Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ανταλλαγή

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος JohnPA, στις 21 Αυγούστου 2017.

  1. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Να σας ρίξουμε τότε στα χειλάκια και εσάς....  
     
  2. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Γαλλική σαμπάνια;;; 
     
  3. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Αυτό είναι πασε αγαπητή μου...ο κόσμος προχωράει....τς τςτς...
    Tres banale....
     
  4. Ασχέτως αν δεν είναι bdsmικη η ιστορία, θα μπορούσε να είχε ενδιαφέρον αλλά πραγματικά διαβάζοντας τη, το μόνο που μπόρεσε να με εντυπωσιάσει ήταν η απερισκεψια του όλου θέματος..
    Ζούμε στο 2017 και πλέον δεν υπάρχει η δικαιολογία του ότι είμαστε ανενημερωτοι, γνωρίζουμε τα παντα και απλά με κάνει να απορώ, πως γίνεται να μην σκέφτεστε την υγεία σας και της συντρόφου σας; Δηλαδή για μια στιγμή καυλας, να νοσεις από το οτιδήποτε για όλη σου τη ζωή; Aids, ηπατίτιδα, κονδυλωματα και ποοοοοσα ακόμα..
    Προς Θεού, εύχομαι όλη σας τη ζωή να είστε υγιεστατοι και οι δύο, αλλά ρε παιδιά, προσέχετε λιγάκι..
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Τελικά προς κιντεργκάρντεν το κόβω να πηγαίνει το πράμα στην κενωνία...
     
  6. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Έλα τώρα δεν λειτουργούν όλοι όπως εσύ εμάς μας αρέσει το sex σε όλους τους τομείς πάντα προσέχουμε και γνωριζόμαστε πριν. Ο Έρικ λοιπόν είναι οδοντιατρος σε ένα νοσοκομείο στη Λυών και η ανι νοσηλευτρια εκεί άρα έχουν γνώση τα περί νοσημάτων όπως και εμείς άλλωστε .αλλά για πες μου εσύ πως λειτουργείς σαν bisexual που δηλώνεις τι προφυλάξεις παίρνεις γενικά το έχεις η απλώς ψάχνεσαι .πιστεύω να σε κάλυψα εν μέρει
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    σβήστε το ή γράψτε και το τηλέφωνο του ερικ.
     
  8. Που κολλάει τώρα αν η κυρία είναι bi η straight ή οτιδήποτε με αυτό που σου λέει περί ασφαλείας εσύ και η ψυχή σου το ξέρει ! ! ! Δεν είναι κακό να πεις κάναμε βλακεία . Μακάρι να μην έχει και συνέπειες δηλαδή .Σας το εύχομαι
    Για το αν σου συστήθηκε τώρα ο Έρικ γιατρός η κτηνίατρος η χασάπης και η Αν νοσοκόμα η κομμώτρια διατηρώ τις επιφυλάξεις μου αρχικά . . Αλλά και έτσι να σου συστήθηκε . . κι εγώ να ξέρεις έχω τελειώσει μοριακή βιολογία με λένε Μυρτώ και δουλεύω σε ένα μεγάλο κέντρο Ερευνών στο Όρεγκον . Απλά λέω .Για να καταλάβεις .

    Υ.Γ. ότι εμείς που προσέχουμε δηλαδή μην κολλήσουμε καμία σύφιλη και κάνα είτζ δεν μας αρέσει το σεξ ας ούμε ! Οκ !
     
  9. libra

    libra Regular Member

    Μια ανταλλαγη ειπε να κανει ο ανθρωπος κ του το βγαλαμε απο τη μυτη.
     
  10. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Κοντός ψαλμός αλληλούια τα Χριστούγεννα μας κάλεσαν να τα περάσουμε εκεί μαζί οπότε θα μάθουμε πολλά. Τώρα για το οδοντιατρος τυγχάνει το επάγγελμα μου να είναι πολύ κοντά με το δικό του οπότε δεν τίθεται θέμα περί αυτού
     
  11. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Πες τα βρε libra θα μας γκαντεμιασουν και θα μας κάτσει στραβή τα Χριστούγεννα οι ζηλιαρηδες
     
  12. libra

    libra Regular Member

    Αστους μωρε να λενε τους αποστειρωμενους!
    Εχω δυο σφραγισματα πες τπτ στον ερικ