Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ανταλλαγή

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος JohnPA, στις 21 Αυγούστου 2017.

  1. lexy

    lexy .ti.va.

    .....με αναστάτωσες...
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    @tithon @lexy @cadpmpc
    Μερικές φορές οι εμμονές αποτελούν μέρος ρεπερτορίου.
    Εναλλάσσονται για ποικιλία.
    Και η κάθε μια ομάδα εμμονών, αποτελεί κατά περίπτωση ξεχωριστή ατραξιόν.
     
  3. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

  4. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Έτσι μπράβο μικρή μου πάντα ζούσα στα άκρα στα 25 μου κατεβαινα την Κορίνθου με 299 km με το cbr μου τώρα όσο για τη σύφιλη από ότι ξέρω δεν υπάρχει τα τελευταία 20 χρόνια τουλάχιστον στον κύκλο των γνωριμιών μου οπότε πιες το χαμομηλακι σου χλιαρό να είναι που κάνει καλό στα ούλα σου
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μου θυμίζει την ρώσσικη παραλλαγή του glory hole στην οποία σε μία από τις τρύπες κρύβεται κανίβαλλος.
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Σωστά. Το χαμομήλι είναι το καλύτερο φυσικό αντισηπτικό, να τα λέμε αυτά...
    Όμως...
    Δεν κλέβουν τόσο πολύ τα κοντέρ των Honda...
     
  7. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    -Valentino, ΕΣΥ ;
     
  8. bus

    bus

    Εγώ νομίζω, ο Mick είναι. Μιλάμε για, τουλάχιστον, 20 χρονια πριν... Γκοτζάμ "γιατρός" λες να έκανε τέτοια πράματα; δε θα 'τανε πιο συνετός, πιο ξενέρωτος;
     
    Last edited: 5 Σεπτεμβρίου 2017