Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ένας /μια Κ - δύο υ. Ειρηνική συνύπαρξη ή καζάνι που βράζει ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 7 Οκτωβρίου 2014.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Τι τραβάει, τον λυπάμαι, λολ

    Αυτό που λες με τα αξιώματα και τις θέσεις, θα ήθελα να το δω, με τα μάτια μου, τρομάζω.  
     
  2. Dapom

    Dapom Contributor

    Οποιος έχει μπει σε αυτή τη διαδικασία να μην τον λυπάσαι γιατί είναι προσωπική του επιλογή και προφανώς ειναι ετοιμος για αυτά.

    Οσο για να δεις κατι με τα μάτια σου...πρέπει να το κάνεις
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

      hahaha okay!
     
  4. Soraya

    Soraya Guest

    διαφωνώ με την αποκλειστική ευθύνη του/της Κ.
    μια/ενας υ (πόσο μάλλον σ) θα πρέπει να ξέρει την θέση της/του κα να μην το διανοείται να φέρει άποψη για τις επιλογές του/της Κ.
    ενας/μια Κ (όπως κάθε άνθρωπος) δεν μπορεί να "μοιραστεί" σε κομμάτια. το θεωρώ γελοίο.
    ένα άνθρωπος είναι ΕΝΑΣ και δεν μπορεί να μοιραστεί.
    θα δώσει το ενδιαφέρον του/της οπου αυτος/αυτη κρίνει αναγκαίο.
    το υ η το σ δεν έχει λόγο επ αυτού.
    αν δεν του αρέσει υπάρχει κα το release
    όπως ανέφερα και παλαιότερα στο συγκεκριμένο νήμα για εμένα είναι ευλογία να έχει ένα σ αδερφες.
    αν η αδερφη που επιλεχθεί να βρίσκεται δίπλα μου δημιουργεί προβλήματα θα ζητήσω άδεια να λύσω το πρόβλημα μονη μου. δεν θα ζαλισω το Κ με παράπονα... γελάω και μόνο που το σκέφτομαι.
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Γιατί σώνει και καλά να είναι αδερφές, ας είναι ''guest star'', δλδ όσοι εμπλέκονται σε αυτό το σχήμα γίνεται συναισθηματικά & μόνον; Για την ικανοποίηση της καύλας του Κ γίνεται, έτσι είναι.
     
  6. Soraya

    Soraya Guest

    αν είναι όπως τα λες δλδ guest star τότε δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε  
    κατεμε παντα
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αχμ, ο όρος ''guest star'' δεν είναι υποτιμητικός. Σαφώς και υπάρχουν σχήματα με αδερφούλες και είναι βιώσιμα, αν σε μια προϋπάρχουσα D/s σχέση, μπαίνουν πολλά άτομα, τότε τι γίνεται;
     
  8. Soraya

    Soraya Guest

    προς θεού σε καμία περίπτωση δεν θα αναφερόμουν υποτιμητικά σε κανένα σχήμα.
    και εξηγώ.
    συνήθως η προσέγγιση του υ-σ γίνεται απο το ήδη υπάρχον υ-σ.
    ο-η Κ δίνει την έγκριση.
    οπότε υποθετικά πάντα μιλώντας το καινούριο μέλος του σχήματος έχει προεγκριθει ήδη απο το υ-σ.
    το μέλος που προσεγγίζεται αν θα έχει το ρόλο του guest star το γνωρίζει εξ αρχής. το ίδιο και το υ-σ.
    προσυμφωνημένο το τι θα επακολουθήσει οποτε δεν βρισκω πουθενά πρόβλημα για να συζητηθεί εξου και το ότι δεν βρισκω λόγο να το συζητήσουμε.
    όταν ομως μιλάμε για κατι πιο μόνιμο εμπλέκεται και η καθημερινή τριβή.
    αν τα υ η τα σ επιτρέψουν μικρότητες μεταξύ τους τότε το πράμα πάει καταδιαολου και το Κ απλά δεν μπορεί κάνει τπτ.
    γιαυτο και ανέφερα ολα τα παραπάνω στο προηγούμενο ποστ μου
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Soraya, προς όλους:

    Πόσες αδερφούλες έχετε δει, εδώ μέσα, που θα έμπαιναν σε μια ήδη D/s σχέση; Εγώ προσωπικά στα δάχτυλα του ενός χεριού.
     
    Last edited by a moderator: 8 Αυγούστου 2016
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    People lot, out of the dance know of songs a lot...
    (Greek) Yoda
    Ι (f)agree
     
  11. elfcat

    elfcat . Contributor

    Εγώ πάντως δεν εχω sis, εχω bro. Επιεικώς απαράδεκτος... Ολη μέρα ξάπλες, μάσες και καπρίτσια. Τώρα τελευταία κάνει και τον κουφό και όλες οι εντολές πάνε στον βρόντο. Αλλά, όταν στο τέλος της ημέρας, πάω και κάθομαι στα πόδια Του, τσουπ, χωρίς να έχει τέτοια εντολή, εμφανίζεται σαν σταρ του σινεμά και αρχίζει τα νούμερα! Αφου κοιτάξει τον Κύριο με τα μεγαλα πράσινα μάτια του γεμάτα γαλιφιά κυλάει ολο αισθησιασμό το κορμι του στο πάτωμα και δείχνει την ροζ τριχωτή κοιλιά του στο Κ, αποδειξη πλήρους υποταγής, κάνοντας και ένα φουρ γουρ φουρ για να προκαλέσει συγκίνηση. Ο Κ τον χαιδευει φ υ σ ι κ ά και εγω μένω φ υ σ ι κ ά χωρίς τίποτε. Πάω να κάνω το ιδιο, μήπως και δω προκοπή, πάω να κυλήσω στο πάτωμα και αντί για χάδι, ακούω κατσάδα! "Ασε τις βλακείες, μικρή". Δεν φτανει αυτό, ο bro απλώνεται στα πόδια Του, σαν χαλάκι και σιγά σιγά και ύπουλα με σπρωχνει με τα πόδια του και στο τέλος βρίσκομαι παρά πέρα. Και φυσικά το φουρ γουρ φουρ δε σταματάει. Ε, στο τέλος νευριάζω και τον αρχίζω κρυφίως στις κλωτσιές, μη με πάρει χαμπαρι και ο Κ. Αυτη ειναι η ζωή μου με τον βρωμό bro μου. Ο ακήρυχτος πόλεμος. Και υποτίθεται οτι λογω ηλικίας θα είχε ωριμάσει. Σας τα λέω αυτά για να ξερετε πού πάτε να μπλεξετε.
     
  12. Soraya

    Soraya Guest

    προσωπικά μπορώ να μιλήσω για εμένα μόνο και την δική μου εμπειρία.
    στη δικη μας λοιπόν περίπτωση με ις bdsmικες αδερφες μου ήμασταν οκ.
    ακόμα και τώρα που δεν ανήκω πια στον κύρη τους η σχέση μας είναι άριστη γιατί πάνω από ολα σεβόμασταν η μια τη άλλη και είχαμε κοινό στόχο τότε.