Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Emiris, στις 15 Φεβρουαρίου 2012.

  1. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Παρόλα αυτά φυσικό να φρικάρει δεν είναι. Καμιά υστερική κέκα θα ήταν ο τύπος.
    Με κορίτσι πήγαινε, όχι με επαγγελματία πόρνη η πορνοστάρ. Δεν πρόλαβε να το ξυρίσει, δεν περίμενε να την γαμήσουν εκείνη τη μέρα, χίλια πράγματα θα μπορούσαν να είχαν συμβεί.
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Κοριτσάκια με τρίχες στο μουνί θέλεις να πεις ότι βλέπεις σπάνια, όχι ότι βλέπεις σπάνια κοριτσάκια με μουνί, γιατί ολα τα ορίτζιναλ κοριτσάκια μουνί έχουν. 

    Για εμένα δεν νοείται μουνί με τρίχες, οι μόνες τρίχες που γουστάρω στα θηλυκά, είναι τα μαλλιά τους και όσο πιο μακριά μαλλιά τόσο καλύτερα για τα δικά μου γούστα, γιατί τις κάνουν πιο θηλυκές στα δικά μου μάτια, όμως τρίχες πουθενά αλλου, τελεία και παύλα, το απόλυτα ξυρισμένο μουνί είναι καύλα!!!  
     
    Last edited: 15 Φεβρουαρίου 2012
  3. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

     
    Σ' αυτό φίλε συμφωνώ απόλυτα κι επαυξάνω !!! 
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Ε ναι, τι να λέμε τώρα;
    Το αποτριχωμένο μουνί είναι το κάτι άλλο, γιατί βλέπεις που κοκκινίζει όταν το μαστιγώνεις, μπορείς να κάνεις συρραφή... με μεγαλύτερη ασφάλεια και πάνω απ΄ όλα είναι αυτη η αίσθηση ότι δεν μπορεί η υ να σου κρύψει τίποτα όταν είναι γυμνή μπροστά σου, είναι απόλυτα εκτεθειμένη στα μάτια σου, συν το μπεμπέ που σου βγάζει και σε κάνει να θέλεις να το ξεσχίσεις βιαία!!!
     
    Last edited: 16 Φεβρουαρίου 2012
  6. Emiris

    Emiris Regular Member

    Madlene, λύσε την κοπέλα να τη γλύψω.

    Στο μυαλό το δικό μου υποταγή είναι να μην είναι δεμένη. Να είναι λυτή και να υπακούει. Να της λες να ανοίξει τα πόδια και αυτή να τα κρατάει ανοιχτά σα να τη δένει ένα αόρατο σχοινί. Το σχοινί αυτό είναι η διαταγή μου.
     
  7. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Πού την είδατε βρε παιδιά την ομοιομορφία;
    Κάθε μουνί έχει τα χαρακτηριστικά, την ομορφιά του είτε είναι ξυρισμένο είτε όχι. Τα σχεδιάκα και λοιπά που γινονται με τις τρίχες, κατα τη γνώμη μου αποτελούν διακοσμητικά στοιχεία αλλά δεν του προσδίδουν προσωπικότητα, αυτή αν τη διαθέτει λιώνοντας, έχει κα(υ)λώς, ειδάλλως κανένα μαλλι δεν την εξασφαλίζει.
     
  8. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Απόλυτα ξυρισμένο μουνάκι = γλυφιτζουράκι ...!

    Τα υπόλοιπα τα ακούω βερεσέ ... 
     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Αν ειχα τριχες (δυστυχως ή ευτυχως γεννηθηκα ατριχη) θα μου αρεσε να αφηνω μια λεπτη γραμμη στη μεση......σαν καθετο μουστακι, πολυ λεπτο!
     
  10. annia24

    annia24 Regular Member

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    καθολου?ουτε λιγο?αχ,τυχερηηη!!! αλιμονο σε μας που παιδευομαστε με αποτριχωσεις και ξυραφακια!
     
  11. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Αυτό που λες αγαπητή ισχύει μόνο όταν αρχίζει το ερωτικό παιχνίδι και η κοπέλα ανοίξει τα πόδια της.
    Όταν στέκεται όρθια και γυμνή φαίνεται μόνο το εφήβαιο. Δηλαδή το τρίχωμα ή η φαλάκρα.
     
  12. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Kαι πάλι δεν θα τα έβλεπα ίδια, άλλη κατατομή, χειλάκια μικρά, μεγάλα..πιο κλειστά, πιο ανοιχτά. Άτριχη δεν με παραπέμπει τοσο στο μπεμπε όσο στο ότι νοιωθω περισσοτερο εκτεθειμένη.

    Προσωπικά, οι πολλές τρίχες δεν μου αρεσουν ούτε στις γυναικες ούτε στους άντρες,..πόσο μάλλον να τις τρώω.   Αλλά, οκ ειναι θέμα αισθητικής του καθενος μας.