Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έπιασε τη γυναίκα του να αναζητά συντρόφους στο Ίντερνετ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ειδήσεις' που ξεκίνησε από το μέλος ioanna, στις 12 Οκτωβρίου 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ioanna

    ioanna Regular Member

    RE: RE: Έπιασε τη γυναίκα του να αναζητά συντρόφους στο Ίντερνετ

    Γνωρίζεις ανθρώπους που λες αυτούς δεν τους αγγίζει τίποτα και κάποια στιγμή τους χτυπάς πισώπλατα όπως λες τότε πληρώνεις και εσύ ένα μέρος της μαχαιριάς και αυτό συμβαίνει τώρα
     
  2. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Γιατί ρε παιδιά κάνετε τη ζωή σας δύσκολη; Θέλετε cyber? Παρτε τον σύζυγο και αφού του κάνετε κύρηγμα περί πολυγαμικότητας και λοιπών αρχών του bdsm καθίστε μπροστά στο pc, απολάυστε μαζί το cyber και συνεχίστε στο κρεββάτι, κουζίνα, πληντύριο κτλ.

    Το bdsm έχει τη λύση για όλα!!!

    Υ.Γ. Στην πολύ άσχημη περίπτωση που δεν ασπαστεί τις αρχές του χώρου μας, απλά δεν κάνετε cyber. Ε δεν νομίζω να καταφέρει να βγάλει διαζύγιο για αναφορά σε πολυγαμικότητα και bdsm  
     
  3. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Πολυ καλη η σκεψη σου little slut[PieR]!   Συμφωνω απολυτα μαζι σου!!
     
  4. fata_morgana

    fata_morgana Regular Member

    χαχαχαχαχαχα ολες τα ιδια μυαλα εχουμε βλεπω 
     
  5. paroinia

    paroinia Regular Member

    εμένα πάντως μου έχουν στείλει ένα χειρότερο

     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    τς τς γυναικες χεχεχεχε!σας εχει φοβηθει το ματι μου
     
Thread Status:
Not open for further replies.