Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΑΠΟΔΈΣΜΕΥΣΗ. ΠΟΙΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Illustration, στις 17 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. Iagos

    Iagos Contributor

    Αγαπημένη @lara[E-p] μάλλον δεν έχετε κάποιο πρόβλημα με τα οιστρογόνα σας και λέτε τέτοια φρικτά πράγματα.

    Γιατί κατά την ομολογία του μέσου ελληνάρα bdsmιτη αν τα οιστρογόνα σας λαλήσουν μπορεί και να αλλάξετε γνώμη.

    Η σκλαβιά είναι καθαρά οιστρογονική υπόθεση και μόνο κάποιες σαν και εσάς που έχουν τα οιστρογονα τους 400 μπορούν να πουν τέτοια πράγματα

    Οι υπόλοιπες πόσα οιστρογόνα είχατε σήμερα;
     
    Last edited: 27 Σεπτεμβρίου 2016
  2. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Για τα πάντα (ακόμα και για αυτο )αποφασίζει η Κ μου...
     
  3. de7

    de7 s

    συμφωνώ
    κάθε φορά που έχω αιτηθεί κάτι σε D/s πλαίσιο είναι στην κρίση Του/Της Κ αν αυτό θα πραγματοποιηθεί ή όχι, συμπεριλαμβανομένης και της αποδέσμευσης.
     
    Last edited: 12 Δεκεμβρίου 2016
  4. Soraya

    Soraya Guest

    αποφασίζει εκείνος-η που έχει φύγει πρώτος-η από την σχέση....
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    Τι να την κάνει ένας Κυρίαρχος την υποτακτική που ζητάει αποδέσμευση;
    Γιατί να την κρατήσει;
     
  6. Soraya

    Soraya Guest

    γιατι είναι σαδιστής????                  
     
  7. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Όχι με την παρτυ του.
    Μόνο ταλαιπωρία είναι το "τραβάτε με και ας κλαίω"
    Για όλους.
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ίσως να έχει μαζοχιστικές τάσεις και να θέλει να του σπάει τα νεύρα το υ με την γκρίνια του.
     
  9. Soraya

    Soraya Guest

    με την πάρτυ του αν ήταν σαδιστής δεν θα ήταν και αυτομάτως μαζοχιστής;;;;      
     
  10. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Αυτό λέω βρε
     
  11. Soraya

    Soraya Guest

            
     
  12. de7

    de7 s

    Αυτός/ή Ξέρει γιατί.
    Από προσωπική εμπειρία, όσες φορές έχω αιτηθεί αποδέσμευση και δεν έχει γίνει δεκτή -τουλάχιστον σύμφωνα με τα λεγόμενα Του/Της Κ- μπορεί να είναι:
    α) γιατί Το Κ Άτομο Έχει Αξιολογήσει σύμφωνα με τη δική Του κρίση ότι το αίτημά μου στην φάση που γίνεται προκύπτει από δικές μου αντιστάσεις,
    β) γιατί Το Κ Άτομο Έχει Αξιολογήσει σύμφωνα με τη δική Του κρίση ότι το αίτημά μου στην φάση που γίνεται δεν γίνεται δεκτό και Ορίζει να Διαχειριστεί Αυτός/ή την κατάσταση όπως Επιθυμεί.