Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αιδοιολειχία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 10 Ιανουαρίου 2006.

  1. christina

    christina New Member

    μάλλον θα είμαι πιο πεζή.. Τριαντάφυλλο το μουνί μου; Δεν είναι τριαντάφυλλο, είναι μουνί. Επίσης δεν έχει καμία υποχρέωση να μυρίζει σαν τριαντάφυλλο...
    Είναι πολύ ωραίο ως μουνί, και μυρίζει πολύ ωραία ως μουνί (εντάξει είπαμε! καθαρό και να προσέχουμε τί τρώμε, αλλά ως εκεί). Δε χρειάζεται εξωραϊσμό, δε χρειάζεται αλλαγές. Αμα δε μας αρέσει το μουνί ως έχει, να βρούμε κάτι άλλο που να μας αρέσει.

    Και δεν είναι "αιδοίο", δεν χωράει αιδώς για το σώμα μας, ειδικά το γυναικείο που έχει φάει τόση μα τόση καταπίεση αιώνων.
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Ποιος μίλησε για το δικό σου το...μουνί; Εγώ κοκόνα μου, είμαι υπέρ της αυτοδιάθεσης και του αυτοπροσδιορισμού.
     
  3. Astarty

    Astarty Contributor

    χαχαχααχαχαχαχαχα Υπέροχο αγάπη μου! Απλά υπέροχο.
     
  4. thanasis

    thanasis Contributor

    Αναλόγως ποιός ορά (και ποιάν), μπορεί να είναι από το σπάνιο τριαντάφυλλο μέχρι μια μάζα κρέας.

    Τώρα να μιλάω σαν λιμενεργάτης για να μην υποθάλπτω απαρχαιωμένα φεμινιστικά κατάλοιπα, ευχαριστώ, αλλά δεν θα πάρω. Δεν είναι θέμα αιδούς, αλλά αισθητικής.
     
  5. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Re: Αιδοιολειχία

    ...Παντρεύετε νωρίς.......
     
  6. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Αιδοιολειχία

    Σωστόοοοοςςςς.
    Μα χωρίζει και νωρίτερα. Οπότε και είμαι εκεί να τον περιμένω...αχαχαχαχα
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Καλε Κυριε Χαινριχ, γραφτε και για το τελειο γλυφοκωλιον , σας παρακαλουμεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!
     

  8. ΑΑΑΑΑΑ......  Γι' αυτο να γραψω εγω που ξερω (Αλλα .... ντεπομαι  )
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    Τσου...δεν γράφω. Άλλωστε είμαι γνωστός σαδιστής.
     
  10. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Αιδοιολειχία

    Προσεγμενος οδηγος για σωστη προσεγγιση της αιδοιολειχιας αγαπητε Φον.
    Aλλα οταν πια τα παντα ειναι υγρα κ ανοιχτα..εκει μπροστα στα ματια μου,
    παντα με βασανιζει το μεγαλειωδες ερωτημα...
    Το μουνι κ το χταποδι οσο το χτυπας απλωνει;
     
  11. fidakos

    fidakos New Member

    Απάντηση: Αιδοιολειχία

    Χάινριχ_φον_Κλάιστ απλά υποκλίνομαι. Βρήκες την αχίλλειο πτέρνα μου στον εντερνισμό των ερωτικών μου μαιάνδρων. Εξ ου και το παρατσούκλι μου δηλαδής.
    Συγχαρητήρια για την διατριβή σου!!
     
  12. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Αιδοιολειχία

    Πολύ καλό γράψιμο απο τον Αγαπητό - Χάινριχ_φον_Κλάιστ - για τα περί Αιδοιολειχίας!!!!!