Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άπνοια & Ασφυξία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Dante, στις 12 Νοεμβρίου 2008.

  1. Άπνοια είναι και όταν περνάω μπροστά από κατάμεστη καφετέρια φορώντας στενό υπέρ σεξυ φόρεμα και ρουφιεμαι να μην φαίνεται η κοιλουμπα?!όχι ε?

    Χωρίς πλάκα τώρα.. παίζει να είναι το πιο αγαπημένο φετίχ αυτό.. το λατρεύω όταν μου το κάνουν.. Επίσης δεν νομίζω ότι εγώ μπορώ να το κάνω αλλού με ασφάλεια.. δεν μου έχω εμπιστοσύνη..
    Όταν λέμε "αρκεί να ξέρει κάποιος που να σφίξει '' τι εννούμε?! ποιον ρωτάς προκειμένου νά σου πεί τον ασφαλή τρόπο?! Πας δηλαδή στον οικογενειακό γιατρό και του λες "μήπως μπορείτε να μου δείξετε τον ασφαλέστερο τρόπο να πνιξω λίγο την κοπέλα μου γιατί την ερεθίζει τρελά!?! "
     
    Last edited: 5 Αυγούστου 2016
  2. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Εχω κανει απνοια αλλα οχι στο συγκεκριμενο σαν φετιχ αλλα στην θαλασσα.. Τελειο αλλα εχει κ τα ασχημα του παρασυρεσε ευκολα.
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  4. dimmd84

    dimmd84 New Member

    Κατά μία έννοια το έχω δοκιμάσει κατά τη διάρκεια trampling σε studio όπου η κοπέλα μετά από παρότρυνσή μου πατούσε με το ένα πόδι της στο θώρακά μου και με το άλλο στο λαιμό μου, κόβοντας την ανάσα μου. Ακολούθησε το καλύτερο τελείωμα της ζωής μου, με μια γλυκειά αίσθηση ζάλης αφού τελείωσα λίγο πριν χάσω τις αισθήσεις μου. Κορυφαίο αίσθημα αλλά να τονίσω ότι η κοπέλα ήταν κοντά στα 50 κιλά και πατούσε ξυπόλυτη.