Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Emiris, στις 15 Φεβρουαρίου 2012.

  1. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …


    Χα χα χα, μή φοβάσαι κοπλιμάν είναι αυτό που σου έκανα.

    Και εγώ σαδιστής είμαι.

    Πάντοτε βέβαια εν πλαισίω bdsm, και πάντοτε με την συναίνεση των σαδιζομένων ... 
     
  2. crimson moon[M_S]

    crimson moon[M_S] Regular Member

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Εξαρτάται πάρα πολύ από το δέρμα της καθεμίας αυτό που λες tender lilly. Το ξυράφι μπορεί και αυτό να είναι ολέθριο για το ευαίσθητο δέρμα και επιπλέον η επαναφορά της τρίχας είναι πολύ σκληρότερη και διόλου ευχάριστη και χρειάζεται και σχετικά τακτική συντήρηση. Το κερί κάνει την τρίχα όλο και πιο αδύναμη με αποτέλεσμα και η ενδιάμεση κατάσταση να είναι πιο απαλή (ανάμεσα στις αποτριχώσεις) αλλά πράγματι σε κάποιες να δημιουργεί ερεθισμούς.

    Βέβαια, η ιδιαιτερότητα του κεριού πέραν του πόνου που δεν έχει καθόλου πλάκα σε κάποια σημεία είναι ότι πρέπει να σου το κάνει άλλη...με την οποία εχμ παραγνωρίζεσαι αρκετά... τύφλα να έχουν οι επιθεωρήσεις ώρες ώρες.... 


    cm
     
  3. male_slave

    male_slave Regular Member

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …


    αβυσσος τελικα η ψυχη του ανδρος??εγω πιστευω οτι το θεμα ειναι γυναικειο παρα ανδρικο,προσωπικα εγω θελω να ειναι περιποιημενο τωρα αν ειναι και αξυριστο τι να κανουμε??οπως λεει και η παλια σοφη παροιμια..μας δωσανε μουνι το θελουμε και ξυρισμενο?
     
    Last edited by a moderator: 17 Φεβρουαρίου 2012
  4. zou

    zou

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    τεσπα, νομίζω οτι υπαρχουν και τα δυο αλλα οτι το σωστοτερο ηταν με το χ, διοτι ειναι απο τη λέξη λειχω (γλειφω)! Συγγνωμη αν εσφαλα!
     
  5. annia24

    annia24 Regular Member

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    παιδια,ειναι απλα τα πραγματα.η καθε γυναικα κανει οτι κρινει καλυτερο γι'αυτην κ οτι την κανει να αισθανεται καλυτερα.προσωπικα,ειμαι απο αυτες που κανω ολικη αποτριχωση.τωρα αν ο συντροφος της οποιαδηποτε θελει κατι διαφορετικο,μπορει απλα να το πει.και οσον αφορα τον τροπο αποτριχωσης..το κερι κανει πολυ καλη δουλεια,αλλα χρειαζεται να περασει λιγο διαστημα,να μεγαλωσει λιγο η τριχα και να μπορεσει να γινει ξανα η διαδικασια.κατι που εγω δεν αντεχω.αυτααα!  
     
  6. Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Και οι δύο τύποι είναι δόκιμοι. Για την εύρεση του ορθότερου τύπου θα πρέπει να βρούμε το θέμα του αορίστου. Κανείς/καμιά φιλόλογος να μας διαφωτίσει για τον αόριστο του λείχω;
    Ο πεοθηλασμός είναι επίσης δόκιμος - εγώ προσωπικά πρωτοσυνάντησα τη λέξη στη δεκαετία του 80. Προτιμώ τον πεοθηλασμό από την πεολειχία, διότι το ένα με παραπέμπει συνειρμικά σε πεινασμένο ρούφηγμα γάλακτος και το άλλο σε απλό τεχνικό γλείψιμο.
     
  7. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Nομιζω οτι την λεξη ΣΠΑΝΟΣ-Η την γνωριζετε.....χαχαχα!
    οποτε.....δεν χρειαζονται εξηγησεις.
     
  8. DiDi

    DiDi Regular Member

    Πιστή στην χαλάουα!

    Τώρα εαν έχει εξαφανιστεί το μουνάκι όπως λέει και ο νηματοθέτης τι να πώ...

    ο καθείς με τα γούστα του και φυσικά την τριχοφυία της εκάστωτε γυναίκας..

    Εαν δεν έχει αρκετές τριχούλες ώστε να κάνει τριγωνάκια - καρδουλίτσες - φουντίτσες - λωρίδες - μοικάνες - ερωτιματικά - σημαίες ή να βάζει ρόλευ για να κάνει μπούκλα και άλλα τέτοια το κάνει όλο.

    Τόσο απλά!
     
  9. Ναι ρε παιδιά , συμφωνώ με τον νηματοθέτη και μάλιστα εμένα μ αρέσει η γυναίκα να εχει και λίγες τρίχες στον κώλο.
     
  10. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Ναι ρε σας πιστεψαμε,οι ''τριχες'' φταινε........που δεν βλεπεται ''μουνακι'' πια.....!!!!!!
    Αντι ρε να πειτε την αληθεια......
    Να ρε τι φταιει και δεν το βλεπεται πια..... 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. xplod

    xplod Regular Member

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Σκέφτομαι εγώ τώρα με το μικρό μου μυαλουδάκι: άμα εκείνη την ώρα, που είμαστε στο ζενίθ της καύλας καθόμαστε και αναλύουμε το πόσο καλά αποτριχωμένο είναι ή όχι, χάνουμε την ουσία του σεξ!
    Πολλές φορές θα έχει τύχει σε όλες μας να μην είχαμε προγραμματίσει να κάνουμε σεξ και να μας έκατσε κάτι!
    Ε άνθρωποι είμαστε και εμείς...δεν μπορούμε να τα προλαβαίνουμε όλα!
    Ας ξεπεράσουμε λίγο τα κλισέ και τις μικροαστικές αντιλήψεις!
    Δλδ η γιαγιά μου που δεν ήξερε να κάνει αποτρίχωση δεν χάρηκε το σεξ με τον άντρα της?
    Δε νομίζω...ίσως έκανε και καλύτερο, χωρίς ενοχές περί καλής αποτρίχωσης!
    Για τα κορίτσια τώρα που αγανακτούν με το ξυράφι, κερί, κλπ ας δοκιμάσουν και ένα leizer!
    Προσωπικά λόγω αθλητισμού δεν επιτρέπεται να έχω τρίχα. Οπότε στα 18 μου πήγα σε μια δερματολόγο χτύπησα μια αποτρίχωση κάτω και τώρα στα 21 μου έχω ελάχιστη και μπορώ να την διαχειρίζομαι όπως θέλω...Θέλω σχεδιάκια θα κάνω, δε θέλω δε θα κάνω... it's up to me..!  
     
  12. dimitrisg

    dimitrisg Regular Member

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    το 2001 εργαζομουν για ενα εξαμηνο στο tutti frutti strip club στη θεσσαλονικη,το οποιο δυστηχως εχει κλεισει εδω και μερικα χρονια!!
    οι περισσοτερες κοπελες δεν το ειχαν ξυρισμενο,μαλιστα κανανε ποικιλια σχεδιων που ειχα την χαρα και την τιμη να ειμαι αποδεκτης δειγματισμου οποτε καποια εκανε ενα νεο σχεδιο!θεωρω οτι ολα εχουν την χαρη τους οταν ειναι περιποιημενα!