Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έστω και μία φορά threesome

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 12 Μαϊου 2015.

  1. #slave21

    #slave21 New Member

    ευχαριστώ για τις απαντήσεις. .αλλα μακαρι να την ειχε έτοιμη, δεν νομίζω να υπηρχε περιπτωση να περιμενει το οκ απο εμενα για το εχω δωσει με κλειστα τα ματια.. το θεμα ειναι να νιωσει ανετα με καποια αλλη κοπέλα ετσι ωστε να ξεμπλοκαρει και να αφεθει σε ολο αυτο το σκηνικο
     
  2. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    ...δηλαδή με γνωστό άντρα...?
     
  3. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Δεν νομιζετε ότι πρέπει να γίνει διαχωρισμός μεταξύ vanilla και d/s σχεσης πριν ?Εμένα προσωπικά μου εχει τυχει και στις δυο του μορφές μονο στα πλαίσια d/s σχεσης..
    Οπότε το πώς θα ωφεληθεί η σχέση ή οι κανόνες που θα τεθούν εξαρτάται απο το τι είδους σχεσης υπάρχει (vanilla ή d/s) καταρχήν.. Και κατα δευτερον, απο το ρόλο που παιζει το καθε μελος στα πλαίσια του τριο (αλλο ρολο για τον καθένα αν εχουμε vanilla άλλον αν έχουμε d/s σχεση).
    Τώρα, όσον αφορά το τρίτο πρόσωπο, αυτό εννοείται ότι πρέπει να είναι κοινης αποδοχης, γνωστό δε στα μερη του τυπου "τον/την ξερω..συχνάζει στο ιδιο μπαρ, κλαμπ, κλπ", δεν νομίζω οτι απαιτειται μεγαλύτερη οικειοτητα για να μην υπαρξουν αμηχανία και περιπλοκες, ειδικά την πρωτη φορά..
    Όπως και να χει, μαγική συνταγη επιτυχιας δεν υπάρχει (δεν ειμαστε μηχανές ), συζητηστε τις λεπτομέρειες απο τα πριν, και μετά αφαιθειτε στη στιγμη.. Και ένα (ενα μονον!) ποτακι βοηθά να σπάσει ο παγος.. 
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  5. tithon

    tithon Contributor

    πλάκα έχει η τριπλέτα (και πάνω).
    την διάσταση οτι κάνουμε τριπλέτα για ικανοποίηση πολιτικών διακηρύξεων δεν την ήξερα.
    κι αυτό ενδιαφέρον μπορεί να 'χει. ό,τι απαλύνει κολλήματα και άγχη καλό κάνει.
     
  6. Slk

    Slk Κερατάς

    αυτα ειναι !!!My wife want to fucks other men because that is exactly what she wanted to do.
     

    Συνημμένα Αρχεία:

    Last edited: 5 Νοεμβρίου 2018
  7. skia

    skia Contributor

    Στο χωριο μου παντως, τριπλετα ονομαζουμε το καλαμακι χοιρινο συνοδεια με κεφαλοτυρι και τραβηχτη!!!
     
    Last edited: 6 Νοεμβρίου 2018
  8. Yessssss
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    απολαυστικό ακούγεται.
    τι είναι η τραβηχτή;
     
  10. pablotheo

    pablotheo New Member

    οταν ημουν στο στρατο επεσε η μεταθεση μου στη Ροδο να ειναι ιδια μερα με μια πενταημερη σχολειου επαρχιας ...μετα απο περιπου 3 ωρεςστο σαλονι του πλοιου βρεθηκα σε μια καμπινα με 2 κοριτσια και ενα αγορι που στη συνεχεια εφυγε ..να πω οτι ημουν 18 τοτε...
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor


    Κουραστικό, προτιμώ το δύο άντρες μια γυναίκα.
     
  12. iolanda

    iolanda Contributor

    Ούτε εμένα μου αρέσει να βλέπω άντρες να παίζουν μεταξύ τους.
    Θα έπαιζα όμως με γυναίκα, είτε μόνη μου είτε με παρέα, δεν μου είναι απωθητικο, ούτε ανάγκη να το επιδιώξω.
    Αλλά δεν με διεγείρει ούτε να την τοπαρω ούτε να με τοπαρει.
    Επίσης θεωρώ το γυμνό γυναικείο κορμί πιο ωραίο από το γυμνό αντρικό κορμί.
    Βλέποντας δύο γυναίκες να παίζουν δεν τις θεωρώ αυτομάτως bi , σε αντίθεση με το να δω δύο άντρες να παίζουν.
    Αλλά δεν θα μπορούσα να κάνω σχέση ούτε να αναπτύξω συναισθήματα για γυναίκα.
    Τι είμαι γιατρέ?