Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

«Θα το κανες ; ...»

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Guest05, στις 1 Ιουνίου 2006.

?

Ναι ή όχι;

  1. (υ)ναι

    27,0%
  2. (υ)όχι

    36,5%
  3. (Κ)ναι

    16,2%
  4. (Κ)όχι

    20,3%
  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Χφκ διαφθορέα ανθρώπινων συνειδήσεων   , πριν απαντήσω , θα μου απαντήσεις στην εξής ερώτηση ; Θα το έκανες εσύ ; Και αν η απάντηση σου είναι θετική , για πόσα χρήματα θα δεχόσουν να σε πάρει ένας άντρας ; Μην παρεξηγηθείς , είναι πραγματικά αθώα η απορία μου.
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: «Θα το κανες ; ...»

    Τη γουστάρω αυτή τη λεπτομέρεια .. 

    Καλά,εδώ σηκώνει πολύ πασατέμπο και παρακολούθηση....
     
  3. G_E

    G_E Contributor

    Re: Απάντηση: Re: «Θα το κανες ; ...»

    .. ασε που στην εποχή μου τετοια γινοντουσαν "για την εμπειρία".

    Παρά τον προβοκατόρικο χαρακτηρα του βρισκω πολυ ενδιαφερον αυτό το thread
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: «Θα το κανες ; ...»

    Ευλογημένες εποχές  


    Εξαιρετικά ενδιαφέρον.Και δεν το βρίσκω προβοκατόρικο ΚύριεG...Aπλά οδηγεί σε μια αλήθεια,που είναι και δεδομένη...!Μεταξύ κατεργαρέων...  
     
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Όταν λέτε "με πόσα χρήματα θα δεχόσουν να σε πάρει ένας άνδρας", εννοείτε πόσα θα σας έδινε ή πόσα θα του δίνατε;
     
  6. Amazona

    Amazona Nothing More, Nothing Less - Amazona is the best!

    <χαμογελάει>

    Άλλο στάτους, άλλο χρήμα. Για ένα σεβαστό ποσό δε θα δίσταζα να το κάνω (το αναφερθέν με καλύπτει), θα το έκανα και για λιγότερα. Ασπάζομαι την άποψη του φίλου Incomplete_.... εξάλλου όλα έχουν τιμή.
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πόσα χρήματα θα δεχόταν , για να δεχτεί να τον πάρει ένας άνδρας  
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Δεν ξέρεις πόσο με Κολακεύεις.

    Όταν ήμουν πιτσιρικάς παρασύρθηκα από τα πάθη της εποχής . Κυρίως πολιτικά . Ο Αγαπητός μου Ντολμανσέ μπορεί ως αρμοδιότερος εμού να κάνει αν η κοινότητα το επιθυμεί μια αναδρομή στις εποχές .

    Δεν γνωρίζω για ποίον ακριβώς λόγο, αλλά η ελευθεριότητα της εποχής συνεπήρε την νεανική μου ψυχή κι έφτασα σε πολύ χειρότερα πράγματα και ολισθήματα , με πολύ λιγότερα χρήματα από τα 10 εκατομμύρια ευρώ . Συμπερασματικά λοιπόν λέω πως ΝΑΙ θα το έκανα .
    Και ξέρεις γιατί μα γιατί αν χωρίς φράγκο μπορώ να διαφθείρω ψυχές φαντάσου με 10 μύρια ευρά πόσες περσότερες θα διέφθειρα .

    Αλήθεια για την δική σου την ψυχή , πόσα θες ;
     
  9. Astarty

    Astarty Contributor

    Ξεχάσε να γράψει ο λατρεμένος μου πως δεν θα ζούσε μετά ο άλλος για να το πει.
    Με 10 εκ. βουλώνεις τα στόματα όλων κυριολεκτικά ή μεταφορικά.

    Αστάρτη
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Μήπως περισσεύει κάτι;
    Θέλω ένα μικρό δάνειο για την αγορά μοτοποδηλάτου.
    Δεν ανέχομαι πλέον το ταξί.
    Με ποθούν εκδήλως οι σωφεράντζες.
    Αν δεν με φροντίσετε, μπορεί να ενδώσω.
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αδιαφορώ για τα χρήματα . Ως φοιτητής το είχα κάνει για 15 χιλιάρικα , για να δω πως είναι .
    Τώρα θα μπορούσα να το κάνω και για ένα Ευρώ συν την ψυχή , αυτού που ζητάει την δική μου . Πιο κάτω δεν συμβιβάζομαι .
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: «Θα το κανες ; ...»

    Γουστάρω το ισχυρό background,που αναπτύσεται μέσα από το θέμα 

    Χάινριχ...δώσε και κόψε...

    Αστάρτη...αγόρασε ανάκλινδρο...θα σου φανεί χρήσιμος και αναπαυτικός  

    shadow...αν σου τύχει αυτό,κράτα την ψυχή σου,δώσε μου τα χρήματα και αργότερα σου δίνω και τη δική μου..Εξάλλου,οι πιο διάσημες ψυχές στη μεταφυσική και στον κινηματογράφο,είναι οι βασανισμένες..
    Τι να την κάνω την υστεροφημία,αν το άστρο μου ανατείλει στο μετά