Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άει γσμήσου εσύ και ο γρύλος σου!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 7 Απριλίου 2009.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Δηλαδή τι με ενδιαφέρει εμένα η μούρη του άλλου που συνέχεια αισθάνεται ,ιδρώνει και βογγάει όταν γαμάει,γαμιέται ,τον γλύφουν κτλ κτλ κτλ

    Άντε γαμηθείτε μαλάκες φατσολάγνοι και μαλάκα σκηνοθέτη που έχετε βίτσια και άποψη δηλαδή!!!!

    Το ερώτημα είναι απλό!Τι σας ενοχλεί στον πλανήτη του σεξ γύρω σας και σας θυμώνει.Κυρίως ποια φετίχ και προτιμήσεις σας εκνευρίζουν!

    Σε αυτό το νήμα το political correct πεθαίνει και οι μόνες μπηχτές που θα επιτρέπονται θα είναι οι διακριτικές και οι πετυχημένες ..  
     
    Last edited: 7 Απριλίου 2009
  2. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Να βάλεις εκεί που ξέρεις τα γούστα σου φίλε και άντε και γ@μ@σου!!!

    Ιnco,αναφέρεσαι στα φετιχ που μας εκνευρίζουν ή σε εκείνα που δεν είναι καθόλου της αρεσκείας μας (αλλά δεν μας εκνευρίζουν) ;
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Να βάλεις εκεί που ξέρεις τα γούστα σου φίλε και άντε και γ@μ@σου!!!

    Όχι μόνο φετίχ.Οτιδήποτε μας εκνευρίζει στον ερωτικό μας χάρτη..
    Απλά γύρω από τα φετίχ θα είναι πιο spicy το νηματάκι ...  

    Οι απλές αντιπάθειες δε μ΄αφορούν,δεν πουλάνε...  
     
  4. cider

    cider Kitchen master

    Το έχω ξαναπεί:

    Λάτεξ => ΜΠΛΙΑΑΑΑΑΑΑΧ
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Άει γ@μ@σου εσύ και ο γρύλος σου!

    Δη με πιαν'ς,δη με πιαν'ς ..  
     
  6. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Άει γ@μ@σου εσύ και ο γρύλος σου!

    M'ενοχλεί το βρώμικο σεξ. Εκείνο της απλυσιάς.
     
  7. cider

    cider Kitchen master

    Re: Απάντηση: Re: Άει γ@μ@σου εσύ και ο γρύλος σου!

    Άι, ντιπ καταντίπ, πέρα στ' λάκκα ίσι, όλου μπανταλομάρ'ς. Ξήγα, βρε ζαγάρ', και παρασουσούν'σαμαν να καταλάβ'μι!
     
  8. hermis

    hermis Regular Member

    Με χαλάει το καθημερινό τυπικό σεξ και οι στημένες ζαρτιέρες στο στημένο μυαλό της στημένης "όποιας"…. Το στημένο "όμορφο" που πλασάρεται γενικώς από εδώ και από εκεί....Με χαλάει αυτό το κοκαλιάρικο καχεκτικό σωματότυπο που πρέπει ντε και καλά να φιγουράρει σε κάθε ερωτική φωτό ή ταινία ή T.V. ect !
     
  9. Babylon

    Babylon Regular Member

    Ειχα καποτε ενα γκομενο μισο Ιαπωνα μισο Γερμανο -πολυ ωραιο παιδι η αληθεια ειναι, σαν απο διαφημιση της Benetton- αλλα ειχε μια κακη συνηθεια, η μαλλον λαθος, δυο. Οταν με φιλαγε, απλα κολλαγε τα χειλη του πανω στα δικα μου και εχωνε τη γλωσσα του στο στομα μου. Τα χειλη δεν τα κουναγε απο 'κει αμα τα κολλαγε. Ηταν φριχτο. Ενιωθα σαν να βιαζε το στομα μου.

    Δευτερον: οταν ημασταν στο κρεβατι, καταφερνε με καποιο τροπο (καταλαθος) να τραβηξει τα μαλλια μου. Εχω φοβερα ευαισθητο κεφαλι και μου τη δινει και με ξενερωνει αφορητα να μου τραβανε τα μαλλια.
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    οι φωνες .... δεν μπορω τις φωνες ... ειδικα εκεινες που δεν ξερεις αν της κανεις ερωτα ή ετοιμαζεται να γεννησει ..... και συγνωμη δηλαδη , αλλα αμα σου ειναι τοσο οδυνηρο τοτε γιατι το κανεις ;;;; ..... μια φορα δεν αντεξα .... απλωσα το χερι στο κομοδινο πιανω ενα κομματι σοκολατα και της το μπουκονω στο στομα ... σχεδον το καταπινει αμεσως , ξαναπλωνω το χερι αρπαω μια καραμελα Weathers Original και αυτη στο στομα .... τωρα θα μου πεις κομοδινο ειναι αυτο αδελφε ή ο Τζιβελεκας ;... τεσπα .. ο απολογισμος ηταν +3000 θερμιδες για εκεινη , προκειμενου να γλιτωνα τα τζαμια και τα υαλικα απο τους υπερηχους της ....
     
  11. Maley

    Maley Contributor

    οι γκομενες που δεν ξερουν να κανουν τσιμπουκι..
     
  12. kardy_

    kardy_ Regular Member

    εχμ...εχμ...

    με ξενεωρει ο γκομενος που την ωρα που γαμαει εχει την μουρη κολλημενη σε φτηνο πορνο
    που οχι απλα δεν σε φτιαχνει αλλα σε ριχνει κιολας....(η γκομενα με μια φλατ φωνη να λεει
    α...α....α....ναι...α....α...ναι.... και παει λεγοντας).

    Πολυ παλια αρχαια ιστορια αλλα την θυμαμαι ειχα εναν γκομενο που με κοιταγε σαν πληγωμενο κουταβι και μου ελεγε..."να σε φιλησω?" ναι ελεγα η δολια....
    μετα απο λιγο..."να βαλω γλωσσα?" ναι ελεγα και εγω...
    μετα απο λιγο αντε παλι..."να σου πιασω το στηθος?"
    εε καπου εκει δεν αντεξα.....και του απαντησα...
    "βρε μαναρι μου ετσι οπως το παμε...α)δεν θα φτασουμε ποτε στο κρεββατι
    και β)αν φτασουμε ποτε δεν θα κανουμε σεξ....τεστ ερωτοαπαντησεων θα κανουμε!
    σκασε και αυτοσχεδιασε!!!!"

    επισης μου την δινει απιστευτα οτι ρε φιλε ναι σου παιρνω τσιμπουκι και ναι το εχω βαλει βαθυα μεσα και κοντευει να πιασει αστραγαλο....με το να μου πιεζεις το κεφαλι ποιο πολυ δεν θα παει πουθενα αλλου!!!!απλα θα γινω τηγανοκεφαλη και θα καταληξω με εναν "γαμημενο" αστραγαλο!!!!!

    επισης βρε αγαπη μου αφου εχουμε φτιαχτει που εχουμε φτιαχτει....
    αυτες τις καλτσες τις γαμημενες που τις φορας ολη μερα και εχουν ποτισει!!!! δεν μπορεις να τις βγαλεις?????
    (και θα μου πειτε δεν σε πειραζει η μυρωδια στα ποδια και σε πειραζει στις καλτσες??και θα σας απαντησω....οχι δεν με πειραζει στα ποδια...η καλτσες ομως ειναι αντιαισθητικες....εχεις τον θεο μπροστα σου ετοιμο εσυ εισαι ενα βημα πριν νιωσεις τον νιαγαρα να σου ρχετε και βλεπεις την ολοασπρη καλτσα με την μαυρη πατουσα εεεεε ναι ρε φιλε ΒΓΑΛ ΤΗΝ!!!!!)

    και τελειωνοντας αυτα τα λιγα εχω να πω το εξης......

    Κυριοι και οσες Κυριες...(περισσοτερο ομως Κυριοι...) οταν κανετε αιδιολειχια...σας παρακαλω θυμηθειτε....δεν γλυφετε ξυλο και το στομα σας δεν ειναι ηλεκτρικη σκουπα!!!ελεος δηλαδη....
    το να ρωτατε δεν ειναι κακο......οπως εσεις προτιματε ποιο απαλα ποιο γρηγορα η ποιο αργα...το ιδιο υσχιει και για εμας...
    ευχαριστω!!!!