Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αιτίες πυγοραπίσματος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 19 Μαρτίου 2015.

  1. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Είναι γεγονός, νομίζω αδιαμφισβήτητο, πως ένα κόκκινο, ακτινοβολόν θερμότητα, κωλαράκι, άρτι πυγοραπισθέν, είναι χάρμα οφθαλμών, πιθανόν και ώτων.

    Ως γνωστόν, ένα πυγοράπισμα δεν χρειάζεται αιτίες καθώς, συνήθως, it's fun just for the sake of it.

    Καθ' ότι όμως κυκλοφορούν ανάμεσά μας και άπειρα brats που ψάχνουν ιδέες <χ>, τι θα βρίσκατε ως αιτία για να κάθεται το υ μερικές ώρες, ή και ημέρες δεν ειν' κακό, με το πλάι ;

    Οι προτάσεις των ιδίων των υ περισσότερο από ευπρόσδεκτες, είναι κοινό μυστικό πόσο τα συγκινεί.

    Το νήμα θεωρεί δεδομένο το χαμόγελο στα χείλη του Κ (ή στο μυαλό), ίσως και του υ, ιδίως αν είναι brat.

    @bumblebee αφιερωμένο σε σας και τις προκλητικά γαργαλιστικές ιδέες σας.
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αιτίες πυγοραπίσματος

    a) Όταν ξυπνάει και δεν του παίρνω πίπα για ''πρωινό''
    b) Όταν μιλάω ακατάπαυστα
    c) Το να αντιμιλώ
    d) Tο να φέρνω αντιρρήσεις . . . e.t.c

    Θα επανέλθω :- )
     
  3. whisperer

    whisperer Regular Member

    εχυσες?γιατι εχυσες?
    γελας?γουσταρες που μ εχυσες βρωμομουνο?
    τωρα θα δεις....
     
  4. Dapom

    Dapom Contributor

    Της έχεις αφήσει 150€ και τον λογαριασμό της ΔΕΗ (που έχεις να τον πληρώσεις εδώ και δύο λογαριασμούς) στο κομοδίνο και φεύγεις για δουλειά. Γυρνάς το βράδυ σπίτι και με το που μπαίνεις μέσα το φως των κεριών και η μυρωδιά σε συνδυασμό με αυτά που πέρασες στη δουλειά συνειρμικά σου φέρνει εικόνες από όρθρο σε μεσαιωνικό μοναστήρι του Αγίου Όρους. Αφήνεις τα πράγματα σου στην άκρη και ακολουθείς κάτι σαν ρυθμικό μουρμουρητό που ακούγεται από το δωμάτιο. Μπαίνεις στο επίσης φωτισμένο με κεριά δωμάτιο και βλέπεις το αγαπημένο σου μπρατίδιο να εχει πάρει μια στάση γοργόνα ξεβρασμένη στα βράχια μετά από τσουνάμι και να φοράει ένα καινούργιο ροζ σετάκι εσώρουχα. Με το που μπαίνεις μέσα νιώθοντας σαν γέρος Ονούφριος που ζαλίζεται από την νηστεία την ακούς να νιαουρίζει «σου αρέσει αυτό που βλέπεις;»…ακολουθούν κάποια λεπτά σιγής όπου προσπαθείς να επεξεργαστείς όλες τις εικόνες και τι σκέψεις σου και τις απαντάς «τι είναι αυτά;»…νιαούρισμα «για σένα τα πήρα μωρό μου με τα λεφτά που μου άφησες το πρωί»…σαν να άκουγες τον λοχαγό σου στο στρατό να σου δίνει παράγγελμα γυρίζεις το κεφάλι σου δεξιά και κοιτάς στο κομοδίνο τον λογαριασμό της ΔΕΗ στην ίδια ακριβώς θέση που τον είχες αφήσει το πρωί. Νιώθεις τις φλέβες στα μηνίγγια σου να χτυπούν ρυθμικά κάτι μεταξύ σάμπας και deathmetalκαι το δεξί σου χέρι να αρχίζει να σκίζει την αέρινη κιθάρα σου σαν άλλος JimmyPage. Το βλέμμα σου πέφτει πάνω σε κάτι διακοσμητικές λεπτές βέργες μπαμπού και στα αυτιά σου αντηχούν οι πρώτες νότες του DeadSkinMaskτων Slayerκαι ως άλλος Γιοκαρίνης σε μια γρήγορη σκέψη Κιθαρίστας ή ντράμερ αποφασίζεις ντράμερ…αρπάζεις τα μπαμπού με το αριστερό και με το δεξί γυρίζεις ανάποδα το «αθώο» γοργονομπρατίδιο…στα αυτιά σου η κιθάρα του Κερι Κινγκ εχει ήδη αρχίσει…στήνεις τα δύο λευκά και στρογγυλά τομ – κωλομέρια και στο 5 μέτρο μπαίνεις σαν άλλος Λομπάρντο...στο τελείωμα το μικρό μπρατίδιο βγάζει τις ίδιες κραυγές ακριβώς με αυτές του τραγουδιού σε ένα μουσικό κρεσέντο όπου και κλείνεις τη μίνι παράστασή σου.
     
  5. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Όταν χύνει νωρίτερα από ό,τι την έχω διατάξει...
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    ψψψψψψψ, ενταξει ευκολακι.....

    Ξημερωνει, ο Κ εχει γενεθλια, μεγαλη η χαρα μου, πως να του φτιαξω την μερα;;;;;
    Εκει που ειναι ξαπλωμενος με τα ματακια του κλειστα ακομα (δεν ξυπνησε ακομα να παει στην δουλεια), σκεφτομενη οτι ειναι λατρης της κλασικης μουσικης, βαζω τερμα το κινητο μου στα αυτια του και δινω ενα σαλτο μορταλε στο κρεβατι.

    αφιερωμενο :



    Αφου ξυπναει με πολλα νευρα, του δινω καφεδακι, του τριβω την πλατουλα, του δενω την γραβατα (φετιχ), μου λεει το βραδυ θα παμε εξω για φαγητο...στις 22.00 να εισαι ετοιμη, ΟΚ;;;;;;;
    Μαλιστα απανταω  

    Βαζω κατι προχειρο, τρεχω στην αγορα να του παρω και δωρακι, γεματη συγκινηση επιτελους βρηκα αυτο που ηθελα...

    Βραδιαζει, ξεκιναω να ετοιμαζομαι στις 21.45, ο Κ στις 22.00 τυπικοτατος στα ραντεβου του απο κατω παταει την κορνα εκνευρισμενος....Εγω κατεβαινω μετα απο ενα 10λεπτο (κλασικα) αερατη, μπαινω στο αυτοκινητο και τι βλεπω;;;;;;;;;
    Φρεσκοκουρεμενος με πεντακαθαρο σβερκο ο Κ ετοιμαζεται να ξεκινησει για τον προορισμο, μη μπορωντας να αντισταθω, σηκωνω το χερι μου με πολυ ανεση και δινω μια φαπα στο σβερκο του.....Μεγαλε με γεια το κουρεμα!!!!!

    Με μεγαλη χαρα του δινω και το δωρακι του :

     


    Αφου φτανουμε στο εστιατοριο, ο Κ με πολλα νευρα, ξεκιναει να μου λεει διαφορα, οτι εχει εκνευριστει πολυ μαζι μου σημερα και με πολυ σοβαρο υφος εξηγηγει οτι θα με τιμωρησει πολυ μετα για ολα αυτα...μπλα, μπλα, μπλα.......
    Συνεχιζω να τρωω ακαθεκτη το φαγητο μου, σαν να μην τρεχει τιποτα, αλληθωριζοντας καπου καπου και κανω διαφορες εκνευριστικες γκριματσες σαν τον Μποζο.....

    Eχω σκεφτει και αλλα πολλα, πολυ χειροτερα απο αυτα, αλλα προτιμω να μην τα γραψω εδω γιατι θα θελουν μετα ολοι να με σαπισουν στο ξυλο......




    My safe word is :


     
     
  7. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Με μία μόνο τέτοια κίνηση εξασφαλίζεις, νομίζω, αρκετό μπουντρούμιασμα, στερήσεις, πόνο και ηδονή. Αν τώρα ο οργανισμός σου το "τραβάει" τόσο πολύ, τότε σου εύχομαι καλή αρχή και καλύτερη συνέχεια  .
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μπα....δεν βλεπω να την παλευει ανθρωπος μαζι μου.....
    Πρεπει εκτος απο σαδιστικες να εχει και μαζοχιτικες τασεις..... 
     
  9. Μπορεί να πάσχει από σπαστική χυσοκαβλίτιδα
     
  10. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Ααα... εδώ μπορεί να φταίει και ο Master. Αν είναι τόσο παιχνιδιάρης και καυλιάρης, πώς και πόσο να κρατηθεί η άμοιρη σουμπίτσα;
     
  11. Α να με συγχωρείς ντιμφετιχμαν δεν είμαι της Σχολής : Xρεωσέ τα στον MASTER
     
  12. lexy

    lexy .ti.va.


    Είναι κοινό μυστικό πως το παραπάνω είναι η αιτία που μας συγκινεί περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη.