Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έρωτας άχρονος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Μισιρλού, στις 11 Οκτωβρίου 2017.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ..η Κική Δημουλά μπήκε στο φόρουμ;
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    ο ερωτας ειναι τυφλος

     
  3. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Έχω την εντύπωση πως είναι μονοπλευρος αυτός ο έρωτας.
     
  4. lexy

    lexy .ti.va.

    ..αφήσαμε τα ψυχολογικά και πιάσαμε τον ερωτα...

    Σφαγή  
     
  5. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Έρωτας σκοτεινός, ασυγκράτητος, ανελέητος ... Το κοινό του με το σύμπαν είναι μια αέναη τάση ολοκλήρωσης, σαν ταξίδι προς τη δικαίωση ...
    η αίσθηση πως αγγίζεις το στρογγυλό φεγγάρι, ενώ αυτό που έχεις αγκαλιάσει είναι απλά ένα κορμί ποθητό κι αγαπημένο .....
    Εντάξει ... έμπνευση στιγμής είναι αυτά  ... ούτε Κική Δημουλά με λες, μα ούτε κι αστρονόμο ... !!! 

     
     
  6. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Δεν ξέρω πως ο έρωτας μπορεί να είναι άχρονος ..
    πάντως σίγουρα οφείλει να μην είναι: άχρωμος, άγευστος, άοσμος, ανώδυνος.

    Δεν ξέρω επίσης αν ευθύνεται για τις μαγνητικές δυνάμεις σε όλο τον κόσμο ..
    μπορεί όμως να ευθύνεται στο να βλέπεις κάποιον ως τον κόσμο ολόκληρο.
     
  7. Skylite

    Skylite I don't want to specify

    make love , not war !!!!!!!!!!
     
    Last edited: 4 Νοεμβρίου 2017
  8. lotus

    lotus Silence

    Λίγο perv ο γατούλης, λίγο μπρατάκι η κότα  
     
  9. lotus

    lotus Silence

    Έρωτας άχρονος

    Ένα βαθύ συναίσθημα αποτυχίας με κατέκλυσε. Η αυτοεκτίμησή μου έπεσε στο ναδίρ.
    Βασανιζόμουν από σκέψεις του τύπου «τι έπρεπε να είχα κάνει για να μη φύγει», «γιατί δεν μπόρεσα να ελέγξω τα γεγονότα» και όλα τα συναφή.
    Για μια ακόμα φορά άρχισα να ζω σαν ασκητής, θρηνώντας πάνω απ’ τα ερείπια του γάμου μου.
    Το φυσικό επακόλουθο ήταν να ξαναβρεθώ στη δερμάτινη πολυθρόνα του φιλοσοφικού συμβούλου.

    «Πρέπει να συνειδητοποιήσεις ότι τίποτα δεν είναι μόνιμο. Όλων των πραγμάτων η ύπαρξη εμπεριέχει μια μεταβαλλόμενη φύση, και η ανθρώπινη ύπαρξη είναι συνυφασμένη με την έννοια της αλλαγής.
    Οι αλλαγές ήταν και θα είναι πάντα μέρος της καθημερινότητάς μας και οι πολύ σημαντικές μπορεί να επηρεάσουν τις αξίες και τα “πιστεύω” μας.
    Οι πιο πολλοί προτιμούν τη μιζέρια της καθημερινότητας από την αναζήτηση της ευτυχίας.
    Γι’ αυτούς είναι παγιωμένη αντίληψη να αρνούνται την αλλαγή και να της αντιστέκονται.
    Γι’αυτόν τον λόγο βλέπεις πολλά ζευγάρια να ζουν σε μια κατάσταση συμβιβασμού και αμοιβαίας ανοχής, που συνήθως καταλήγει σε συγκρούσεις με λογομαχίες, γύρισμα της πλάτης και αυτολύπηση.
    Η σχέση διατηρείται τυπικά λόγω των παιδιών, του σεξ ή και του φόβου για το τι θα πει ο κόσμος».

    Μιχάλης Γιαννουλέας
     
  10. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Εμ τετοια διαβαζετε και μετα αναρωτιεστε γιατι παμε κατα διαολου .... Καλημερα  
     
    Last edited: 1 Ιουνίου 2018
  11. lotus

    lotus Silence

    Δεν έχω απορίες για το που πάμε βρε που πάμε χαχα
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Βασικα δεν εχει σημασια ο προορισμος ... ισως οχι και τοσο μεγαλη σημασια για εμενα και το ταξιδι

    για εμενα μεγαλυτερη σημασια εχει η παρεα για αυτο οπου και αν παμε καλο θα ηταν να εχουμε και καποιον / καποιους υπεροχους ανθρωπους διπλα μας μαζι μας