Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αναγκαστική άσκηση και λιωμένο κερί.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Piros, στις 20 Απριλίου 2017.

  1. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Αχ μάστερ, πώς θα σε αποδεχτώ ως μάστερ αμα ξεκινάμε από τα βασικά;

    Ο προπονητής @whisperer αναφέρεται στα mizuno μου...
    να σου πω... το κατέχεις για θα σου μάθω την αλφαβήτα;;  
     
    Last edited: 26 Απριλίου 2017
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    E,μα και συ, χάθηκε ο κόζμος να βάλεις ένα αντιντας , ενα νάϊκι, που το ξέρουν οι μαστερς ούλοι;
     
  3. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    θέλω μάστερ με μάστερ, όχι ο,τι κι ό,τι. Αμα μου έρθει και ειναι γατάκι και τα φτυσει στο πρώτο 5άρι χιλιόμετρα τι να τον κάνω;
    Τι νόμιζες; Παραδίδω τις πατουσίτσες μου στον οποιοδήποτε;;;
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Εεεχμμ... για τις πατουσίτσες είναι θαρρώ άλλες των μάστερ βδσμικές ειδικότητες καταλληλότερες... 
     
  5. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Ναι... αλλά σε τούτο δω το τόπικ αναλύουμαι βδσμικό αθλητισμό ντε! Και οι πατουσίτσες μου έρχονται αγκαλιά με τις γιαπωνέζες τους (mizuno) για το κατάλληλο... training  
     
  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ναι μωρέ δίκιο έχεις... αλλά παρασύρομαι εύκολα ! 
     
  7. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Αν ο αφέντης και personal trainer το ζητήσει, μέχρι και πατούσι θα δείξω... Τι να κάνω το δόλιο...    
     
  8. Piros

    Piros New Member

    Ο μάστερ είναι μάστερ επειδή κατέχει και εφαρμόζει την δίκη του μεθοδολογία, δεν υιοθετεί όρους και μεθόδους άλλων..
     
  9. Piros

    Piros New Member

    Εχε υπ όψιν σου ότι η τιμωρία σου για την ειρωνία που επιδεικνίεις στον αφέντη σου θα είναι αυστηρή
     
  10. Piros

    Piros New Member

  11. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

  12. Και κάπου εδώ έκανα τον συσχετισμό ότι το νήμα έγραψε μάλλον ο Πυρος Δήμας . .