Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπότες ή γόβες;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος gh_kai_ydwr, στις 15 Φεβρουαρίου 2006.

?

Μπότες ή γόβες;

Poll closed 25 Φεβρουαρίου 2006.
  1. Μπότες

    0 vote(s)
    0,0%
  2. Γόβες

    0 vote(s)
    0,0%
  3. Δεν έχει σημασία, τα παπούτσια δεν κάνουν την Αφέντρα

    0 vote(s)
    0,0%
  1. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Μπότες ή γόβες;



       απολαυστικος μπραδερ
     
  2. bootlover

    bootlover New Member

    Απάντηση: RE: Μπότες ή γόβες;

    Θα συμφωνήσω μαζι σου...Και επίσης είναι γαμάτο να αφήνεις το σπέρμα σου, πάνω τους...
     
  3. Emiris

    Emiris Regular Member

    Απάντηση: Μπότες ή γόβες;

    Εγώ προσωπικά σιχαίνομαι τις μπότες. Όλων των ειδών. Ασχημαίνουν την κοπέλα.

    Αντιθέτως που αρέσουν πολύ οι κλασσικές γόβες και οι όμορφες καλοκαιρινές μπαλαρίνες.
    Όταν λέω γόβες δεν εννοώ σε καμία περίπτωση εκείνα τα εκτρώματα με την ψηλή σόλα και ή το τεράστιο τακούνι. Απλή, κομψή, θηλυκή γόβα.



     



     





    ΥΓ: Συχνά μετά τα ποστ μου ακολουθεί η σκατούλα μου. Αν ξανασυμβεί αγνοείστε τη.
     
  4. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Απάντηση: Μπότες ή γόβες;

    Γόβες...


     
     
  5. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Μπότες ή γόβες;

    Ειναι απλως δικη μου εντυπωση οτι η τακτικη χρηση ενος ζευγαριου γοβες χαλαει τα γυναικεια ποδια?
     
  6. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Απάντηση: Μπότες ή γόβες;

    Είναι. Οποιοδήποτε "κακό" παπούτσι μπορεί να αλλάξει το πόδι της γυναίκας σε κάποια ηλικία της.

    Γενικά όμως οι χρόνιες παθήσεις προκύπτουν κυρίως από χρόνια χρήση τακουνιού ασχέτως παπουτσιού.
     
  7. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Απάντηση: Μπότες ή γόβες;

    Γόβες Peep toe..

     
     
  8. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Μπότες ή γόβες;

    Μου αρεσει που στο πλαι γραφει και superleggera και στην κορυφη της λωριδας εχει και την εισγωγη αερα. Ακριβης αντιγραφη.
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Μπότες ή γόβες;

    Φυσικά και όχι... Το μόνο που χρειάζεται ειναι να ξέρει να περπατάει... να έχει σωστό βάδισμα... Πράγμα μάλλον σπάνιο όσο περνάει ο καιρός αφού οι πιο πολλές γυναίκες δεν ξέρουν καν να περπατάνε αφού είναι ουσιαστικα αγύμναστες...

    Και κάτι άλλο... Τα peep toes είναι peep toes... Δεν είναι γόβες. Οι γόβες φοριούνται πάντα με κάλτσες... Τα peep toes φοριούνται χωρίς κάλτσα ὀπως αντιλαμβάνεστε......
    Μην μπερδεύουμε τα πράματα ή τις π... με τις β...! ΟΚ?
     
  10. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Μπότες ή γόβες;

    Ό,τι να 'ναι, χωρίς χοντρή σόλα, όπως είναι η μόδα... Τουλάχιστον αντιαισθητικό...  
     
  11. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: Μπότες ή γόβες;

    Ασυζητητί προτιμώ τις μπότες, δερμάτινες βέβαια, όσο πιο ψηλές γίνεται, και με τακούνι στιλέττο κι όχι φλατ, όπως έχει γίνει μόδα τελευταία! Αυτό θα το συγχωρούσα μόνο σε κάποια που δουλεύει πολλές ώρες όρθια.  
     
  12. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Απάντηση: Μπότες ή γόβες;

    Και τα δύο γόβες είναι. Απλά διαφέρουν ως προς το άνοιγμα. Δεν ξέρω αν υπάρχει και κάποια άλλη σχεδιαστική διαφορά. Ένα είδος γόβας ας πούμε ότι είναι. Σαν γόβα peep toe ή σκέτο peep toe αναφέρεται, από όσο ξέρω, σε περιοδικά, ιστοσελίδες, καταστήματα πώλησης και από όσα έχω συζητήσει με διάφορες κοπέλες. Για το πως φοριούνται οι μεν και οι δε, με κάλτσα ή χωρίς τι να πω; Έχω δει διάφορες στιλιστικές επιλογές. Κάθε μία είχε τη δική της ομορφιά. Καλή αισθητική, και όχι μόνο, απόλαυση σε όλους.  

    Μια σχετική με το θέμα αναφορά.

    Peep toe γόβες σε διάφορες παραλλαγές! | Heine Fashion News