Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αντιθέσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος JUST...BE Obedient, στις 30 Ιουλίου 2017.

  1. JUST...BE Obedient

    JUST...BE Obedient New Member

    Σε λίγες μέρες ...πάνω που αρχίζεις να ξεχνάς..σου στέλνω μήνυμα να βρεθούμε...
    έρχεσαι...ανοίγεις την βαριά πόρτα...μπαίνεις...περιμένεις...σε φωνάζω από τον ημιόροφο..

    ανεβαίνεις ...είμαι απένατι σου με μια μάσκα στο πρόσωπο.... γελάς ..σου φαίνεται αστείο...δεν μιλάω...με τον τρόπο μου καταλαβαίνεις πως δεν αστειεύομαι
    ....έρχομαι και σου χαϊδεύω το μάγουλο...βλέπεις μονο τα ματια μου....σε γδύνω με τα ματια...σου αρέσει....
    καi το στοργικό άγγιγμα..γίνετε απότομα κράτημα από τα μαλλιά σου......ένας μικρός καναπές στον ημιόροφο...
    γύρο γύρο τραπέζια από ένα εγκαταλελειμμένο αναψυκτήριο....

    έρχομαι....κοντα σου...μυρίζω το...αρρωμα σου...ξανά....εκεί στον λαιμό σου...από τους αδένες στο αυτή σου...στο δαγκώνω απαλά...νιώθεις ένα περίεργο γαργαλητό...
    που φτάνει σε όλο σου το κορμί...σε φιλάω απαλά στον λαιμό....φτάνω στα χειλή σου...νιώθω την γεύση σου....γλυκό στην αρχή...με πιπεράτο τελείωμα...

    το πάθος με κυριεύει..

    με το πρόσωπο καλυμμένο...βγάζω το παλτό...αφήνω το πουκάμισο μισάνοιχτο...σε φέρνω κοντά...σε παω στο καναπεδάκι...κάθομαι από τα δεξιά σου...βλέπω το πόδι σου...ξεκινάω από την γάμπα...νιώθω..
    τους κόμπους της καλτσας σου ...έναν έναν...στο χρώμα του δέρματος...γυαλιστερή.... ιεροτελεστία...αυτo το άγγιγμα...

    απαλά φτάνω στο γόνατο....με κοιτάς..περιμένεις...
    συνεχίζω...νιώθω την θερμοκρασία του ποδιου σου....όσο προχωράω...τόσο ποιο ζεστά.... το χέρι μου τώρα προχωράει κάτω από την φούστα...φτάνω στην δαντέλα της καλτσας...τώρα αγγίζω το γυμνό σου δέρμα...ξέρεις...!!! άνοιγες κι άλλο τα πόδια σου...

    περιμένεις να σου ψιθυρίσω...αλλα παραμένω σιωπηλός...αρχίζεις να συνηθίζεις
    ...βυθίζω ένα δάχτυλο μέσα σου...αναστενάζεις...μου αρέσει...

    ..σταματάω....σηκώνομαι και έρχομαι κάθομαι από τα αριστερά σου...σου σκίζω την καλτασα από το άλλο πόδι..
    σε πιάνω με βιa από το μπούτι...όπως ένα λυσσασμένο ζωο...σου σκίζω και την δαντέλα...σε κοιτάω με μισος....σου χώνω το δάχτυλο απότομα..στο όριο της ηδονής και του πόνου....

    η πρώτη αντίθεση είναι γεγονός...το μισό σου σώμα θα ζήσει την απαλότητα...το άλλο μισό...την υποταγή.... σε στήνω στα 4...σηκώνω τα μανίκια μου...διακρίνεις τις φλέβες μουστην παλάμη μου...νιώθεις τα νεύρα του σώματος μου...την αδρεναλίνη μου...

    δεν χάνω χρόνο...στο αριστερό κωλομέρι σου...βγάζω όλη την ένταση που έχω...στα όρια του
    πόνου και τις ηδονής πάντα...σε λίγο βρίσκομαι στο δεξί σου κωλομέρι...το χαϊδεύω απαλά...όσο να νιώσω την ανατριχίλα του κορμιού σου...μου αρέσει αυτή η στάση...παρατηρώ πάλι
    το εσώρουχο σου...πάνω στο κορμί σου.. μου φτιάχνει την διάθεση...


    όπως είσαι στη στάση αυτή....από την δεξιά πευρά σε φιλάω απαλά στο κάθε σημείο που εξέχει κόκκαλο....
    από την αριστερή σε δαγκώνω......
    έρχομαι προστά σου....σε χαστουκίζω στο μάγουλο σου ....στο άλλο το μάγουλο ...σκίβω και σε φιλάω...
    πιάνω τα μαλλιά σου απαλά στην αριστερή πλευρά... τα αφήνω ανέμελα κάτω....και τα χαϊδεύω.....την δεξιά την κρατάω αυταρχικά...και τα φέρνω ένα γύρο στο αριστερό μου χέρι.

    θέλω να κάτσω...και να έρθεις ανάμεσα από τα πόδια μου...ακολουθείς το σώμα μου...εγώ παραμένω σιωπηλός...
    το κεφαλισου...βυθίζεται ανάμεσα από τα πόδια μου.....αλλα νιώθεις κάτι διαφορετικό αυτή την φορα....


    σαν να μην είμαι εγώ.....αυτός που τόση ώρα σε αγγίζει και παίζει με το κορμί σου....νιώθεις κάποιον άλλον...ψάχνεις ...βελπεις... μια σκιά στο βάθος...καταλαβαίνεις πως
    δεν είμαι εγώ αυτός που σε αγγίζει...αλλα κάποιος άλλος...κάθομαι τόση ώρα εκεί...και σε κοιτάω....... σου λέω συνέχισε...θέλω να σε βλέπω....

    απορείς...είσαι μπερδεμένη.....το καταλαβαίνω.....σου λέω..συνέχισε....

    υπακούς...έτσι.. κάθομαι απεντι σου και κοιτάω...εσένα...τα πόδια σου...το μισόγυμνο σώμα σου....τα χερια σου...
    δειλά δειλά συνεχίζεις να του παίρνεις τον στο στόμα σου....ξέρεις πως αυτo με φτιάχνει....και το κανεις πιο προκλητικά...

    σου λέω να τον πάρεις πιο βαθιά στο στόμα...όσο φτάνεις....σου λέω θέλω να βάλεις το χέρι σου να τον χουφτώσεις...το κανεις

    σου λέω να σηκωθείς και κάτσεις πάνω του.......όντως....
    με κοιτάς...σηκώνεις την φουστα σου...σιγά σιγά...καθεσε..πάνω στο μασκοφορεμένο άντρα...λικνίζεις τον κορμί σου τόσο αισθιακα..που με συνεπάρει...

    σε κοιτάω ξεκινώντας από κάτω...παρατηρώ τα νεύρα από την γάμπα σου..και τα υπολείμματα από την σκισμένη καλτσα....έχεις αφεθεί στην απόλαυση του κορμιού σου...
    με κοιτάς ...ξέρεις πως σου παρατιρω...ακόμα και την ποιο λεπτή λεπρτομερια....
    κουνάς τους γοφούς σου....όταν το θέλεις αγρια...χοροπηδάς πάνω του....μου αρέσει η κίνηση τον μαλλιών σου....η κίνηση τη φούστας που κρεμεται από τα πόδια σου...
    το μισοφορεμενο σουτιέν ...τα πρησμένα χειλια σου από την ηδονή...

    συνεχίζει...