Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άνευ όρων

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 1 Απριλίου 2017.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest


    Play/Dungeon Room: “Άνευ όρων”


    Ρωτούσα τον Καπετάνιο (Μάστερ JP και τον λέω Καπετάνιο γιατί ξέρει πολλά για το Bdsm, ρωτήστε τον) αν έκανε κανένα play room όσο έλειπα. Και μου είπε κάνα δύο φορές προσπάθησε αλλά δεν βγήκε.


    Έχω μία ιδέα…


    Είμαι σαδιστής και θα συμφωνήσετε και εσείς σε λίγο μαζί μου, σε αυτό.


    Κάποτε συνάντησα μέσω δικτύου κάποιον που μου είπε να τον κάνω ότι θέλω. Δίχως όρια. Και του είπα ότι δεν χρειάζεται να τον μαυρίσω στο ξύλο ή να τον σκοτώσω για να νιώσει την απόλαυση της απόλυτης παράδοσης που τόσο πολύ αποζητούσε. Είμαι έξυπνος και είμαι σαδιστής.(Να το προσέχετε δεν κάνει καλό η παρέα μαζί μου)


    Και του λέω.


    Θα γδυθείς.


    Θα μπεις στην μπανιέρα.


    Θα βγάλω το τηλέφωνο από το λάστιχο και το μαύρο λαστιχάκι επίσης.


    Θα το βάλω στο κώλο σου. Και θα πιάσω τη βάνα.


    Θα την ανοίξω, λίγο ή πολύ; Δεν ξέρω όπως μου έρθει. Αν τα κάνεις, θα τα φας . Εγώ ελέγχω τη ροή.


    Είμαι σαδιστής, εγώ ελέγχω τη ροή, αλλά εσύ μπορείς να το σταματήσεις αυτό, μπορείς να τα κάνεις στην μπανιέρα. Αλλά τότε θα πρέπει να τα φας. Αν τα φας θα έχεις βιώσει την απόλυτη παράδοση. Αν δεν τα κάνεις, σε ένα λεπτό πάς στον καμπινέ, να τα κάνεις και να πατήσεις το καζανάκι. Αν δεν θέλεις να τα φας, δεν σε αδικώ, εγώ σαδιστής είμαι για αυτό στο ζητώ, μπορείς απλά να έχεις κάνει ένα καλό κλύσμα. Αν τα φας όμως; Θα σε βοηθήσω, θα σου πατάω το κεφάλι σου πάνω τους.


    Συναίνεσε.


    Είμαι σαδιστής και για αυτό δε θα σας πω τι έγινε…


    Ήρθε μία σκλάβα. Ένα όμορφο κορίτσι και μου είπε ότι μου δίνεται άνευ όρων. Και λέω, λες;


    Και λέω, έχω μία ιδέα, αλλά να το στήσω θέλει μία εβδομάδα. Θα κρατήσει 24 μέρες,«24 Αντικείμενα», άξια οργασμού με ένα τρόπο παρουσίασης, που λόγω και του δικτυακού περιβάλλοντος , έχει ένα τρόπο δικής μου έμπνευσης, να δείχνει αληθινός, διαφορετικό από τους συνήθεις τρόπους, και είμαι σαδιστής, μην ξεχνάτε. Για να δούμε…


    Σας παρακαλώ, μην απαντήσετε, θα ξεκινήσει σε μία εβδομάδα. Που θα θέσω και τους κανόνες του παιχνιδιού και της συμμετοχής, στο παιχνίδι.

     
  2. Εθελ

    Εθελ New Member

    Καλημέρα,
    Είμαι η Έθελ, το μικρό αντικείμενο του Ηλία. Είμαι εδώ για να σας παρουσιάσω τους κανόνες που έθεσε ο Κύριος μου για την εξέλιξη του νήματος.

    1. Μου ανακοινώνει την ώρα κατά την οποία επιθυμεί να έχω οργασμό και να τον ηχογραφήσω.

    2. Η όλη διαδικασία, μαζί με τον οργασμό, θα διαρκεί 1'.

    3. Όταν το ηχογραφώ, του λέω πως η επιθυμία του πραγματοποιήθηκε και η απόδειξη τον περιμένει για να την αναρτήσει όποτε εκείνος θελήσει στο φόρουμ.

    4. Τα μέλη μπορούν να κάνουν ένα μόνο σχόλιο για κάθε οργασμό, οτιδήποτε θελήσουν, μέχρι την ανακοίνωση της επόμενης ώρας από τον Κύριο μου.
    Η διαδικασία ως έχει θα επαναλαμβάνεται.

    Σας ευχαριστώ,
    Έθελ
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    8 ακριβώς το βράδυ
     
  4. gazza

    gazza Regular Member

    8.01 πρωτο σχολιο 
     
  5. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    2. Η όλη διαδικασία,μαζί με τον οργασμο,θα διαρκεί 1'.

    Αγχωθηκα και μόνο στην ανάγνωση.
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Και αν πέσει ο server?
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Στις 20:00 καταγράφεται, όχι δημοσιεύεται. Η δημοσίευση θα γίνει αργότερα.
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    χαλαρά, δηλαδή.
     
  9. Εθελ

    Εθελ New Member

    Κύριε η επιθυμία σας πραγματοποιήθηκε.
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    5 το απόγευμα