Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ανδρισμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 9 Ιουνίου 2008.

  1. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Εμένα που τα @@ μου δεν φτάνουν ουτε ίσια με 5 κιλά κρεμμύδια ,θα μου ξανά μιλήσει κανεις ;; 
     
  2. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Άνδρας κάτι που μέσα σου καίει δυνατό ώστε να σε κάνει να κατακτησεις όλο τον κόσμο να προστατεύσεις να ξεπερασεις καθε δυσκολια και να μην σε λυγίσει τίποτα έτσι το νιώθω εγώ.
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Κόναν, εσύ;  
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Eξαιρετική τοποθέτηση...
    _____________________
    Ως συμπλήρωμα..:
    Ποια κενωνία? Η κενωνία είναι πολλές... Περίπου μια για κάθε χίλια κεφάλια, το βλέπω... Εύκολα..!
     
  5. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Εσύ μπέμπης;
     
  6. Patissiotis18

    Patissiotis18 GREEK GOD

    Ενας αντρας διεκδικει σεβεται και προστατευει ΤΕΛΟΣ
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ενώ μια γυναίκα δε διεκδικεί, δε σέβεται και δεν προστατεύει;
     
  8. Patissiotis18

    Patissiotis18 GREEK GOD

    Το θεμα λεγετε αντρισμος...
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ναι, και;
     
  10. Patissiotis18

    Patissiotis18 GREEK GOD

    Λεμε για το τι κανει ο αντρας για να λεγετε ετσι...δεν ειπε κανεις οτι η γυναικες δεν προστατευουν κλπ..απλα ειπαμε τι ειναι ο αντρισμος απλο
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αν το κάνουν και οι γυναίκες τότε γιατί είναι ανδρισμός και όχι ...γυνισμός;
     
  12. Patissiotis18

    Patissiotis18 GREEK GOD

    Οχι απλα ειναι στα προτερηματα των γυναικων...κατα κυριο λογο ο αντρας προστατευει την γυναικα απο καποιο κινδυνο οχι επειδη δεν μπορει να προστατευση αλλα επειδη ο αντρας ειναι λιονταρι απο την φυση του...ο αντρας οχι ο καθε μπαρουφας. Η γυναικα ειναι δυναμικη ανεξαρτητη πιο πολυ απο εναν αντρα αλλα παντα θα χρειζεται εναν αληθινο αντρα ηγετη