Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αίμα και φόβος

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Sonam, στις 19 Νοεμβρίου 2016.

  1. Sonam

    Sonam The most inflated egos are often the most fragile.

    Πριν μια εβδομάδα περίπου έζησα μια εμπειρία που θα ήθελα να την μοιραστώ εδω για να ακούσω και γνώμες μιας και δεν το εχω συζητήσει με κανέναν, εχω γνωρίσει εδω και αρκετό καιρό μια κοπέλα, φαινομενικά είναι ήρεμη και ήπιων τόνων, ξεκινήσαμε να μιλάμε για διάφορα θέματα και σε κάποια στιγμή βάζει απότομα τελεία και ανοίγει θέμα περί επιθυμιών στο σεξ, όταν την ρώτησα λοιπόν τι είναι αυτό που την εξιτάρει περισσότερο,
    με έσπρωξε προς τα πίσω με δύναμη, ανέβηκε πάνω μου και μου είπε οτι θέλει να με δέσει και να με κάνει να ματώσω με διάφορους τρόπους, εγώ σε εκείνο το σημείο μάγκωσα αλλά ήμουν ταυτόχρονα και σε δίλημμα, ήθελα απο την μια να εκπληρώσω την επιθυμία της αλλά απο την άλλη δεν μου αρέσει η ιδέα να έχω μόνιμα σημάδια στο σώμα μου
    και δεν ξέρω καν αν θα άντεχα τον πόνο, όταν μου είπε πως ήθελε να με κάψει και με τσιγάρο ο φόβος κυριάρχησε έναντι των διλημμάτων και έβαλα φρένο στις επιθυμίες της, σας εχει τύχει κάτι αντίστοιχο και αν ναι πως το αντιμετωπίσατε;
     
  2. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Πάντα το έλεγα ότι τα σιγανά ποταμάκια είναι που συνήθως έχουν την χάρη και τις καυλίτερες προεκτάσεις.

    Αν θέλεις την γνώμη μου απέφυγε να κάνεις στο bdsm πράγματα που ξεπερνάν κατα πολύ τις κόκκινες γραμμές σου και γενικά μη κάνεις πράγματα αποκλειστικά και μόνο για να δημιουργήσεις καλές εντυπώσεις στην παρτενέρ σου.
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Να κάψω με τσιγάρο κάποια, την έχω κάψει. Δεν της το έσβησα πάνω της με δύναμη, σαν να το έσβηνα νευρικά/δυνατά σε τασάκι.
    Να κάνω σε κάποια να στάξει λίγο αιματάκι, το έχω κάνει. Αλλ' αυτό το τελευταίο ήταν στην εποχή, που ήμουν πιο ακραίος απ' ότι σήμερα.
    Μάλλον γιατί μου έδινε κάτι, που πια δεν μ' ενδιαφέρει. Μόνιμα σημάδια στο σώμα κάποιας δεν τα θέλησα ποτέ.
    Αφού είμαι λάτρης των σημαδιών/μελανιών που είναι προορισμένες να φύγουν ( ή ν' αφήσουν μια απαλή σκιά ).

    Στο δια ταύτα του νήματος σου, αν οι επιθυμίες της εν λόγω ή οποιαδήποτε άλλης κοπέλας θα σου προξενούσαν φόβο, σημαίνει, ότι σίγουρα δεν θα ήσουν έτοιμος
    να την ακολουθήσεις και ίσως να μην είσαι έτοιμος ποτέ. Φρέναρε, κάνε την απαραίτητη συζήτηση με τον εαυτό σου κι αν ο φόβος παραμένει, αποχώρησε δίχως να κάνεις μαζί της τίποτε. Αν με κάποιον/α δεν ταιριάζεις ( σ' οτιδήποτε το σημαντικό ), είναι ζήτημα χρόνου να επέλθει η ρήξη.

    Οι σχέσεις γίνονται για να ευχαριστιούνται όλα τα μέρη και όλα τα μέρη να νιώθουν - θεωρητικά πάντα - ελεύθερα και "γεμάτα".
    Σ' αντίθετη περίπτωση - για μένα πάντα - δεν έχουν νόημα. Κλείνοντας, η κλασική μου ερώτηση, εσύ τα έχεις βρει με τον εαυτό σου?
    Αν ναι, την απάντηση στο νήμα σου την έχεις ήδη και απ' την καταλληλότερη πηγή.  
     
    Last edited: 19 Νοεμβρίου 2016
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Φαντάζομαι δεν εννοεί να σε κόψει με νυστέρι ώστε να σου αφήκει κάνα μόνιμο σημάδι.
    Πολλές φορές έχω ματώσει το υ μου, τα σημάδια φεύγουν ύστερα από ένα σεβαστό διάστημα. Απλά θα πρέπει να τεστάρεις αν ξέρει τι κάνει και δεν σε βρήκε για πειραματικό κρέας.
     
  5. Sonam

    Sonam The most inflated egos are often the most fragile.

    Για την ακρίβεια μου είχε πει οτι θέλει να με κόψει με κάτι αιχμηρό και η αλήθεια είναι οτι δεν έχουμε δεσμό, απλά έχουμε συμφωνήσει και οι δύο να περνάμε καλά χωρίς κάτι παραπάνω, δεν την ξέρω και τόσο καλά, όσο γνωρίζονται πχ τα ζευγάρια μεταξύ τους και αυτό ίσως να είναι ένας καταλυτικός παράγοντας στον φόβο μου, οπότε αυτό που λες για πειραματικό κρέας είναι και αυτό που με φόβισε περισσότερο όταν μου είπε πως θέλει να δεί το αίμα μου ενώ είμαι δεμένος.
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    αφου δεν υπαρχει εμπιστοσυνη ακομα καλυτερα να ξεκινησεις καπου στο ενδιαμεσο, δηλαδη να το κανεις αλλα οχι δεμενος...
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Μίλα μαζί της για τους φόβους σου ανοιχτά.
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    @Sonam Κι επειδή καταλαβαίνω ότι είσαι αρχάριος και το σώμα σου δεν έχει συνηθίσει σε τέτοιες εντάσεις. Είναι καλύτερο για σένα να μείνεις ακινητοποιημένος/δεμένος διότι μια απότομη αντανακλαστική κίνησή σου μπορεί να αποβεί μοιραία.
    Αλλά προϋπόθεση να την εμπιστευτείς.
     
  9. Sonam

    Sonam The most inflated egos are often the most fragile.

    Της μίλησα εκείνη την στιγμή και μου απάντησε με μια έκφραση απογοήτευσης οτι πρέπει να ρισκάρω,
    θα προσπαθήσω να της ξαναμιλήσω για αυτό το θέμα, ευχαριστώ όλους σας για τις καθοδηγητικές απαντήσεις.
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Γνώρισέ την καλύτερα. Όχι βιασύνες.
    Εύχομαι τα καλύτερα.
     
  11. Sonam

    Sonam The most inflated egos are often the most fragile.

    Ευχαριστώ πολύ.
     
  12. consuela

    consuela New Member

    Πήγε τη φαντασίωση βιασμού ΠΟΛΛΑ βήματα πιο πέρα. Μου πρότεινε να με "ναρκωσει" με ροοφιζ. I noped the fuck out.
    Κατά μία ένοια ευτυχώς που το πρότεινε και δεν πήρε πρωτοβουλία