Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ακραίο φετίχ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Vasilhs, στις 4 Δεκεμβρίου 2016.

  1. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Θα μπορουσε να κόψει και το bdsm.
    Λέω εγώ τώρα...
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ..όχι, μην είμαστε κακές, μέρες που είναι.  
     
  3. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Άλλωστε πρέπει να επιβεβαιωθεί και το ρητό "Οι ταινίες είναι βγαλμένες από τη ζωη"...ή η ζωή είναι βγαλμένη από τις ταινίες?
    Πφφ...κατι τέτοιο.
     
  4. Vasilhs

    Vasilhs New Member

    Δεν λέω για τώρα. Έχουν περάσει λίγα χρόνια. Τώρα που το εχω ψάξει ξερω τι είναι σωστό και τι όχι κύριες μου...
     
  5. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Αυτό λέγεται ψυχιατρικό πρόβλημα όχι φετίχ...
     
  6. zwg

    zwg Regular Member

    να την γλείψω σε μέρες περιόδου.... κολώντας το στόμα μου σαν βεντούζα επάνω της.. απλά υπέροχο!
     
  7. Bess

    Bess .....

    Μπουνιά στο πρόσωπο κ της άρεσε;;; Οκ.... Καμία διασειση οτι μπορεί να συμβεί; Δεν σας πέρασε από το μυαλό;; Λέω εγω τωρα η άσχετη...
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Να το προσέξεις αυτό, παιδί πράμα...
    (Και δεν έχει να κάνει μόνο με την ηλικία)...
     
    Last edited: 5 Δεκεμβρίου 2016
  9. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Λυστε μου μια απορια ρε παιδια.
    Αυτή η ταινία,που είδε ο Βασίλης,είναι κατάλληλη με απαραίτητη τη γονική συναίνεση?
    Γιατί,αν τώρα είσαι 20 και την είδες πριν λίγα χρόνια,σημαίνει πως τότε ήσουν ανήλικος κι έπρεπε να είναι κοντά σου ένας γονέας,ωστε στις σκληρές σκηνές να σου κλείνει τα μάτια.
    Επισης βγάζει εκείνη την εικόνα που λέει να μην το δοκιμάσουμε στο σπίτι?

    Προσπαθώ κι εγώ να βγάλω μιαν άκρη και μπερδεύτηκα χειρότερα..
     
  10. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

     
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Τι μου θύμισες, όταν έπαιζε ταινία ακατάλληλη( είτε με σεξουαλικό περιεχόμενο, είτε με αίματα) ο φαδερ άλλαζε κανάλι ή μου έκλεινε τα μάτια, εγώ φυσικά χαμογελούσα, γιατί αργότερα τα έβλεπα μόνη μου.  
     
  12. Vasilhs

    Vasilhs New Member