Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αιτίες πυγοραπίσματος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 19 Μαρτίου 2015.

  1. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    "Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα" μέθοδος.
     
     
  2. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Αιτίες :
    Αυθαδης
    Ψεύτρα
     
  3. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Όταν κρύβω τα παιχνίδια που δεν μου αρέσουν
    - Που είναι ο γάντζος;
    - ο ποιος;
    - το έκρυψες
    - ποιο;
    - Ελα στα γόνατα να σου εξηγήσω...

      
     
    Last edited: 11 Σεπτεμβρίου 2020
  4. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Να έχεις φέρει σιροπιαστά από την Κομοτηνή, 750 χλμ, να γυρνάς από το γραφείο για να φας και να μην έχει αφήσει τίποτα.

    P.S.1: Ο μόνος λόγος που ήταν πυγοράπισμα ειναι ότι το κλωτσομπουνίδι είναι κακοποίηση.
    P.S.2: Όχι, δεν τρολάρω
     
  5. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

  6. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Αν δε θε σε ενοχλησει να χασεις μια αφορμη πυγοραπισματος, ως ανθρωπος που οι μπαμιες ηταν ΤΟ ΜΟΝΟ φαγηυο που δεν ετρωγα, εχω να σουπροτεινω να τις δοκιμασεις τηγανισμενες/ψημενες ως τσιπς, με μπαχ;αρικα η με κανενα ντιπ.. Ειναι τελειως αλλο φαγητο.
    Αλλιως, κουραγιο...
     
  7. Ματίλντα

    Ματίλντα Regular Member

    Ένας παλιός γαμιάς μου τάραζε στις ξυλιές τα κωλομέρια μου όταν με πήδαγε.
    Μου έλεγε ότι έτσι κλείνει ασυναίσθητα η κωλοτρυπίδα μου στιγμιαία από το σοκ και έσφιγγε τον πούτσο του και αυτό τον καύλωνε πολύ.
    Βέβαια με μεγάλη μου χαρά έμαθα ότι αυτό αρέσει και σε μένα πολύ γιατί με κάθε ξυλιά «ανάβει» η κωλοτρυπίδα μου και θέλω κι άλλο γαμήσι, πιο σκληρό!
    Παράλληλα συνειδητοποίησα ότι σκέτο πυγοράπισμα χωρίς δυνατό ξεκώλιασμα είναι βασανιστήριο για μένα. Ευτυχώς δεν μου το έκανε κανείς αυτό ακόμη...  
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Χρειάζονται αιτίες;

    Γιατί έτσι.
     
  9. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Κυριε να κανω αυτο, κυριε να κανω εκεινο, κυριε να κανω το αλλο; μπλα μπλα μπλα

    * στα διαλα....
     
  10. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Πυγοραπιζειν εστι φιλοσοφείν, αρχην δε εστι καταπυγισεως σφοδρης και τερπνοτατης.
    Λυσιζων ο Πυγευς, 4ος αι π.Χ.
     
  11. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Όταν βγάζει γλώσσα χωρίς λόγο. Ή όταν τη μαζεύει πάλι άνευ λόγου και αιτίας παραβλέποντας μάλιστα σχετική εντολή.

    Δεν ξέρω τι από τα δύο επισύρει πιο... κοκκινωπό χρώμα. Ε μετά αποφασίζει και εκτελεί ο Κ....ροζέ, κόκκινο, μπρούσκο, ανάλογα... 
     
  12. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Μωρ τι μας λετε; η γλώσσα κόκκαλα δεν έχει και κόκκαλα τσακίζει !