Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

«Μέσα από την Κλειδαρότρυπα»

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος angel42, στις 6 Νοεμβρίου 2015.

  1. angel42

    angel42 Regular Member

    @underherfeet Σε ευχαριστώ γι αυτό που είπες... Κάθε φορά που κλείνω τα μάτια να αφουγγραστώ, η αριστερή πόρτα είναι αυτή που θα Με καλεί πάντα... κι αυτό είναι και μαθηματικά επιβεβαιωμένο...

    A.
     
    Last edited: 11 Νοεμβρίου 2015
  2. angel42

    angel42 Regular Member

    Αγαπητό @Koproskylo αν το κάνει με τον τρόπο και τα λόγια που περιγράφεις, δεν εμπίπτει στην κατηγορία σκλάβος αλλά "άξεστος" και αν θα ευθύνεται κάποιος για αυτό θα Είμαι Εγώ για τη λάθος επιλογή... Κάτι σαφώς σοβαρότερο από το σπάσιμο μίας στιγμής "μαγείας"... Γι αυτό φρoντίζω ποιοί θα σταθούν έξω από την πόρτα Μου... Θεωρώ το χρόνο Μου πολύτιμο για να Ξενερώνω... Ειδικά όταν Δημιουργώ και Ζωγραφίζω...

    Ως προς τις απορίες και τις "άγνωστες" λέξεις, υπάρχει πάντα ενδεδειγμένος τρόπος να ρωτάει κανείς ώστε η μαγεία να είναι διαρκείας και όχι της στιγμής... Ποτέ δε Μου Άρεσαν τα σούπερ μάρκετ και ο στιγμιαίος καφές...

    Eλπίζω να έλυσα την απορία σου...

    Α.
     
    Last edited: 11 Νοεμβρίου 2015
  3. Όχι! Ώχι! Όχοι! Ώχει! Σε ένα site ανωμάλων (για την πάρτι μου μιλάω), υποδείξεις περί σωστού; Έλεος! «Γραπτή παραφιλία» έτσι πρέπει να λέμε την ανορθογραφία εδώ μέσα!!!Eίναι φετιχ!!! Κι αυτό νήμα! Νίμα! Νοίμα! Νείμα! Νήμμα! Εγώ μα το Δία, καυλώνω τρελά, δεν σου κάνω πλάκα. Η ανορθογραφία μας θα έπρεπε να είναι mustίγιο για όλους. Και τι φταίμε εμείς, παρακαλώ; Θύματα είμαστε της ωραιότατης (και προσφάτως και ανιστόρητης) απαιδείας μας. Ομπρός Πόντιοι, κάψ’ τε το, το μπουρδέλο! Σ’ ευχαριστώ που μας προστρέχεις, όλους εμάς τους σεισμοπαθείς. Πάτρα εδώ, κουνάει συνέχεια. Γενικά είμαστε κουνημένοι   και κουνιστούς έχουμε και μινάριδες έχουμε και λουκούμια έχουμε και τεντούρες, απ’ ούλα τα καλά. Μην ακούς τίποτα, ότι και να σου λένε. Δύο είναι οι πόρτες! Ένα πρωινό από την μια μπήκες και ώσπου να ‘ρθει το δειλινό από την άλλη βγήκες, όσο είσαι ανάμεσα… κάν’ τα όλα πουτάνα! Περιμένουμε να μας συνεχύσεις…
     
  4. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Θα διαλεγα αλλη .... .....  
     
  5. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    δεν ειναι το Μοντι Χολ, σταματα να γκουγκλαρεις  
     
  6. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Πες και το ποιηματακι με τα π  
     
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Πίστεψέ με δεν γκουγκλαρα απλά ξέρω τη απάντηση. ...
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Επαναλαμβανω δεν ειναι το Μοντι Χολ που ειναι αυτο που ξερεις την απαντηση.  
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Κε κωμμουνειστύ δοίμαρχω αίχουτε ουιιιιιιι! 
     
  10. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Δεν ξέρω τι είναι το Μοντι Χολ .... δεν είμαι ο φωτεινός παντογνωστης το έχω πει .... Τελικά βάση πιθανοτήτων κερδίζω ?
     
  11. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Τσουξένος. ..