Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άρνηση οργασμού

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος blonde mermaid, στις 16 Αυγούστου 2016.

  1. Soraya

    Soraya Guest

    δυστυχώς
     
  2. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Με αντιγραφω κ προσθετω μια ερωτηση. Το milking ειναι οργασμος;


    Η ζώνη αγνότητας φαντάζει σε πολλούς υποτακτικούς ως ένα πολύ θελκτικό φετίχ, δεν σας κρύβω ότι και σε μένα τον ίδιο, πριν το δοκιμάσω, φάνταζε ιδιαίτερο και αρκετά ερεθιστικό.

    Τα πράγματα δεν είναι ακριβώς έτσι. Μεταφέρω αυστηρά προσωπική εμπειρία και μιλώ ειδικά για το πως το βιώνω εγώ, όχι κάποιος άλλος ή γενικά.

    Από την στιγμή που θα κλειδωθείς χάνεις μερικές βασικές ελευθερίες που δεν τις υπολόγιζες πριν. Όπως ν' αγγιχτείς και δεν εννοώ μόνο για τον αυνανισμό, επίσης ανάλογα με την ζώνη και τα χαρακτηριστικά της, η ούρηση γίνεται διαφορετικά, πολλές φορές θα πρέπει να κάθεσαι. Προσωπικά και στις δύο περιπτώσεις Κ που έχω φορέσει chastity device κάθε βράδυ, αναλάμβαναν οι ίδιες την καθαριότητα της περιοχής απαγορεύοντας μου ν' αγγιχτώ.Αν ήταν πλαστικό, τότε η πεοκαλύπτρα αλλάζονταν κάθε εβδομάδα, στο μεταλλικό καθάρισμα ημερήσιο. Στον μήνα αλλαγή της πεοκαλύπτρας με δεύτερη για Πιστέψτε με το να μην μπορείς ν' αγγίξεις το ίδιο σου το πέος είναι πολύ πολύ σημαντική παράμετρος. Επίσης είναι πολύ διαφορετικό να μη σου επιτρέπεται οργασμός από το να μην σου επιτρέπεται καν η στύση. Η στύση, έστω ακόμα και οι κατουροκαύλες είναι ιδιαίτερα επώδυνες, πόσο μάλλον αν περάσεις ένα πενθήμερο χωρίς οργασμό.

    Τι επιτυγχάνεται; Κατ' αρχήν υπάρχει μεγαλύτερη προθυμία να κάνεις πράγματα, θα πεις σκλάβος είσαι πρέπει να έχεις προθυμία αλλιώς γιατί το κάνεις; Πρόσεξε είπα μεγαλύτερη, δεν είπα ότι δεν υπάρχει, αλλά η βιολογία την κάνει εντονότερη την θέληση. Στην αρχή τα κάνεις γιατί είναι ο σκοπός σου να χύσεις. Μετά όταν περάσεις τέτοιες δοκιμασίες μερικές φορές, καταλαβαίνεις ότι ο οργασμός που προσφέρεις στην Κυρία σου είναι περισσότερος, όχι μόνο ποσοτικά, αλλά και ποιοτικά. Έχεις αγωνιστεί για να τον προσφέρεις, όχι μόνο για την ευχαρίστηση και το ξαλάφρωμα το αδειάσματος, αλλά ο ίδος ο αγώνας είναι που μετράει σε αυτή την περίπτωση. Χάνεις μία ''ελευθερία'' αλλά κερδίζεις περισσότερα.
     
  3. gazza

    gazza Regular Member

    Δεν θα το αντεχα με τπτ...ομως...να νιωθω να ερχεται και να τον σταματω 
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Θα είχε ενδιαφέρον να μας μεταφέρουν και άλλα υ που δεν έχουν κάποιο Κ αυτήν την περίοδο, αν βιώνουν το ίδιο.
     
  5. Soraya

    Soraya Guest

    ειλικρινά εύχομαι να μην υπάρχουν άλλα τέτοια υ και να είναι καθαρά δική μου ανωμαλία!
    είναι πολύ δύσκολο πραγματικά.
     
  6. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

  7. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Λόγω πολύ καλών σχέσεων με τους οργασμους μου με τρομάζει η σκέψη να μην μπορώ να το επιτυχω μόνη μου.
    Οι σχετικές εμπειρίες που είχα ήταν οι εξής :
    Έλεγχος των οργασμων (πέραν του ότι καποιες φορές έπρεπε να φτάνω στην κορυφή και να σταματαω ακόμη και για μέρες χωρίς οργασμό ή να έπρεπε επιβεβλημενα να έχω οργασμό ήθελα δεν ήθελα κάθε ορισμένο διάστημα, δεν είχε καμία επιπτωση στον τρόπο λειτουργίας των οργασμων μου ευρυτερα.

    Σε μια περίοδο όπου υπήρχε διαρκής έλεγχος οργασμου και προσπαθησα να έρθω μόνη μου, βιωσα όλη την διαδρομή προς την κορύφωση αλλά στην κορυφή δεν υπήρξε οργασμός. Τότε πανικοβληθηκα τόσο πολύ που έκανα ότι πέρναγε από το χέρι μου να το σαμποταρω.
     
  8. Σαν πρακτική θα ήθελα να το κάνω
     
  9. erosexy69

    erosexy69 New Member

    Έχω υποχρεωθεί σε άρνηση οργασμού από τον Ιούλιο - σχεδόν ένα μήνα. Ο λόγος που έγινε αυτό δεν έχει σημασία τώρα. Πάντως για να συντηρήσεις ένα σώμα χωρίς οργασμό πρέπει κάτι άλλο να κάνεις ή να σκέφτεσαι. Τις πρώτες ημέρες έκανα συνεχώς μπάνιο και γυμναστική στην θάλασσα, τις επόμενες είχα συνεχώς ονειρώξεις. Μετά άρχισα να πηδιέμαι συνεχώς με έναν δονητή σε σημείο που ξεχαρβαλώθηκα εντελώς από πίσω και μούδιαζα μέχρι που δεν ένοιωθα τίποτε. Μετά το σώμα ζητούσε συνεχώς μαστίγωμα και μάλιστα όχι μόνο από τη σχέση αλλά από οποιονδήποτε. Όλα αυτά γίνονταν μηχανικά και ξυπνούσα ακόμη και στον ύπνο μου και τα ζητούσα... Εϊναι εντυπωσιακό ότι μετά από όλα αυτά - αφού πέρασε ένα μήνας - σταμάτησε εντελώς η θέληση για σεξ και μάλιστα σαμποτάριζα τις επιθυμίες μου και τις σεξουαλικές μου επαφές! Όταν το είδα αυτό πανικοβλήθηκα. Κατάλαβα ότι ένα ανενεργό σώμα είναι χειρότερο από ένα ενεργό σώμα κι ας έχει όλα τα βίτσια του κόσμου! Είναι μια περίεργη εμπειρία και πολύ διδακτική. Το περίεργο είναι ότι αναπολώντας τον μήνα αυτό ερεθίζομαι αλλά είναι δύσκολο να το ξανακάνω ή να αντέξω να υπακούσω σε όποιον θελήσει να μου το ξαναεπιβάλλει...
     
  10. Χυστε γιατι χανομαστε.
     
  11. ThanPerko

    ThanPerko Regular Member

    Γιατί λεβέντη μου, τί κουτσουκέλα έκανες;
     
  12. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Είναι για μένα η απόλυτη ηδονή, να ξέρω ότι ελέγχο τον οργασμό του.
    Να ξέρω ότι με κοιτά με αυτά τα μάτια τα υγρά γιατί δεν αντέχει άλλο, να τον ακούω να παρακαλάει αλλά να μην τον αφήνω...
    Να τον φτάνω στα όρια του, στο όριο που τον κάνει να θέλει να φωνάξει, αλλά δαγκώνεται και σιωπά.
    Η καύλα στα μάτια του, στο σώμα του, στην φωνή του, η καύλα που εγώ ελέγχω