Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αγαπη, ερωτας, Κυριος....Τα παντα για εμενα !

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Lady sub, στις 14 Ιανουαρίου 2017.

  1. Lady sub

    Lady sub New Member

    Ο Κυριος μου, άσχετα ανα στα τυπικά ειναι κυριος μου ή οχι. Για εμενα ειανι τα παντα και προσπαθω να του το δειχνω οσο μου το επιτρέπει. Ειναι αυτο που ηθελα παντα. Ειναι φιλος, τρυφερός, σύμβουλος, με κατανοεί και σέβεται, Κυριος μου. Θελω να ειμαι δικια του και μονο δικια του. Να τον κανω να γελαει, να τον προκαλω να ξεφευγω απο τον ρολο μιας sub σκόπιμα και να χερομαι να με τιμωρει. Δεν ειναι αυτο απολυτη αγαπη προς τον ανθρωπο και Κυριο διπλα μου ?

    Για τον κυριο μου !

    Το εχετε νιώσει ?
     
  2. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Προσωπικά δεν το έχω νιώσει .. γιατί δεν είχα ποτέ Κ ..  

    Πέρα από την πλάκα όμως, καταλαβαίνω από τα γραφόμενά σου, ότι την σχέση σου δεν την ζεις μέτρια, αλλά αρκετά έντονα ..
    Και κάνεις πάρα πολύ καλά, γιατί Bdsm και μετριότητες είναι ασύμβατα ..

    Επίσης, άποψή μου είναι ότι η έννοια που χρησιμοποιείς:

    "απόλυτη"

    για την αγάπη που νιώθεις, εμπεριέχει μάλλον και το στοιχείο του παράφορου έρωτα ...
     
  3. Lady sub

    Lady sub New Member

    Οταν υπαρχει ερωτας ναι υπερβαλεις λιγο αλλα οταν εχεις τραβιξει τα πανδινα για να εισαι με αυτον τον ανθρωπο και εισαι παντα εκει σαν να μη συναιβει τιποτα ξανα και ξανα σημαίνει οτι αγαπας πολυ σιγουρα
     
  4. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Πάντως εγώ όποτε έχω νιώσει ότι κάποιος Κ ήταν toxic, είχα ανακρούσει πρύμνη με χαρακτηριστική χάρη και ταχύτητα...  
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μπερδεύτηκα λίγο, είναι ή δεν είναι Κ, έχετε Ντι/ες σχέση; Το να χαίρεσαι να σε τιμωρεί είναι πως το αντιλαμβάνεσαι εσύ, οι περισσότεροι δε χαίρονται όταν τιμωρούνται.
    Δε ξέρω, τι να πω, ίσως επειδή τα απόλυτα με τρομάζουν, θα πω ότι ο Έρωτας είναι καλό πράμα, βέβαια ο/η καθένας ερωτεύεται/αγαπά με τον δικό του/ης τρόπο.
     
  6. Lady sub

    Lady sub New Member

    Ειναι Κυριος μου αν και δεν ηταν παντα για αυτο δηλωσα οτι ασχετα αν ειναι η οχι ! Λατρευω να με τιμωρει διότι το εχω προκαλεσει σκοπιμα και το ξερει οτι το κανω για να τον τσιγκλησω . Η τιμορια μου ειναι λειπον μικρη και υπεροχη γιατι ειναι οτι πρεπει για να ξαναθυμηθω ποια ειναι η θεση μου
     
  7. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Αρα δεν είναι πραγματικη τιμωρία. Ούτε πραγματικό παράπτωμα. Ο καθένας κάνει τον ρόλο του, ποια θέση? Είναι αυτή που σε βάζει, αναρωτιέμαι..? Αν γίνεται το ίδιο ξανά και ξανά με σκοπό να κάνεις αυτό που θες, και εκείνος αυτό που ξέρει οτι θες, για ποια θέση υπό, μιλάμε? Σορρυ κιόλας για τον σχολιασμό μου.
     
  8. Lady sub

    Lady sub New Member

    Δεν θα ηταν ωραια μια σχεση bdsm 24/7 για εμενα δεν ειμαι τοσο παλια και γνωστρια εδω. Εχω μαθει πραγματα μα ακομα μαθαινω. Καποιες στιγμες πρεπει να ειναι και πιο light εφόσον δεν εχω μονο bdsm σχεση μαζι του
     
  9. Ritual

    Ritual New Member

    Προσωπικά μιλώντας πάντα, το 24/7 είναι αυτονόητο αν θέλουμε να μιλάμε για σχέση , είτε bdsm, είτε vanilla, είτε οτιδήποτε άλλο. Και εκεί είναι που θα δεις πως λειτουργεί στην πλήρη έκφανσή του το όλο πράγμα.
     
  10. Lady sub

    Lady sub New Member

    Προσωπικα μιλώντας το 24/7 ειναι υπερβολη για bdsm σχεση. Οπως λεει και το nickname μου ειμαι Lady sub, Lady στη ζωη και sub στο κρεβατι. Δεν διλωνω slave αρα δικαιομα μου να παιζω με τους ρολους
     
  11. Ritual

    Ritual New Member

    Δεν είναι απαραίτητο να δηλώσεις οτιδήποτε για να ζήσεις κάτι, όπως το θες..Και d/s σχέσεις μια χαρά υπάρχουν σε 24/7 πλαίσιο , δεν είναι προνόμιο του m/s.
     
  12. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Θα μπορούσες να μου εξηγήσεις γτ είναι υπερβολή το 24/7?