Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έστω και μία φορά threesome

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 12 Μαϊου 2015.

  1. 1) Οπότε, η υ το απολαμβάνει εξ αντανακλάσεως.
    2) Αρκεί να μην είναι σφύριγμα φάουλ.
     
  2. whisperer

    whisperer Regular Member

    Δε θα βαλουμε και notice to mariners strictly to follow στο παρτουζωμα.
    Δεν υπαρχει λιστα λεμε...
    Τα παντα ειναι υποκειμενικα αναλογα με την αισθητικη και τη καυλα των συμμετεχοντων.
    Αρκει βεβαια αν προκειται για κατι προγραμματισμενο να εχουν συζητηθει και αποδεχθει εκατερωθεν τα πλαισια του παιχνιδιου η αν μιλαμε για κατι αυθορμητο οι παντες να εχουν συνειδητοποιησει οτι πρωτ απ ολα για να λειτουργησει το πραγμα πρεπει να υπαρχει σεβασμος στα οχι του αλλου/ης.
     
  3. lexy

    lexy .ti.va.

    Εν τω μεταξύ, ο τίτλος του νήματος "εστω και μια φορά..." εκπέμπει τόση μα τόοοση θλίψη.. Στα έλεγα για τα μαύρα @Madeleine Rk , δεν είναι για καλό   Εναποθέτω τις ελπίδες μου στο hello kitty pedicure σου - παρεμπιπτόντως άλλη έχει το όνομα κι άλλη τη χάρη  

    @peleas , λαβ, κλείνω κι ερχόμαστε  
     
  4. @lexy , αμόρ είμαι ανοιχτός στο κλείσιμό σου.
    Θα σας έχω μύδια αχνιστά με βούτυρο, που όσο αργείτε τόσο θα λιώνει. Κι εγώ μαζί του...
     
  5. Elune

    Elune Priceless

    Ωραίες οι παραπάνω απόψεις και τα όσα κατέθεσαν σε τούτο δω το νήμα οι συμμετέχοντες. Εγώ ωστόσο θα προτιμήσω να μιλήσω επί του πρακτέου. Εχω βρεθεί σε τέτοια "combo" με δύο γυναίκες, με τις εντυπώσεις να είναι ανάμεικτες.

    Η φάση με δύο υπό ήταν στην αρχή εντυπωσιακή και άκρως ηδονική, όμως, στην πορεία και μετά από κάποιες συνευρέσεις κάπου στράβωσε το πράγμα με αποτέλεσμα να δημιουργηθεί έντονα το συναίσθημα της βαρεμάρας. Από την άλλη, έχω βρεθεί και σε combo με switch και υπό, όπου η switch ήταν υπό σε μένα και Domme στην υπό. Αυτό οφείλω να ομολογήσω είχε μεγαλύτερο ενδιαφέρον, με αποτέλεσμα να κρατήσει περισσότερο και να αφήσει και μία πολύ έντονη υπέν-θύμιση στο βάθος του υπερεγώ μου.

    Βέβαια, νομίζω το duo δεν προσφέρει πάντα την μεγαλύτερη διέγερση που θα μπορεί να έχει ένας άντρας (Κ), μιας και έχω βρεθεί με 40άρα που έβαζε κάτω πολλές μικρότερές της και απόλαυσα τη σχέση και τις διακοπές μας στο "αμαρτωλό" νησί της Τήνου πολύ περισσότερο από την "διπλή" χαρά των combos. Ισως, λοιπόν, οδηγούμαστε στα πολύπλοκα δεδομένα επειδή δεν μας καλύπτουν οι υπό/slave μας. Γι' αυτό και θέλουμε και τρίτη στην παρέα  
     
  6. lexy

    lexy .ti.va.

    Αν η αφετηρία είναι η μη κάλυψη αναγκών τότε η "απόλαυση" μοιάζει με επιχείρηση διάσωσης.
     
  7. whisperer

    whisperer Regular Member

    Θα τη πω την αμαρτια μου οσο και εγωιστικο η βανιλοστερεοτυπο η λαθος ακουστει.
    Αλλα ετσι λειτουργω,αυτος ειμαι.
    Εχω εμπειρια κι απο mmf και απο ffm καθως και απο πιο πολυμελη σχηματα.
    Παντα ομως η εκαστοτε παρτενερ με την οποια βαζαμε αλλους/ες στο παιχνιδι ηταν fuckbuddy συνειδητοποιημενα,απλα περνουσαμε καλα και καυλωναμε,χωρις παραπερα δεσμευσεις.
    Σε σχεση ομως στην οποια εχουν αναπτυχθει συναισθηματα δε το κανω,δε μου βγαινει, neither share nor to be shared που λενε και αγγλιστι.
    Εκει ισως παιζει ρολο για μενα το εγκεφαλικο και ψυχικο δεσιμο με την αλλη...θα μου πεις τι θα γινει αν το ζητησει εκεινη....ε τοτε δε θα ναι αυτη που θελω για σχεση so simple.
     
  8. Elune

    Elune Priceless

    True Story. Νομίζω βέβαια, από την άλλη, ότι δεν είναι είναι και το πιο εύκολο σε μία 24/7 D/s σχέση να καλύπτει απόλυτα ο ένας τον άλλον. Ιδίως όταν μιλάμε για slave, η οποία ναι μεν μπορεί να προσφέρει τα πάντα στον Κ της, αλλά δεν μπορεί να τα κάνει όλα στο βαθμό που θέλει και επιδιώκει ο τελευταίος. Εκεί μπαίνει το τρίτο άτομο και όσο και αφοριστικό και αν ακούγεται, ίσως ναι @lexy πρόκειται για επιχείρηση διάσωσης της σχέσης των δύο προαναφερθέντων. Not bad at all.

    P.s Να φέρετε στο σπίτι μια άλλη χωρίς να το ξέρει ο Κ ως δώρο γενεθλίων, ποτέ καμία σας! 
     
    Last edited: 13 Μαϊου 2015
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    @Elune
    προσωπικά απολαμβάνω το χωρίς μπρατσάκια κολύμπι  
     
  10. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ακριβως!!
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Aποβανιλοποιήσου!  

    Eίναι σα να λέμε με την ''τσούλα'' τα κάνω όλα, με την συντροφό μου, Not! δεκτό όμως. (laughs)
     
  12. whisperer

    whisperer Regular Member

    ε αφου το γραψα μονος μου...(its to late to teach an old dog new tricks lol)
    o @Elune εκανε λαικ ομως