Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Emiris, στις 15 Φεβρουαρίου 2012.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Το ηξερε, ,αλλα δεν στο 'χει πεί.Να μη σου πω και η προγιαγιά σου.
    Τι νομίζεις,επι Χαριλαου Τρικούπη δεν κάνανε haircut ;
     
  2. xplod

    xplod Regular Member

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Η δικιά μου δεν είχε γεννηθεί τότε..
    Μάλλον μπερδεύεσαι με την δικιά σου!  
     
  3. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Kαι εγω στην 21 ειμαι........θα παμε μαζι να δουμε την καψουρα.....???? 
     
  4. hus

    hus New Member

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Αν και στην αρχή μου άρεσε το τελείος ξυρισμένο τωρα τελευταία είπα στην γυναίκα μου να αφηνει ενα τρίγωνο. Το αποτέλεσμα ειναι πολυ πιο ερεθιστικό απο οτι θα περίμενα.
     
  5. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Ας μη λιθοβολούμε την xplod επειδή διατυπώνει μια άποψη που βέβαια κάποιες δεκαετίες πριν ήταν καθημερινότητα.
    Μας έχουν καλομαθημένους σήμερα οι γυναίκες και με πόνο, ταλαιπωρία, εξόδα κλπ. μας σερβίρουν στο πιάτο το γοητευτικότερο καμμάτι του κορμιού τους, όπως σ' εμάς αρέσει, [εντελώς ξυρισμένο, με σχεδιάκια, γαρνιτούρες κλπ.]! Κι εμείς γινόμαστε απαιτητικοί, βάζουμε κόκκινες γραμμές οριοθέτησης, ενώ στην ουσία συζητάμε για τρίχες.
    Είναι τόσο σημαντική η εμφάνιση του γυναικείου αυτού άνθους? Και μάλιστα περισσότερο ουσιώδης από τον ερωτισμό μιας γυναίκας, τον πόθο που προκαλεί στον άντρα, την ερωτική έλξη που ασκεί πάνω του, δεδομένου ότι ο άντρας από τότε που γεννιέται μέχρι να πεθάνει είναι μοιραία δεμένος μ' έναν άρρηκτο αόρατο δεσμό σ' αυτό το σημείο του γυναικείου σώματος.
    Ο ερωτισμός αυτός λειτουργούσε από της υπάρξεως του ανθρωπίνου είδους επί γης, αφού δεν υπήρχε δυνατοτητα χαλάουας κλπ. Δε θα γυρίσουμε πίσω στην εποχή του Νεάντερταλ, πλην όμως δε θα είμαστε υπερβολικά εξαρτημένοι κι από την εμφάνιση του αιδοίου, ως προς τις τρίχες.
    Τι είναι πιο σημαντικό, ερεθιστικό, ερωτικά διεγερτικό? Ένα καλοξυρισμένο μουνάκι, ή να το αισθάνεσαι στα δάκτυλά σου όταν το χαϊδεύεις, ακόμη και πάνω από το εσώρουχο να φουσκώνει, να υγραίνεται και να καίει κι όταν μπαίνεις μέσα του να σε κατακλύζει μια παλίρροια θαλπωρής και γλυκειάς υγρής ηδονής και στη κορύφωση το οργασμού να το νιώθεις να "σφίγγεται" παλλόμενο απελπισμένα θαρρείς πάνω στο πέος σου, όπως σφίγγεται και το κορμί της πάνω στο σώμα σου και να σε κάνει κι εσένα να εκρήγνυσαι ανεξέλεγκτα.
    Μετά απ' αυτά [παρασύρθηκα λίγο...] κυρίες και κύριοι, ασχολείται κανείς ακόμα με τις τρίχες στο μουνάκι?
    Ας αφήσουμε λοιπόν τις γιαγιάδες μας ν' αναπαυθούν εν ειρήνη κι ας δούμε πως εμείς πορευόμαστε ...
    Σας ευχαριστώ.
     
  6. issws

    issws Regular Member

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    τα ειπε ΟΛΑ ο απο πανω!!    
     
  7. Anastasia_

    Anastasia_ Regular Member

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Καλα...μετα απ αυτην την περιγραφη μπορουμε να διαφωνησουμε? Οχι βεβαια  
     
  8. Anastasia_

    Anastasia_ Regular Member

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Τελικα..περι μουνιου κολοκυθοπιττα! χαχαχαχααχ ποσο γελασα...
     
  9. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Ναι, νομίζω όλοι. Όπως και πριν από αυτά.
    Έτερον, εκάτερον.
     
  10. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    ζητω η βανα μπάρμπα.. και δεν την είχα για σεξυ..
     
  11. cativo

    cativo New Member

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Στο ελαφρως αξυριστο σε τρυπανε στην γλωσιτσα ..καλυτερα το..γουλι
     
  12. dimitrisg

    dimitrisg Regular Member

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    τοτε καταλαβαινεις τι περνανε και αυτες οταν και εμεις ειμαστε ελαφρος αξυριστοι στο προσωπο!!!!χαχααχαχαχχα