Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ανακαίνιση dungeon

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Master7, στις 29 Αυγούστου 2015.

  1. Master7

    Master7 New Member

    Καλησπερα. Σκέφτομαι να ανακαινισω τον χωρο μου γιατι εδώ και 3 χρόνια τα βασικά έχουν μείνει ίδια οπως πάγκοι σανιδες χρωματα φωτιστικά κτλ. Για παιχνίδια δεν θα μιλήσω γιατι ετσι κι αλλιως αλλάζουν συχνα γιατι πιστεύω πως δεν πρέπει να χρησιμοποιώ τα ίδια σε διαφορετικές γυναίκες εστω και αν εχου περασει και 10 φορες απο κλιβανο. Θα ηθελα να μαθω αν υπαρχει καποιο σαιτ η βιβλιο με προτάσεις διακόσμησης που απευθύνονται σε τέτοιους χώρους και αν ειναι δυνατόν κάποιο έμπιστο σαιτ παραγγελιών που έχετε δοκιμάσει. Τέλος θα ηθελα πολύ και προσωπικές προτάσεις απο masters και subs. Ευχαριστώ.
     
  2. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Βιομηχανικό δάπεδο  
     
  3. Κάτι που να έχει σχέση με ιατρείο. Η σχέση μου είναι νοσηλεύτρια και μου έχει πει ότι οι ανδρες τρελαίνονται με τις νοσοκόμες. Επίσης για να γίνω λίγο κακιά είχα και ένα μήνυμα από κάποιον που του αρέσει η κοπρολαγνεία. Ονόματα δεν λέω.
     
  4. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    Τι να σου πω, τώρα με την κρίση, εγώ με τον κατάλογο του Praktiker τη βγάζω
     
  5. conner

    conner Contributor

    Έλα, εγώ ήμουν... πάλι πειράζω τα κοριτσάκια... καλοπροαίρετα πάντα...
            
     
  6. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    Καλησπερα Μαστερ.

    Ασχολουμαι με κατασκευες εξοπλισμου-παρελκομενων και εχω καποια προΙστορια με χωρους και εκαταστασεις dungeon

    Με την ερωτηση σου εδω, ζητας ιδεες, ζητας να αναθεσεις καποια κατασκευη, ζητας εργολαβο ή απλα θες κουβεντουλα... δεν καταλαβα τι ακριβως ζητας.

    Μιλας για dungeon, που ειναι ο χωρος καθε αυτο. Μηπως θες μονο τα επιπλα και εξοπλισμο ? Και γιατι τα ζητας απ εξω, υπαρχουν πολλοι αξιολογοι κι εδω.

    Τα capital controls δεν σε πιανουν εσενα ?
     
  7. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    πληροφοριακα τα capital controls τα εχουν χαλαρωσει αρκετα φιλε @Δημήτρης Άλφα
     
  8. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    μακαρι... αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας εδω... αλλα ειναι συνηθισμενο φαινομενο, να αναλυουμε τα παντα, εκτος απο το θεμα
     
  9. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    χμ οκ.... Συγνωμη κ ολας....
    το ανεφερες κ ειπα να το διωρθωσω για να μην δημιουργουντε λαθος εντιπωσεις.
    τς τς τς μη πεσει κατι κατω ασχολιαστο!!!!
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Μπορεί και να μην τον πιάνουν. Μπορεί και να έχει λεφτά δουλεμενα σε τράπεζα εξωτερικού.
     
  11. s/m

    s/m Regular Member

    master 7 αυτο που ψαχνεις ειναι ενας συνδιασμος φαντασιας ,εμπειριας και πατεντας.πρεπει να εχεις καταληξει σε τι θα μπει μεσα στον χωρο σου,ποσο χωρο διαθετεις, και ετσι για να παρεις μια ιδεα,, αν ηθελες ενα κρεβατι για στυλ ιατρειο ,,οπως ειπε παραπανω η cellena, μπορεις να το κανεις ανακλεινομενο και να κλεινει στον τοιχο.
    δες εδω http://www.pharmaline.gr/index.php/2011-02-21-05-43-16/2011-02-21-15-54-56
    και δω http://www.texnotropieskaidiakosmisi.com/έξυπνα-μοντέρνα-κρεβάτια-για-διακόσμ/

    λεω εγω τωρα..
    αμα θες παντως και εισαι αθηνα, σαν μηχανολογος μπορω να σου κανω μια μελετη με προεγκαταστασεις για τετοια πραγματα και πιστεψε με δεν εισαι ο πρωτος ουτε ο τελευταιος.
     
  12. Master7

    Master7 New Member

    Καλησπερα σε ολους σας και ευχαριστώ για τις απαντήσεις. @Δημήτρης Άλφα ψαχνω για ιδέες απο ατομα του χώρου ωστε να συνδυάσω διάφορες απ αυτες και να βγει κατι ωραιο.. Ζητάω σαιτ του εξωτερικού καθως νομιζω οτι ειναι ποιο ενημερωμένα και εχουν καλύτερης ποιότητας πράγματα και ποιο προσιτά στις τιμες τους και κάποιοι αλλοι παράγοντες που κρατάω για μενα. Τελος το αν με επηρεάζει το capital control δεν νομιζω οτι ειναι κατι που σε ενδιαφέρει.. @s/m σε ευχαριστώ για τις προτασεις σου και το ενδιαφερον. Ο χώρος δεν ειναι δωμάτιο ειναι μια οικία την οποία την εχω γ αυτη την χρήση οποτε θελω κανονικά σε μέγεθος πράγματα.