Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αναζήτηση εμπειρίας με ενεργητική κοπέλα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Widget, στις 8 Δεκεμβρίου 2010.

  1. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Αναζήτηση εμπειρίας με ενεργητική κοπέλα

    Η εμπειρία μου σε ανούσια θέματα συνεχίζεται!

    Αυτό δεν είναι χρώμα πάγου!
     
  2. Widget

    Widget Regular Member

    Απάντηση: Αναζήτηση εμπειρίας με ενεργητική κοπέλα


    Από Αθήνα είναι η κοπέλα. Πάντως μετά την πρώτη φορά δεν είχαμε ιδιαίτερες επαφές (κυρίως κάποια mail είχαμε που γράφαμε ότι μας άρεσε η εμπειρία και ότι θα θέλαμε να το ξανακάνουμε για να μάθουμε περισσότερα πράγματα που αρέσουν στον καθένα κλπ) και αυτό οφειλόταν κυρίως στους ενδοιασμούς που είχα λόγω της σχέσης μου. Βέβαια, για να είμαι ειλικρινής δεν τρελαινόμουν και τόσο πολύ εμφανισιακά για την κοπέλα (όχι ότι δε μου άρεσε, μια χαρά ήταν... ψηλή, αδύνατη, ξανθιά... απλά δεν τρελαινόμουν κιόλας). Πιστεύω ότι αν μου άρεσε περισσότερο, ίσως θα ξεπερνούσα πιο εύκολα τους ενδοιασμούς που είχα. Θέλω να πω ότι είχα τη λογική 'διστάζω γενικότερα να ξανακάνω κάτι επειδή έχω την σχέση, γιατί να το ξανακάνω αφού δεν τρελαίνομαι κιόλας τόσο εμφανισιακά?'. Βέβαια, αν ήμουν ελεύθερος, δε το συζητώ ότι θα της έλεγα συχνά πυκνά να κανονίζουμε.

    Κάποια περίοδο χαθήκαμε και εμφανίστηκε ξαφνικά ρωτώτας με τι κάνω κλπ και με ρώτησε αν μπορούμε να συναντηθούμε έστω και για λίγο (σε περίπτωση που δεν μπορώ για καφέ) ώστε να μου δώσει το strapon γιατί είχε αρχίσει να έχει κίνηση στο σπίτι της και φοβόταν μην το ανακαλύψει κανείς. Από την άλλη εγώ αν το έπαιρνα, δεν ξέρω τι θα το έκανα. Πιθανόν και να το πετούσα γιατί συγκατοικώ με την κοπέλα μου και δεν ξέρω πού θα μπορούσα να το φυλάξω. Τελικά, κάποια μέρα που ήταν να συναντηθούμε μου έστειλε μήνυμα ότι έτυχε κάτι απρόσμενο (οικογενειακό θέμα αν θυμάμαι καλά) και έπρεπε να φύγει άρον άρον εκτός Αθήνας. Από τότε χαθήκαμε πάλι.

    Τελευταία, όμως, είχα αρχίσει να σκέφτομαι πάλι την εμπειρία. Είπα ότι μπορεί να μην τρελαίνομαι ιδιαίτερα εμφανισιακά αλλά οφείλω να ομολογήσω ότι την όλη πράξη την έκανε τόσο ωραία και άγρια που πιθανόν να ήταν πολύ καλύτερα από το να το κάνω με κάποια που θα μου άρεσε περισσότερο. Και μάλιστα, πολλές φορές, έχω φτάσει σε σημείο αυνανισμού επειδή σκεφτόμουν εκείνη και τον τρόπο που μου έκανε ό,τι έκανε. Οπότε πριν μια βδομάδα περίπου της έστειλα να δω τι κάνει κι αν το έχει ακόμα το strapon. Μου είπε ότι πλέον δεν έχει πρόβλημα στο σπίτι και το έχει ακόμα. Επίσης, τη ρώτησα αν της προέκυψε άλλη παρόμοια εμπειρία και μου απάντησε ότι δεν ήθελε να ψάξει αλλού. Είπε πως ήταν μεγάλη τύχη που βρήκε εμένα γιατί ήμουν καλό παιδί, εχέμυθος κλπ. Στη συνέχεια της είπα ότι εξακολουθώ να έχω κατά καιρούς στο μυαλό μου όσα μου έκανε και μου είπε ότι όποτε θέλω να τις στείλω να κάνουμε live τις φαντασιώσεις μας και ότι ανυπομονεί πάλι να το ζήσουμε.

    Οπότε, πλέον, σκέφτομαι να της ξαναστείλω γιατί το σκέφτομαι πάλι έντονα...  
     
  3. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Αναζήτηση εμπειρίας με ενεργητική κοπέλα






    θεέ μου.. μου άρεσε τόσο πολύ η ιστορία σου...

    ίσως γιατί δεν έβαλες σάλτσες και μέσα απο την απλότητα και την ειλικρινή περιγραφή σου την ένιωσα πολύ έντονα..

    μου επιτρέπεις μια ερώτηση

    αν κατα την διάρκεια που ήταν κολλημένη απο πίσω σου και σε έπαιρνε με το στραπον..

    μπρος πίσω μπρος πίσω.. αν σε έβριζε με λέξεις θηλυκού γένους π.χ "πουτάνα, παλιοκαριόλα, μαλακισμένη κ.λ.π"..

    αυτό θα σε ξενέρωνε πιστεύεις?
     
  4. Widget

    Widget Regular Member

    Απάντηση: Αναζήτηση εμπειρίας με ενεργητική κοπέλα

    Δε θα με ξενέρωνε καθόλου, αντιθέτως θα με άναβε πάρα πολύ. Θα μου άρεσε και να με έβριζε με λέξεις θηλυκού γένους, όπως επίσης και να μου έλεγε τι μου κάνει... όσο πιο πρόστυχη και χυδαία τόσο καλύτερα...
     
  5. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Αναζήτηση εμπειρίας με ενεργητική κοπέλα

    Και αυτο δεν μπορουσες να το ειχες αντιληφθει εγκαιρως?
     
  6. Widget

    Widget Regular Member

    Απάντηση: Αναζήτηση εμπειρίας με ενεργητική κοπέλα

    Το είχα αντιληφθεί από τότε που είχα τη φαντασίωση... απλά από εκεί και πέρα αφήνω την κοπέλα να ενεργήσει όπως νιώθει εκείνη τη δεδομένη στιγμή. Για παράδειγμα, η συγκεκριμένη κοπέλα με είχε ρωτήσει σε μια συνάντησή μας αν θα μου άρεσε να μου δίνει... χαστούκια από πίσω και της είχα πει 'ναι, πολύ'. Παρόλο που της άρεσε και εκείνης πολύ, εκείνη τη μέρα δεν το έκανε σχεδόν καθόλου... ίσως επειδή δεν το σκέφτηκε, ίσως επειδή ήταν και πρώτη φορά που το κάναμε... δεν ξέρω. Από λόγια, λίγα πράγματα έλεγε αλλά είμαι σίγουρος ότι αν βρισκόμασταν και άλλες φορές και χαστούκια θα έδινε και πρόστυχα θα μιλούσε πιο συχνά...
     
  7. Widget

    Widget Regular Member

    Απάντηση: Αναζήτηση εμπειρίας με ενεργητική κοπέλα

    9ο μέρος - Προσπάθεια για δεύτερη εμπειρία

    Όπως έγραψα και σε προηγούμενο post, κατά καιρούς είχαμε επαφές με mail και είχαμε εκδηλώσει και οι δύο το ενδιαφέρον ζήσουμε και δεύτερη ανάλογη εμπειρία. Τον τελευταίο καιρό άρχισα να το σκέφτομαι κι εγώ πιο έντονα, οπότε έκανα κάποιες προσπάθειες για συνάντηση. Πιο συγκεκριμένα της έκανα κρούση για τα δύο τελευταία σαββατοκύριακα (ή και Παρασκευή αν μπορούσε). Και τις δύο φορές είπε ότι δεν μπορούσε αλλά εγώ ένιωσα από τον τρόπο που απάντησε ότι δεν ήθελε ιδιαίτερα πια.

    Σήμερα (21 Μαϊου 2012) είπα να κάνω μία τελευταία προσπάθεια με το φόβο μήπως έχω αρχίσει να γίνομαι ενοχλητικός. Αρχικά της έστειλα ένα τυπικό mail ρωτώντας την τι κάνει και πώς τα πέρασε το ΣΚ. Με ρώτησε κι εκείνη με τη σειρά της τι κάνω, της απάντησα ανάλογα και της είπα επίσης ότι έχω αρκετές ευκαιρίες να τη δω αυτές τις μέρες, οπότε αν εξακολουθεί να θέλει, μπορούμε να βρεθούμε. Πίστευα με βάση τις προηγούμενες απόπειρες ότι θα έλεγε όχι οπότε είπα μέσα μου ότι αυτή θα ήταν και η τελευταία προσπάθειά μου για να μη τη ζαλίζω όλη την ώρα.

    Άργησε να απαντήσει μια και ήταν και στη δουλειά αλλά απάντησε θετικά. Η επικοινωνία μας από εδώ και πέρα ήταν περίπου έτσι:

    Εκείνη: Όπως το βλέπω, υπολογίζω για Τετάρτη ή Πέμπτη... μετά τη δουλειά. Όμως θέλω να σου πω κάτι... θέλω να παίξουμε ρόλους... να πάρω το ρόλο του αρσενικού... να φοράω ήδη το εξάρτημα... να το αγγίζεις κλπ κλπ... θα είναι λίγο περίεργο στην αρχή να πιάνεις ένα πλαστικό π%@&το αλλά έτσι το φαντάζομαι αυτή τη φορά...
    Εγώ: Ωραία, το βλέπουμε για Τετάρτη ή Πέμπτη... να το φοράς δηλαδή από μέσα και εγώ να το χουφτώνω από πάνω δείχνοντας πόσο... το θέλω? Αρκετά ενδιαφέρον μου ακούγεται...
    Εκείνη: Κάπως έτσι... να το τρίβεις με την παλάμη σου... δήθεν να το καβλώσεις... να μου δείξεις πόσο καβλιάρικο μωρό είσαι... και να σε γυρίσω στα 4 για να τον πάρεις όλο. Με έφτιαξες μεσημεριάτικα...
    Εγώ: Εγώ να δεις πόσο έντονα το σκέφτομαι τελευταία... θα σου αφεθώ πλήρως... σε όποια στάση θέλεις και όσο άγρια θέλεις...

    Και με χαιρετάει λέγοντάς μου ότι θα μιλήσουμε αν θα βρεθούμε Τετάρτη ή Πέμπτη.

    Με εξέπληξε ευχάριστα με αυτό που φαντάζεται και με άναψε αρκετά... άρχισα ήδη να φαντάζομαι να της κάνω αυτό που θέλει αλλά και άλλα πράγματα που δεν τα είχα σκεφτεί ιδιαίτερα. Άρχισα να σκέφτομαι έντονα ότι μόλις γδυθεί και ενώ είναι όρθια, θα κάτσω στα γόνατα, θα πάρω το strapon στο στόμα μου και θα το γλείφω. Μπορεί να είναι κάτι άψυχο αλλά και μόνο η αίσθηση ότι της το γλείφω και εκείνη με κοιτάζει... από ψηλά (και ίσως λέγοντάς μου πώς να το κάνω και να με επιβραβεύει ή να με βρίζει ή να μου σπρώχνει το κεφάλι) με ανάβει ιδιαίτερα. Και πιστεύω, πως αν δεν το έχει ήδη σκεφτεί, θα της αρέσει πάρα πολύ. Θα νιώσει αρσενικό, όπως θέλει... κι εγώ από την πλευρά μου, θα της κάνω ό,τι... προκαταρτικά θέλει μέχρι να με πιάσει και να ασελγήσει πάνω μου...

    Πολύ καλές οι σκέψεις αλλά ελπίζω και πιστεύω σε λίγες μέρες να έχω νεότερα και να σας περιγράψω με λεπτομέρειες το τι πραγματικά προέκυψε...
     
  8. Confused

    Confused Regular Member

    Απάντηση: Αναζήτηση εμπειρίας με ενεργητική κοπέλα

    Άντε άντε περιμένουμε με αγωνία !!!!!   
     
  9. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Αναζήτηση εμπειρίας με ενεργητική κοπέλα

    Πίπα στο strap on??  

    Τι νόημα έχει αυτό??
     
  10. Widget

    Widget Regular Member

    Απάντηση: Αναζήτηση εμπειρίας με ενεργητική κοπέλα

    10ο μέρος - Πραγματοποίηση δεύτερης εμπειρίας

    Καταρχάς, να απαντήσω στον woohoo. Πάντα πίστευα ότι δεν είχε νόημα να κάνεις στοματικό στο strapon γιατί είναι ένα άψυχο πράγμα. Απλά, όταν μου είπε κι εκείνη τι ήθελε να κάνουμε, μου ήρθε στο μυαλό σαν εγκεφαλικό παιχνίδι. Αισθανόμουν ότι με αυτόν τον τρόπο θα είχε εκείνη τον έλεγχο και εγώ απλά θα κοιτούσα να την ικανοποιήσω. Και αυτό με εξίταρε αρκετά! Πάμε τώρα στην εμπειρία...

    Δε μου στέλνει mail Τρίτη βράδυ οπότε θεώρησα ότι η συνάντηση θα πήγαινε για Πέμπτη. Με παίρνει τηλέφωνο κάποια στιγμή την Τετάρτη και πιάνουμε την κουβέντα. Μου λέει ότι δεν μπορεί Πέμπτη γιατί κάτι της προέκυψε και αν ήθελα να συναντηθούμε Παρασκευή. Της είπα ότι δεν μπορώ Παρασκευή δυστυχώς. Μου λέει 'και σήμερα Τετάρτη μπορώ αλλά όχι αμέσως μετά τη δουλειά'. Της λέω μπορώ κι εγώ πιο αργά και κανονίζουμε 19:00 να συναντηθούμε να πάμε για ένα καφέ πρώτα. Πράγματι, συναντιόμαστε το απόγευμα, πάμε για καφέ και λέμε τα νέα μας για κανένα 2ωρο αφού είχαμε πολύ καιρό να τα πούμε. Λέγαμε περί επαγγελματικών, περί σχέσεων κλπ. Κατά τις 9 αποφασίζουμε και φεύγουμε και πάμε στο Σχιστό. Βρίσκουμε ένα ξενοδοχείο και κλείνουμε ένα δωμάτιο. Μπαίνουμε στο δωμάτιο, μιλάμε λίγο, πάει κι εκείνη στο μπάνιο να ετοιμαστεί και μετά από λίγο αρχίζουν τα πρώτα φιλιά...

    Σιγά σιγά άρχισα να της χουφτώνω το strapon... σκεφτόμουν να τη γδύσω και να κάνω το στοματικό που έλεγα αλλά... δεν πρόλαβα! Με γδύνει εκείνη και με βάζει να ξαπλώσω ανάσκελα. Γδύνεται κι εκείνη, έρχεται από πάνω και αρχίζω και με χουφτώνει ανάμεσα στα πόδια... βάζει και λιπαντικό και αρχίζει να βάζει δάχτυλα. Ίσως, για μένα προσωπικά, η καλύτερη στιγμή ακόμα και από τη στιγμή που η κοπέλα είναι μέσα μου με το strapon, είναι η πρώτη επαφή με τα χέρια της στη συγκεκριμένη περιοχή. Είναι τόσο υπέροχη αίσθηση όταν σε αγγίζει για πρώτη φορά μια γυναίκα στην περιοχή αυτή που απλά... ανοίγω τα πόδια και αφήνομαι σαν να λέω στην άλλη 'κάνε με ό,τι θέλεις!'. Αφού έπαιξε λίγο με τα δάχτυλα, έβαλε μέσα μου σιγά σιγά και το strapon. Άρχισε σιγά σιγά να πηγαίνει μπρος πίσω... στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο το δωμάτιο είχε καθρέφτη μόνο στο ταβάνι και ένα μικρό στη μία πλευρά. Με άναβε ιδιαίτερα να είμαι ανάσκελα, να βλέπω στο ταβάνι στο καθρέφτη εκείνη και να μου κάνει ό,τι μου έκανε. Για να μην τα πολυλογώ και επειδή γινόταν συνεχώς εναλλαγή στάσεων, σας γράφω λίγο περιληπτικά κάποιες μικρές λεπτομέρειες...

    Στάσεις
    - Με πήρε κάποιες φορές ενώ ήμουν ανάσκελα και είτε είχα τα πόδια μου πίσω της και την έσπρωχνα πιο μέσα μου είτε μου τα κρατούσε ανοιχτά και ψηλά είτε τα έβαζε πάνω στους ώμους της.
    - Με πήρε αρκετές φορές (και με διάρκεια) στα τέσσερα... μάλλον ήταν η αγαπημένη της στάση, έβγαζε πολλή αγριάδα και το έκανε πολύ δυνατά.
    - Με πήρε στα όρθια...
    - Κάποια στιγμή της είπα να ξαπλώσει ανάσκελα και έκατσα εγώ από πάνω της... οπότε με τη σειρά της κοιτούσε εκείνη τον καθρέφτη στο ταβάνι...
    - Κάποια άλλη στιγμή έβαλε πλάγια το σώμα μου και ήρθε από πίσω και μπήκε μέσα μου...
    - Τέλος, όταν ήθελα να τελειώσω, ξάπλωσα ανάσκελα, αυνανιζόμουν και εκείνη μου έβαζε δάχτυλα και περίμενε...

    Κάποια από τα λόγιά της
    - *αμιόλη...
    - Όλο τον πήρε ο *ώλος σου...
    - Η *ωλοτρυπίδα σου έχει κέφια...
    - Θα σε σκίσω...

    Και όταν τελείωσα, με κοιτούσε με μία λάμψη στα μάτιά της και μου λέει... 'δεν υπάρχει πιο ωραίο πράγμα από το να βλέπεις έναν άντρα να... *ύνει...'
     
  11. Slave4training

    Slave4training New Member

    Απάντηση: Αναζήτηση εμπειρίας με ενεργητική κοπέλα

    οντως παρα πολυ ωραια η ιστορια σου κ παρα πολυ καυλα..κ ενδιασμους να εχει καποιος τον κανεις να τους...ξεχναει!
    σε ποια site εκανες αυτες τις αγγελιες που ειπες?
     
  12. Widget

    Widget Regular Member

    Απάντηση: Αναζήτηση εμπειρίας με ενεργητική κοπέλα

    Στο στέλνω σε pm για να μη θεωρηθεί διαφήμιση.