Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αιδοιολειχία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 10 Ιανουαρίου 2006.

  1. zwg

    zwg Regular Member

    Εγώ προσωπικά δεν έχω κάνει ποτέ Αιδοιολειχία δεν ξέρω τι χάνω ε? Απλά δεν έτυχε   έχω πει όμως πως σε όποια το κάνω πρώτα 8α το κάνω ως να μου πει αυτή στοπ...
     
  2. BOU_ADS

    BOU_ADS New Member

    Στη γυναίκα δύσκολα θα καταλάβεις πότε ευχαριστιέται περισσότερο. Εγώ όμως ευχαριστιέμαι μόνο και μόνο επαιδή το κάνω και νιώθω ότι ευχαριστιέται.
     
  3. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Αγαπητε Χαινριχ, μολις διαβασα το κοιμενο σου. Μπραβο!!! Ακριβως κατι τετοιο χρειαζωνται πολλοι ανδρες που δεν εχουν ιδεα τι κανουν εκει κατω. Να κρατησουν σημειωσεις οι αρχαριοι.
    Πολυ ωραια γραμμενο, και ακρως ερεθιστηκο. Αχ, και κανει ζεστη σημερα...
     
  4. nasos

    nasos New Member

    Συχνός χρήστης κ γώ του εν λόγω σημείου.Ιδιαίτερα εντυπωσιακές οι στιγμές που η δεχόμενη τη λειχία σπαράζει κυριολεκτικά!

    Βεβαίως είναι αδύνατον να επιτευχθεί κάθε φορά κορύφωση τέτοιας εντάσεως αλλά όταν κάτι τέτοιο συμβεί κάθε αντίσταση πέφτει κ αρχίζει το......πάρτυ!
     
  5. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Πολύ ωραία λοά αυτά,αλλά για πείτε μου το κάνεις σε μια γυναίκα που μόλις γνώρισες; Πόσο επιπκίνδυνο είναι κάτι τέτοιο;
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Η αλήθεια είναι Λεοπόλδε μου πως αν δεν το κάνεις ως άντρας κιμπάρης, τσίφτης, καραμπουζουκλής και ντερμπεντέρης υπάρχει ο κίνδυνος να σε περάσει για σκλάβο και να χάσεις την μπάλα. Αν το κάνεις ως άνω θα σου χρωστά αιώνια ευγνωμοσύνη και μη σου πω ότι θα σου σερβίρει τον καϊφέ στα τέσσερα.
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Τα βιβλια λενε οτι ο υιος του AIDS υπαρχει και στα κολπικα υγρα...
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Αιδοιολειχία

    Η αιδοιολειχία είναι τρομερά επικίνδυνη.
    Αν την κάνεις σε συνηθισμένες κυρίες, όπως η συντριπτική πλεοψηφία εδώ μέσα, που είναι πολυοργασμικές συντριβανίστριες εκ γενετής και δεν καταπίνεις όλο τον ζωμό τους, μπορεί να βρέξεις τα λαιμά σου και το στήθος σου.
    Τότε το κρυολόγημα ελλοχεύει, πιθανώς δε και η πνευμονία, με αποφράδα κατάληξη το πνευμονικό οίδημα.
    Αν ρουφάς μέχρι ρανίδος, πάλι, ενδέχεται να ερεθιστεί ο οισοφάγος και να σου γίνει κόμπος το δωδεκαδάκτυλον.
    Άρα για να προβείς σε γλειφομούνι πρέπει απαραιτήτως να φορείς καπαρντίνα ή στολή δύτη και να διαθέτεις, επιπλέον, πτυελοδοχείον δια την απόρριψη των εκροών.


    underherfeet θα σε επιπλήξω: 'ο υιός του AIDS' καταπώς λέμε 'της Γερακίνας γιός'; Διαβάζετε τα, τα ρημάδια, δεύτερη φορά, σας έχει γίνει η βιασύνη έξη.
    Να παραφράσω; Δεν υπάρχει καμιά βιασύνη για οτιδήποτε, ιδιαιτέρως δε για όσα 'βιάζουν'. Υπάρχουν απλώς, βιαστικοί άνθρωποι.
     
  9. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Τα βιβλία πολλά λένε, όμως η πραγματικότητα είναι αλλού.
     
  10. aberel

    aberel New Member

  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Dolmance,mea culpa.
    Ειμαι αδιορθωτος ρε γαμωτο.Τις ιδιες μαλακιες κανω απο τοτε που εδινα εισαγωγικες.Και να πεις οτι δεν μου το λεγανε;"ελεγχουμε παντα το γραπτο μας πριν το παραδωσουμε".
    Νατα τωρα.Γερασα και μυαλο δεν εβαλα.

    John,λες να προκειται για συνωμοσια των πουριτανων της οικουμενης;
     
  12. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Αιδοιολειχία

    Καλο το κειμενο χαινριχ ομως τα καλυτερα τα κρατας για τον εαυτο σου...πες για το μουστακι