Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αίμα και φόβος

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Sonam, στις 19 Νοεμβρίου 2016.

  1. Sonam

    Sonam The most inflated egos are often the most fragile.

    Γιατί να πάμε στα ντράγκια;
    3 ώρες έντονη γυμναστική και μετά μια κανάτα φυσικότατη βαλεριάνα, δεν θα μπορείς να πάρεις τα πόδια σου  
     
  2. VickyS

    VickyS Sneaky

    Νομίζω πως την απάντηση την έχεις δώσει στην ουσία μόνος σου...
    Η άποψη μου είναι πάντα να δοκιμάζω κάτι πριν το αρνηθώ αλλά αυτό το κάτι θα είναι κάτι που δεν θα ξεπεράσει τα κόκκινα όρια μου...

    Πάντως επειδή αναφέρεις ότι έχετε πιο ελεύθερη σχέση... να προσέχεις γενικά όταν κινείται στο χώρο... γιατί αυτά τα σιγανά π....α τα φοβάμαι λίγο  
     
  3. consuela

    consuela New Member

    Χαχαχα. Μωρέ και σκέτη γυμναστική το κάνει.
     
  4. Sonam

    Sonam The most inflated egos are often the most fragile.

    Και εγώ αυτής της άποψης είμαι, ποιός ξέρει, σε κανά μήνα μπορεί να ακούσετε στις ειδήσεις για κατακρεουργημένο θύμα  
     
  5. Sonam

    Sonam The most inflated egos are often the most fragile.

    Ισχύει, ενδορφίνες, το φυσικό ναρκωτικό που παράγει ο εγκέφαλος μας.
     
  6. VickyS

    VickyS Sneaky


    χαχαχαχα! έλα μη λες τέτοια φοβάμαι!!!!

    πάντως σοβαρά τώρα κράτα μια πισινή (όχι πισινό) πρόσεχε μη σε πιάσει στον ύπνο!!!!
     
  7. Sonam

    Sonam The most inflated egos are often the most fragile.

    Ωχχ.. πάω να φτιάξω μια κούπα 3πλο εσσπρέσο  
     
  8. Soraya

    Soraya Guest

    Μια συμβουλή που κι εμένα μου δώσανε...
    Όταν ο φόβος σου γίνει τρόμος φυγε....
     
  9. Senpai

    Senpai Dangerous & excited, but bored easily.

    Έχω και εγώ το ίδιο θέμα με εσένα, δεν θέλω να έχω σημάδια στο σώμα μου αλλά κοίτα εφόσον δεν έχετε κανονικό δεσμό και κάνετε πράγματα για να το ευχαριστηθείτε μόνο δεν χρειάζεται να το σκεύτεσαι παρα πολύ, για πιο λόγο να της κάνεις το χατίρι; Στην ζωή σου αυτή την στιγμή δεν είναι και τόσο σημαντική για σένα, οπότε γιατί να αφήσει σημάδια στο σώμα σου που θα σε κάνει να σου την θυμίζουν κι όλας; Πες ναι στα βασανιστήρια που δεν χρειάζεται να σου αφήσουν σημάδια
     
  10. Sonam

    Sonam The most inflated egos are often the most fragile.

    Οχι δεν υπάρχει περίπτωση να αφήσω σημάδια στο σώμα μου, ακόμα και αν ήταν σημαντική για εμένα, εδώ δεν χτυπάω τατου, που μου αρέσουν μεν αλλά δεν μου αρέσει η ιδέα να έχω κάτι στο σώμα μου χωρίς να μπορώ να το αφαιρέσω.
     
  11. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Απογοητεύτηκε, συμβαίνει και είναι ανθρώπινο.
    αλλά τι πάει να πει πρεπει να ρισκαρεις;
    Αυτά για μένα είναι καμπανάκια , εμπιστευσου το ένστικτο σου και δες αν σε επόμενη συζήτηση σας επι του θέματος είναι πιο διαλλακτική.
     
  12. e3ereynitis

    e3ereynitis New Member

    Προτεινε της να την δεσεις εσυ, και να φανει δυνατη, να ρισκαρει..........χαχαχαχα