Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Όταν έβλεπα την Mistress

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Vishnu, στις 26 Αυγούστου 2008.

  1. Vishnu

    Vishnu New Member

    Στην θέα μίας πανέμορφης γυναίκας να σοβαρεύει ένιωθα ένοχος... Ήξερα ότι αυτό που θα επακολουθήσει θα μου άρεσε αλλά ο μισός εαυτός μου δεν ήθελε... Στεκόταν Αυτή εκεί με παγωμένο χαμόγελο περιμένωντας να με υποτάξει αλλά δεν ήθελα. Αυτό Την έκανε να θέλει ακόμα πιο πολύ, να αποζητά πιό έντονα να γίνω δικός Της...τραβήχτικα...ο μισός μου εαυτός έλεγε να ενδώσω στα καλέσματα Της και ο άλλος να μην Της δοθώ! Ένιωσα τα χείλη Της πάνω στα δικά μου, δεν μπόρεσα να κρατηθώ... ο γνωστός ήχος και οι γνωστές κραυγές αντηχούσαν στους τοίχους... Δεν μπορώ να Της ξεφύγω... τα παρατάω!
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Όταν έβλεπα την Mistress

    γιατι ζητας να ξεφύγεις? φοβασαι?
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα ρωτουσα το ιδιο με τον γλυκυτατο φιλο Maley.
    Τι θα πει ο μισος μου εαυτος ηθελε να της ξεφυγω????????????
    Σε αυτες τις καταστασεις παιρνουμε μερος μονον αν ειμαστε 100% σιγουροι.
    Συνεβη πραγματικα αυτο??????????????
    "Τα χειλη της πανω στα δικα μου" καπως μου κανει.
    Το βρισκω πολυ τρυφερο για το ξεκινημα μιας συνεδριας.
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Μιρελλα μπορει να μην εννουσε τα χειλη του στοματος της .....
     
  5. Vishnu

    Vishnu New Member

    Re: Απάντηση: Όταν έβλεπα την Mistress

    Δεν είναι φόβος, είναι ενοχή και όταν αισθάνεσαι ένοχος για κάτι απλά δεν θές να το κάνεις...


    αυτό το 50% είναι που με εξιτάρει.
     
     
    Last edited: 26 Αυγούστου 2008
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Όταν έβλεπα την Mistress

       Kαι αν τελικα επικρατησει το υπολοιπο 50%??????????? 
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    εμένα στο μέτα κολλάει το άλλο 50% ... που αρχίζει και νιώθει μαλάκας ,αλλά δεν βαριέσε ..!