Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

«Θα το κανες ; ...»

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Guest05, στις 1 Ιουνίου 2006.

?

Ναι ή όχι;

  1. (υ)ναι

    27,0%
  2. (υ)όχι

    36,5%
  3. (Κ)ναι

    16,2%
  4. (Κ)όχι

    20,3%
  1. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: Απάντηση: «Θα το κανες ; ...»

    αχ soft_crystal εγραψες παλι!
    Τελικα μηπως να γραφεις τα ποστ ξημερωματα? εχεις εμπνευση!
    χαχαχα
    φιλια!
     
  2. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: «Θα το κανες ; ...»

    Εχμ τι να κάνω έχω χάσει και τον ύπνο μου πια, όταν χάνεις όμως κάτι κερδίζεις κάτι άλλο  
     
  3. gaby

    gaby Guest

    Re: Απάντηση: «Θα το κανες ; ...»

    Σε καμμία περίπτωση sapfw.

    Αναφέρθηκα σε καταστάσεις όπου η ροή του power exchange από τον Αφέντη στην δούλα στην πραγματικότητα δεν αλλάζει ούτε για ένα δευτερόλεπτο.

    Εμένα άλλη ερώτηση με καίει όμως.

    Μήπως έχει αλλάξει κάτι στα οικονομικά του Κυρίου φον Κλάιστ από την αρχή του καλοκαιριού και έχει να δώσει όχι 10 αλλά και 1 εκατομμύριο ευρώ σε ζευγάρια που θα έκαναν τέτοιο switch για μία συνεδρία;

    Αυτό μ ενδιαφέρει πολύ να το μάθω αν συμβεί  
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: «Θα το κανες ; ...»

    Οχι δεν θα το εκανα για ενα και μονο λογο εχω μαθη στην ζωη μου να κανω οτι μου αρεση παντα εστω και αν το εχω καμια φορα πκηρωση ακριβα [ηθυκα και υλικα] δεν το εχω μετανιοση ποτε ομως οτι και να εχω χαση και αυτο που ρωταη ο φιλος δεν μου αρεση και πολη απλα δεν θα το εκανα εστω και να μου εδηναν ολλα τα ευρω του κοσμου [λιρες μπατ κωρονες δολαρια] ετσι για να μην υποτυμαμε και τα αλλα νομισματα Υ.Γ υπαρχουν βλεπετε και οι αναθεματισμενες ηθηκες αξιες [οπιες εινε αυτες για τον καθενα]
     
  5. Μα τι λες ανθρωπέ μου ηθικές προσωπικές αξίες πας καλά εδώ μιλάμε για ΚΟΛΑΣΜΕΝΟ BDSM και..... αιντε μη γαμη... ΘΑ ... ΠΡΕΠΕΙ .... ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ (ασφαλώς και αστειεύομαι φίλε μου)  
     
  6. kinky

    kinky New Member

    Όταν κάποιος άνθρωπος έχει πραγματικά ανάγκη από χρήματα και δεν το κάνει για να αγοράσει prada, μπορεί να ξεπεράσει τα όρια του και με πολύ λιγότερα χρήματα.
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: «Θα το κανες ; ...»

    Ποιος πουλάκι μου,σου έκανε τέτοιες προτάσεις με πολύ περισσότερα χρήματα;Email ,τηλέφωνο και ΑΦΜ γρηγορα!
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Re: Απάντηση: Re: «Θα το κανες ; ...»

    Incomplete δεν θα στενοχωρεθείς πιστεύω αν μάθεις ότι είσαι ο πολλοστός που μου κάνει αυτή την ερώτηση; Μόνο που οι άλλοι επέλεξαν πριβέ  

    Εκτός αυτού έχω πλέον αλλάξει λογική, η ιδεολόγος tender lilly που γνώριζες στην αρχή του καλοκαιριού έχει δώσει τη θέση της σε πραγματίστρια οπότε ουκ αν λάβεις τα στοιχεία που ζητάς  
     
  9. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Τι αλλαγές εννοείς; Με ενδιαφέρει και εμένα, αφού είσαι φίλη μου. lol Πάντως καλό είναι να υπάρχουν αλλαγές.
     
  10. gaby

    gaby Guest

    βλέπε ποστ #43 john_slave96   συμφωνώ κι εγώ για τις αλλαγές.
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: «Θα το κανες ; ...»

    Tι να στεναχωρηθώ;Ποιο πριβέ;Εδώ πες τα φόρα παρτίδα (να ξέρετε και που θα με ψάξετε αν αγνοηθούν τα ίχνη μου   )

    Άνοιξη ήντουνε!Τώρα που χειμ.ωνιασε δε νιώθεις τα ανιδιοτελή ιδανικά να σε ξανακυριεύουν;; 
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    πολυ αργα ψηφιζω .... αλλα ανηθικη προταση σε Περβ δεν εχει εφευρεθει ακομα .  .. και οπως ειπε ο incomplete .. θα εκανα και εγω και περισσοτερα με λιγοτερα ... τι λες τωρα .. πλακα μας κανεις ? 10 εκ ευρα? ... γιατι εχεις καμια αμφιβολια οτι θα ελεγε κανεις οχι ? .....