μου και να τους ρωτάω!



     

    βαρύς ο πέλεκυς...

    Προσωπικά.Έκανα μία προχθές...

     

    Ειλικρινά με στεναχωρείς καλή μου tender..

    Ειλικρινά,δεν την αντέχω τέτοια συγκατάβαση..

    Γμτ...
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Έλα τώρα, incomplete you had it coming, αν δε στα πουν αυτά οι φίλοι σου ποιοί θα στα πουν, οι μη - φίλοι σου; <χαμόγελο>

    Πρόσεξε, λεπτομέρεια. Μιλάει εδώ μία που υποχρεωτικά, στο πλαίσιο sensual training, φέρνει τον εαυτό της στα πρόθυρα οργασμού κάθε πρωί και βράδυ. Και το έχω περιγράψει το τί και πώς και γιατί στο ανάλογο νήμα. Δεν το κάνω με αυτοσυγκέντρωση σκέτη, πίστεψέ με.

    Είναι να μη με πιάνει το κοινωνικό μου μετά;
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Όλους μας πιάνει  
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Μπα Amazona!
    Εμένα προσωπικά δεν με εμπνέει η ιδέα του selfsuck.
    Και εγώ το λεω χωρίς να ντρέπομαι.
     
  7. slave4mistress

    slave4mistress Regular Member

    και ομως το εχω δει σε τσοντα,παλια γαλλικη παραγωγη.ηταν ενας αραπης απιστευτα ευληγιστος και φυσικα γυμνασμενος.εφερνε τα ποδια του πισω απο το κεφαλι,και η λεκανη του εφτανε πολυ κοντα στο κεφαλι.απιστευτο αυτοτσιμπουκομα
     
  8. thomas21

    thomas21 New Member

    βαση κατανομη του ανθρωπινου σωματος το self suck ειναι αδυνατο να γινει ακομα και απο τις πιο ευλυγιστες γυναικες... ο συγκεκριμενος τυπος που αναφερατε,οντως εκανε self suck ομως δεν ειδα αν αναφερατε πως για να το πετυχει αυτο ειχε κανει εγχειρηση και ειχε αφαιρεσει 2 οστα απο το θωρακα του.....
     
  9. giorgos-gym

    giorgos-gym New Member

    πειραματιζόμενος μικρός το είχα προσπαθήσει...
    επιτυχώς μεν δίχως ευχαρίστηση λόγω της προσπάθειας...

    επιπλέον έχεις πονοκεφάλους ζαλάδες και +κίνδυνο από σπόνδυλο....

    από την άλλη όσο προπονήσαι τόσο πιο εύκολο είναι και τα καταφέρνει κάποιος ....

    επίσης άδειο στομάχι και πολύ μικρές αναπνοές....

    ε ρε τι μου θυμίσατε....

    ερώτηση , το στραπον γιατί αναφέρθηκε στον τίτλο του ποστ αυτού???

    δεν συζητήθηκε καν...
     
    Last edited: 29 Δεκεμβρίου 2007
  10. nancygirl

    nancygirl New Member

    "Shortbus" . Ταινία του 2006. Φεστιβαλ του περιοδικού Σινεμά, βραδυνή προβολή, η αίθουσα γεμάτη.
    Πρώτη σκηνή. Ένα αγόρι χωρίς ιδιαίτερο σωματότυπο, χωρίς βγαλμένες σπάλες κ.λ.π., ξαπλώνει γυμνό στο πάτωμα και φέρνει αργά τη λεκάνη προς το μέρος του. Ολοκληρώνει την πράξη του και απολαμβάνει τους χυμούς του μέχρι την τελευταία σταγόνα. Όλοι παρακολουθούν μαγεμένοι και η ταινία παίρνει το βραβείο κοινού στο φεστιβάλ.

    Η ταινία κυκλοφορεί κανονικότατα με αυτό το τίτλο στα dvdαδικα της γειτονιάς σας. Όσοι πιστοί.....
     
  11. selfsuck23cm

    selfsuck23cm New Member

    Απάντηση: selfsuck και strapon play

    δεν ισχιει οτι για να το κανεις πρεπει να εχεις βγαλει πλευρα κ σπονδυλους,,,μπορει καπιοι να το κανανε λογο το οτι δεν γινονταν κανονικα.
    εγω μπορω να το κανω χωρις να εχω βγαλει ουτε σπονδυλο ουτε πλευρα.
    Και δεν ειναι κα8ολου επιπονο αρκει να μην το παρακανεις και πιεσεις πολλη τη μεση σου.
    εμενα με βοη8αει πολλη το μεγε8ος και το οτι ειμαι αδυνατος κ ευλιγιστος.....
    και μπορω να πω οτι ειναι ακρως απολαυστικο....και ιδιαιτερα το τελειωμα....
    και το σελφσακ δεν εχει να κανει με τη σεξουαλικοτιτα του ατομου που το κανει....ειναι απλα ενα ειδος αυνανισμου......