Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άνευ όρων

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 1 Απριλίου 2017.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  2. Despina252

    Despina252 New Member

  3. Εθελ

    Εθελ New Member

    Κύριε μου, η επιθυμία σας πραγματοποιήθηκε.
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

  5. woman2woman

    woman2woman Regular Member

    Πολύ ωραία η ιδέα του Ηλία! Αλλα η Εθελ αξίζει πολλά συγχαρητήρια που καταφέρνει να τηρεί το deadline! Άραγε, κανει πρόβες πριν;;   
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    7 το πρωί
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εύχομαι ο νηματοθέτης να πάρει το σχόλιο μου με το χαμόγελο. Σε μένα κάνει " Όταν ο Χάρι γνώρισε τη Σάλι " η σκηνή του εστιατορίου.
    Μπορεί να κάνω και λάθος - σίγουρα δεν έχει καμία αξία αν κάνω λάθος ή όχι -, αφού το μόνο που μετράει, είναι η performance ( "μάτι", στον χαρακτηρισμό, μπορεί να παρεξηγηθεί πολύ εύκολα. Κυρίως αν εκείνος/η που τον διαβάζει, δεν είναι φιλόμουσος/η ).

    Αυτά, συγνώμη για την παρεμβολή και καλή συνέχεια.
     
    Last edited: 7 Απριλίου 2017
  8. Despina252

    Despina252 New Member

    Πολύ καλό ΕΘΕΛ!!!! Συνέχισε!!! Είμαστε εδώ κ σε περιμένουμε!!
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Εμένα πάντως, με το παρόν νήμα, Κύριε νηματοθέτη, μου λύθηκαν τουλάχιστον δύο απορίες... 
     
  10. Εθελ

    Εθελ New Member

    Ή επιθυμία σας πραγματοποιήθηκε, Κύριε.
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

  12. Dux

    Dux Regular Member

    Ο πρωινός ψαράς πιάνει τα ψάρια!
    Συνεχύστε την καλή δουλειά!