Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ανταλλαγή

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος JohnPA, στις 21 Αυγούστου 2017.

  1. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Καλησπέρα πριν δύο μέρες γυρίσαμε από τις διακοπές μας και θα ήθελα να σας διηγηθώ μια περιπέτεια που είχαμε. Σε κάποια ήσυχη παραλία των Κυκλάδων απολαμβάναμε ήλιο και θάλασσα ,θα ήθελα να διευκρινίσω ότι η παραλία είναι γυμνιστών το επιλέγω για πολλούς λόγους ησυχία κτλ. Λίγα τα ζευγάρια δυο τρεις μαλακες να παίρνουν μάτι. Το απογευματάκι λίγο πριν φύγουμε μας πλησίασε ένα ζευγάρι Γάλλων για πληροφορίες σχετικά με τις ταβέρνες στο νησί. Εγώ δεν ξέρω καθόλου γαλλικά η σύντροφός μου τα μιλάει άπταιστα, αφού τα είπαμε καμιά ώρα κανονίσαμε να συναντηθούμε την επόμενη μέρα εδώ. Έτσι την επόμενη στην παραλία μας περίμεναν από νωρίς το μεσημέρι.είχαμε πάρει φρούτα και ουζάκι όπως και αυτοί. Μετά από δύο τρία ουζακια και παιχνίδια στα ρηχά αρχίσαμε τα χάδια φιλάκια κτλ. Έτσι μπορώ να πω γνωριστήκαμε αρκετά καλά ,μετά από διάφορα η σύντροφός μου μου μετέφρασε ότι ο Έρικ της είπε ότι μπορούμε να κάνουμε ανταλλαγή συντρόφων εάν θέλουμε. Εγώ δεν πολυκομπλαρα γιατί είχαν μεσολαβήσει διάφορα πριν στην παραλία, έτσι της είπα αν θες κανένα πρόβλημα.άλλο που δεν ήθελε η δικιά μου είχα προσέξει πως κοίταζε το εργαλείο του Γάλλου. Έτσι 2 μέτρα ο ένας από τον άλλον ξεκινήσαμε σιγά σιγά εγώ στην αρχή δεν είχα στύση αλλά βλέποντας τον Έρικ να πηδαει την δικιά μου και αυτή να αναστενάζει από ευχαρίστηση μου ήρθε η όρεξη, τέλος τελείωσε στο στόμα της κάτι που δεν μου άρεσε -έτσι τελειώνουν οι Γάλλοι μου είπε -τέλος πάντων περάσαμε καλά και ανταλλάξαμε τηλέφωνα να τα λέμε.μετά από αυτό η δικιά μου ανοίχτηκε ερωτικά και μου είπε ότι είχε ανάλογη εμπειρία στην Γαλλία που είχε μείνει 6 χρόνια παλαιότερα.......
     
  2. libra

    libra Regular Member

    Συμπερασμα: κυκλαδες κ παλι κυκλαδες.
     
  3. Feelingfaster

    Feelingfaster New Member

    ουτε λογος για την αλλη γυναικα ετσι
     
  4. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Τι θέλεις να μάθεις δεν μπορώ να περιγράψω τα πάντα θα γίνω κουραστικός με την άλλη πάντως κάναμε απλό ιεραποστολικο
     
  5. desire

    desire No one like you https://youtu.be/aZcXD6bCK8U

    Χωρις να θελω να σε προσβαλλω,εξαλλου δικια σου ειναι η ζωη και οτι θες την κανεις,αλλα αυτο το ''τελειωσε στο στομα της ''' και το δεχτηκε (χωρις να ξερει τι στον @τσο ειναι ο αλλος ,ετσι με την 1η φορα) γιατι ετσι κανουν οι Γαλλοι σαν δικαιολογια το βλεπω πολυ high για εμενα προσωπικα (λογοι υγειας κ' μεταδιδομενου σεξ/κου νοσηματος).Δεν φοβασαι δλδ τις επιλογες της αυτες 'η δεν εχει αξια η ζωη για εσενα?
     
  6. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Εντάξει δεν τα κατάπιε κιόλας στα χείλη της τελείωσε, εσύ σε κάθε νέα σου επαφή ζητάς πιστοποιητικο υγείας;
     
  7. masterlord

    masterlord https://youtu.be/9qbRHY1l0vc

    Περί ορεξεως... Τρίο ή ανταλλαγή μόνο ως mind game υποταγής αν θα σου κάνει την επιθυμία, αν έχει διάθεση να σε ικανοποίηση. Η θέση μου την γυναίκα σου σχέση σου δεσμό σου, την πηδά μόνο ο άνδρας της.Ούτε να μου μιλά δεν θέλω για άλλους. Το θεωρώ μικροπρέπεια στο πλαίσιο να σε κάνει να ζηλέψεις.
     
  8. desire

    desire No one like you https://youtu.be/aZcXD6bCK8U

    Μαλλον δεν αντιληφθηκες καλα ,ποιο ειναι το ρεζουμε της υποθεσης.Οπως σου εγραψα δικια σου ειναι η ζωη ,δικιες σου ειναι κ' οι επιλογες .Εγω σε μη σταθερη σχεση παντα χρησιμοποιω προφυλακτικο γιατι σεβομαι τις οποιες αμφιβολιες της ....
     
  9. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Καταρχήν το τσεκαραμε το ζευγάρι από πριν και πρόσεχε μιλάμε για Γάλλους δηλ πεδία υγεία κράτος όχι ΙΚΑ φακελάκι
     
  10. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Τώρα ησύχασα..... 
     
  11. Από τα πιο σωστά πράγματα που έχω διαβάσει εδώ μέσα .Γιατί εντάξει καλή η καυλα και η ελευθεριότητα και να ζούμε στα άκρα και να έχουμε φαντασιώσεις για ανταλλαγές ,τρία , κουαρτέτα, πολυγωνα ,γερμανικά , σκαπτικά δραπανα σεγες μέγκενες κτλ αγνώστων "στοιχείων και ποιότητας " "εργαλεία ". .αλλά το Ρίσκο είναι Όχι απλά μεγάλο . .τραγικό θα έλεγα για έναν λογικά σκεπτόμενο άνθρωπο .Λίγο προσοχή δηλαδή γιατί μας διαβάζουν και άσχετοι και θα μπερδέψουν το safe με το ότι κάτσει και θα έχουμε δράματα .
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Σορρυ καλό μου...αλλά λες(θα το πω κομψα) αστοχίες  
    Δηλαδή στη Γαλλία δεν εχουν aids ηπατίτιδες,έρπη κτλ?