Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Astir, στις 30 Ιανουαρίου 2006.

  1. Astir

    Astir Guest

    Πριν 35 λεπτά η σκλάβα μου, αμφισβήτισε τις ικανότητές μου στο τάβλι!!!!!
    Και ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ, με προκάλεσε κιόλας.
    Αποτέλεσμα????????
    Έχασε, φυσικά,με 7-0!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Άραγε φτάνει αυτό????
    Τιμωρήθηκε αρκετά η αυθάδειά ΤΗΣ?????
    Ή μήπως να πάρω πιο σκληρά μέτρα?
    Α.
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Tώρα ψυχραιμία Κύριε Astir  

    Μέχρι να βρείτε ποιά θα είναι η σωστή πειθαρχία...

    Η σκλάβα σας, μπορεί να περιμένει γονατιστή πάνω στα πούλια για λίγο, μέχρι να σκεφτεί το πόσο αναιδής υπήρξε.

    Και όταν καταλήξετε, παρακαλώ πολύ να είστε λιγο επιεικής.

    Το τάβλι, βγάζει τον κακό χαρακτήρα των σκλάβων στην επιφάνεια.

    Και των Κυρίαρχων, ενίοτε... ελπίζω ποτέ να μην κλείσατε το κουτί θυμωμένος, εκεί που σας ψιλοκέρδιζε και ξαφνικά έφερε και εξάρες η αφιλότιμη!
     
  3. Astir

    Astir Guest

    Η αλήθεια είναι, tender lilly, πως η τροπή και η ροή του παιχνιδιού δεν ΤΗΣ επέτρεψε κάτι τέτοιο.
    Άλλωστε το δείχνει και το, αναμενόμενο, τελικό αποτέλεσμα.
    Η απορία μου όμως εξακολουθεί να υφίσταται!
    Να ΤΗΝ τιμωρήσω ή η ήττα ΤΗΣ ήταν αρκετή ώστε να κατευνάσει την αυθάδειά ΤΗΣ?????????????
    Α.
     
  4. MsAliki

    MsAliki Regular Member

    Στάθηκε άτυχη.Ήθελα να'ξερα τι θά'κανες αν σε είχε κερδίσει....
     
  5. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    μπορεις να κανεις το εξης : οσα παιχνιδια κερδισες, τοσες ώρες να περάσει hogtied στο κρεβάτι...

    οσο για τι αν τιμωρηθηκε ή όχι δεν ξερουμε να σου πουμε καθότι ουτε το χαρακτηρα της ξερουμε ουτε το skill σου και το skill της στο ταβλι ξέρουμε.... οποτε δε μπορουμε να κρινουμε ή να ερθουμε σε ασφαλή συμπεράσματα.

    παντως εσυ ξέρεις αν τιμωρήθηκε ή οχι και έτσι κι αλλιώς μπορείς να της επιβάλλεις Χ ώρες hogtied στο κρεβάτι.
     
  6. MsAliki

    MsAliki Regular Member

    Κύριοι,με κάνετε να πιστεύω οτι στο BDSM απαγορεύεται το humor!
    Μην υπερβάλετε.Αν είναι δυνατόν να τιμωρηθεί η κοπέλα για μερικές παρτίδες τάβλι!Αποκλείεται δηλαδή να τον προκάλεσε χαριτολογώντας?
    Μη γίνεστε παρανοικοί.Άνθρωπος είναι και όχι ρομπότ!
     
  7. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

        :lol:lol Μς Αλικη...

    κινδυνεύετε !! πολυ "επαναστατικές" ιδεες εχετε και θα κατέβουνε τα ΜΑΤ. χαχα!!!


    ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΧΑΛΑΡΩΩΩΣΤΕ

    hey Astir... βασανηστίρια αγορι μου μεχρι να ομολογήσει!! χαχαχα
     
  8. Τhe Enchanter

    Τhe Enchanter Regular Member

    Ελπίζω να μη σε προκαλέσει και στο μπιλιάρδο....
     
  9. inlx

    inlx Regular Member

    Πάντως όλοι ξέρουμε ποια είναι η κατάλληλη τιμωρία για τον "αυθάδη" σκλάβο που κερδίζει την αφέντρα στο μπιλιάρδο: Cock and BALL torture.
     
  10. potty65

    potty65 Regular Member

    Astir το θέμα είναι πολύ σοβαρό. Ως γνωστόν το τάβλι είναι "μικτό παίγνιο", δηλαδή εκτός από τύχη, απαιτεί και ικανότητα. Επομένως αμφισβητώντας τις ικανότητες σου στο τάβλι, αμφισβήτησε και την πνευματική σου υπόσταση και υπεροχή. Προτείνω πολύ σοβαρή τιμωρία. Εγώ δεν θα το άφηνα έτσι.