Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άντρες vs Γυναίκες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 25 Ιανουαρίου 2015.

  1. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Δεν υπάρχει θέμα έχουμε περάσει και χειρότερα   Βάλτε όσο θελετε.
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Που είναι; .. δε τους βλέπω. 
     
  3. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Και επίσης, που λες και εσύ, αν μου πεις τι σχέση έχει αυτό , με το άλλο που είπα εγώ, θα σηκωθώ στις 5 να σου φτιάξω καφέ με άρωμα βανίλλα.  
     
  4. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Όλοι οι άνθρωποι έχουν ανάγκες και όλοι θέλουν το καλύτερο για τον εαυτό τους, δεν είναι γνώρισμα των Κυριάρχων αυτό. Το ποστ της @Black Butterfly αναφερόταν σε άτομα αναξιόπιστα, που δε συμβαδίζει ο δημόσιος λόγος τους με τις πράξεις τους. Μάλλον είναι κάπως off-topic αυτό που έγραψες, όπως και μεγάλη κουβέντα το αν παίζει να πας χαμένη με έναν Κυρίαρχο ή όχι.
     
  5. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Ευτυχώς που υπάρχεις και εσύ και νοιώθω ότι κάποιος με καταλαβαίνει.  
     
  6. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Και εγω σε καταλαβαίνω, αλλά πρέπει να προστατέψω τα συμφέροντα μου        
     
  7. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Νομίζω ότι μπέρδεψες και τις παραθέσεις.  
    Όπως και να 'χει, αυτό που εννοώ είναι άλλο από αυτό που λες εσύ και δεν έχει να κάνει μόνο με Κυριαρχικά άτομα. Ό,τι λέμε, καλό είναι να το κάνουμε και πράξη (ασχέτως φύλου και στάτους).
     
  8. @bumblebee

    Διαφωνώ μαζί σου σε τόσα πολλά, που δεν ξέρω τι να πρωτογράψω!  
     
  9. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Τωρα αν σου πω ότι με νίκησες..... δεν έχει νοήμα. Αφου ο Κυριαρχος πρέπει να βγαίνει πάντα από πάνω. Δεν έχει γούστο αλλιώς λολ      
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Δεν πειράζει καθόλου. Με 2 - 3 βότκες θα ρθεις στα λόγια μου λολλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ
     
  11. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Αυτό πρέπει να το γράψω στις αποστομωτικές ατάκες.
     
  12. Μάλλον δεν αναφέρθηκες τυχαία στη βότκα.
    Ξέρεις τι λένε ε;

    Hello vodka.
    Goodbye dignity. :Ρ