Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αγαπη, ερωτας, Κυριος....Τα παντα για εμενα !

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Lady sub, στις 14 Ιανουαρίου 2017.

  1. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Ναι γιατί οι σούμπες, ως γνωστόν, πρέπει να κάθονται σοβαρές και αγέλαστες και απλά να περιμένουν για διαταγές.
     
  2. Ritual

    Ritual New Member

    @MauveDelastrange έχει διαφορά στο image..

    @Lady sub αν για σένα έχει αποτέλεσμα, εμένα ποσώς με ενδιαφέρει.. Και δε νομίζω ότι η σοβαρή και αγέλαστη sub είναι πιο επιθυμητή από μια φυσική αντίδραση που όλοι έχουμε σαν άνθρωποι.
     
  3. Lady sub

    Lady sub New Member

    Ξερετε κατι ωραια περιγραφετε το 24/7 σαν ναμην αλλαζει τπτ σε σχεση με μια μη 24/7 bdsm σχεση . Αλλα εγω εχω κολισει 24/7 = χανω κοματεια της προσωπικοτιτας μου. Σωστο ή λαθος ετσι νιοθω . Ισως να ειμσι σε σχεση bdsm 24/7 και να μη το συνιδιτοπειο μεσα στη σχεση μου.
    Και δεν ειμαι ψυχρή ανεκφραστη sub απλα δεν γινετε να πουλας και ολο τρελα ως sub. Και γουσταρω να πουλαω τρελα.
     
  4. Lady sub

    Lady sub New Member

    Δεν γνωρίζα την ορολογεια brat/bottom ειναι αρκετα τεριαστη. Σε ευχαριστω
     
  5. Ritual

    Ritual New Member

    Πάλι με τις λέξεις και τα στάτους θα καταλήξουμε να παίζουμε  

    Εμένα πάντως σαν μια χαρά t/b σχέση μου ακούγεται αυτό που περιγράφεις.

    Υ.γ : Ο ορθογραφικός (μεταξύ άλλων) ψυχαναγκασμός μου κάνει πάρτι στο άνωθεν ποστ.

    Φιλικά , χωρίς καμία διάθεση προσβολής ..
     
  6. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Ωραια περναγαν ολοι στο μικρο ξεφωτο του δασους    
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    @Lady sub , ελα, ομολόγησε, επίτηδες δολοφονείς κατ ' επανάληψη την ορθογραφία , να δει τα πόστ ο κύρης σου να σε τιμωρήσει, έτσι; 
     
    Last edited: 16 Ιανουαρίου 2017
  8. Lady sub

    Lady sub New Member

    Εχω δυσκλεξια και η ορθογραφεια ειναι το αδύναμο σημείο μου προσπαθω να διορθωνω τα ορθογραφικά μου. Ο Κυριος μου δε θα με τιμωρισει για τα λαθη μου, γιατι οταν τον γνωρισα εγραφα μονο γκρικλις γιατι ντρεπομουν για την ορθογραφεια μου και εκεινος με παρακίνησε να γραφω ελληνικα καιβας κανω λαθοι. Και ναι καμια φορα διαβαζω μήνυματα που του στελνω και μου βγαινουν τα τα ματια με τα ορθωγραφικα που βρίσκω αλλα δεν μου σχολιασε-διορθωσε ποτε κανενα για να μη νιοσω άσχημα. Αλλα παρακαλω ας λήξει το θεμα . Ορθογραφία. Και γενικος νομιζω το θεμα αναρτησεις μου διοτι εγω μπορει να μην εομαι καλη στην ορθογραφία αλλα και εσεις στο να μενετε στο θεμα σας. Η αναρτηση που εκανα ηταν μια αφιέρωση στον Κυριο μου και ρωτησα μονο αν εχετε νιώσει ποτε το ιδιο. Μονο αυτο βεβαιος δεν ειχαν ως θεμα τα σχολια φυσικα με εξερεση το πρωτο.
     
  9. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Το να ζεις τη σχέση σου όπως την επιθυμείς είναι δικαίωμά σου. Και ευτυχία σου στην προκειμένη.
    Νομίζω οι ενστάσεις ήταν στο πλαίσιο του μπερδέματος. Όχι ότι έχουν μεγάλη σημασία οι τίτλοι αλλά για να συνεννοούμαστε καλοί είναι.
    Αν δεν νιώθεις και δεν σε εκφράζει το να είσαι υπό είναι μία χαρά. Το να είναι συνειδητή η επιλογή αυτού ακόμα καλύτερο. Αν το νιώθεις ως παραχώρηση ή μη έκφραση της προσωπικότητάς σου τότε πολύ καλά κάνεις και δεν δηλώνεις υπό γιατί πράγματι δεν είσαι. Ή δεν είσαι τώρα τουλαχιστον.
    Νομίζω το μπέρδεμα ήρθε επειδή σε κάποιο σημείο το ανέφερες κάπως σαν είσαι υπο αλλά με τα δικά σου μέτρα και σταθμά, και δεν πάει έτσι.
    Επίσης ίσως έχεις και ενα μπέρδεμα και με το πώς ακριβώς είναι μία υποτακτική. Αυτό με λίγο διάβασμα και λίγο χαζεμα εδώ στο φόρουμ διορθώνεται, αν σε ενδιαφέρει να διορθωθεί  

    Brat/bottom λοιπόν, μία χαρά  

    Όσο για την ορθογραφία δεν θα έπρεπε να είναι θέμα σχολιασμού. Ακόμα και να μην ήταν θέμα δυσλεξίας όπως εδώ αλλά θέμα μορφωτικού επίπεδου δεν θα έπρεπε να είναι θέμα.
     
    Last edited: 16 Ιανουαρίου 2017
  10. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ξέρω ότι είναι off topic, αλλά μπορεί να είναι μια βοήθεια. Εδώ υπάρχουν οδηγίες για την εγκατάσταση ορθογράφου στα browsers (firefox, chrome κλπ).
     
  11. Ritual

    Ritual New Member

    Όπως τα είπε και η Sofei πιο πάνω, αν κάτι δουλεύει για σένα, ο λόγος όλων περισσεύει..Η όποια "διαφωνία" έγκειται στους ορισμούς, αλλά μην το κουράζω περισσότερο .

    Υ.γ : Μπράβο για τη χρήση ελληνικών, παρ'όλες τις αντιξοότητες, και μακάρι σύντομα να ξεπεράσεις ότι δυσκολία υπάρχει.
     
  12. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Που να δεις άλλους που δεν έχουν δυσλεξια........