Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Αμηχανία"

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_No, στις 7 Μαϊου 2010.

  1. slave dimi

    slave dimi Regular Member

    Απάντηση: "Αμηχανία"

    Μια φορά ήταν ένας τύπος που μπήκε μέσα σ΄ ένα δωμάτιο και είδε μια κοπέλα δεμένη και σε sling να αιωρείται απ΄το ταβάνι. Δυο τύποι με μαστίγια και ψωλές καυλωμένες την περιστοίχιζαν. Ο εις εξ αυτών της την είχε χώσει βαθειά στο στόμα ενώ ο άλλος την βίτσιζε με ένα single-tail whip. Εμβρόντητος ο ένας τραβήχτηκε.
    "Τι της κάνετε της κοπέλας, ρε γαϊδούρια!" είπε ο επισκέπτης.
    "Και τι σε νοιάζει εσένα, ρε μαλάκα;" γύρισε και είπε εκείνη.
     
  2. slave dimi

    slave dimi Regular Member

    Απάντηση: "Αμηχανία"

    Ο νοών νοήτω, βέβαια, αλλά τι θέλω να πω με αυτό το ανεκδοτολόγημα; Ότι τα ερωτικά γούστα είναι προσωπική υπόθεση και δεν συνάδουν κατ΄ ανάγκην με την ηγεμονική ηθική και αισθητική.
     
  3. Maze_

    Maze_ Maze

    Απάντηση: "Αμηχανία"

    Εγω παλι θα το επαιζα αθλητικογραφος...Δλδ θα σχολιαζα τον αγωνα χωρις να αποκαλυψω ποια ομαδα υποστηριζω:lol2:  
    Απο την αλλη αν περνουσα απο καποια ιερα εξεταση θα σφυρισα ανεμελα... 
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: "Αμηχανία"

    αναλογα με τα κεφια ....
     
  5. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Χχμμμ...Νιωθω απλα οτι δεν τους αφορά και τοσο ...
     
  6. Iagos

    Iagos Contributor

    Δεν έχω κανένα πρόβλημα να δημοσιοποιήσω σε φίλους και γνωστούς την ιδιαιτερότητα μου.

    Όλοι οι φίλοι μου γνωρίζουν και την ιδιαιτερότητα μου και την πολυερωτία μου.

    Δεν βλέπω να έχει υπάρξει κάποια αλλαγή στη συμπεριφορά τους λόγο του σεξουαλικού και ερωτικού μου προσανατολισμού.
     
  7. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    η δικια μου ειχε πει σε δυο φιλες της για τα παιχνιδια μας.η μια την ειπε τυχερη η αλλα ρωταγε συνεχεια λεπτομερειες.σιγουρα κ οι δυοθα θελαν να βρεθουν στη θεση της δικιας μου εστω κ μια φορα
     
  8. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Συμμετεχω περιπαιχτικα..Αυτό μας έλειπε τώρα  
     
  9. Ηδη ξερουν....