Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Όμορφα τοπία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Brigitte, στις 14 Αυγούστου 2016.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αγάλματα Μοάϊ στο Νησί του Πάσχα/Rapa Nui ( Χιλή )

    1.

     

    2.

     
     
  2. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Τα λες και λιγο creepy αυτα τα αγαλματα  ..αλλα τα νησια Πασχα ειναι ωραιαααααα    
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Θα γούσταρα τρελά, να τα δω κάποτε από κοντά. Τώρα, μόνο αν πούλαγα και τα δυο νεφρά μου χαχα.
    Λατρεύω Πάσχα, ειδικά τα τσουρέκια του είναι all the money χαχα...   
     
  4. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Να πας οπωσδήποτε!
    Να αγοράσεις και μια σκλάβα απο 'κει (που ειναι και της μόδας τωρα τελευταία plus έχει και εκπτώσεις!!).. εχω ακουσει τα καλύτερα.. ειναι Θεαρες και απιστευτα υπακουες..
       
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Πρώτον, δεν γουστάρω να έχω σκλάβα.
    Δεύτερον, είμαι ελεεινά κατά της αγοραπωλησίας ανθρώπων ακόμη και σαν "πλάκα" ( σίγουρα δεν την έχω καν σαν φαντασίωση ).
    Τρίτον, τις "θεάρες" μην σου πω που τις έχω γραμμένες.

    Ενιγουέϊ, βάλε και καμμιά φωρογραφία από μέρη, γιατί η νηματοθέτρια θα μας πάρει στις γρήγορες. Σε μένα στέρεψε η έμπνευση...     
     
  6. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

     

    Όλυμπος, 2014
    Η λήψη έγινε από το Φαράγγι του Ενιππέα
    Στο βάθος, οι κορυφές..
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Στο Scheveningen, στη Χάγη, ένα πολύ, μα πολύ βροχερό πρωινό
    Το 2013
    Μουσική μου συνοδεία, ο Σκορπιός των Δαρνάκων

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Βόσπορος, 2013
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
     
  7. Brigitte

    Brigitte Contributor

  8. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Καραβοστάσι Θεσπρωτίας

     
     
  9. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Παραλία Μπελλα Βράκα, Συβοτα

     
     
  10. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Παραλια Κάρβουνο, Συβοτα

     
     
     
  11. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Ευχαριστώ πολύ
    Ερασιτεχνικές οι λήψεις βέβαια.. Δεν είμαι φωτογράφος, ούτε και ασχολούμαι πολύ
    Μόνο φίλτρα ρίχνω!  
     
  12. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Rio Celeste waterfall, Costa Rica