Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αντρικός πρωκτικός οργασμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος manos_training, στις 18 Φεβρουαρίου 2013.

  1. manos_training

    manos_training New Member

    Καλησπέρα σε όλο το φορουμ.Πήρα την απόφαση να γράψω αυτό το μήνυμα μου, μετά από μία πρωτόγνωρη εμπειρία που είχα σαν btm.Πρίν απο λίγες ημέρες λοιπόν καθώς έκανα παθητικό σεξ με έναν κύριο,άρχισα να νιώθω μέσα στον πρωκτό μου ένα πράγμα σαν φαγούρισμα και μία διαστολή και σιγα σιγα αρχισα να νιώθω μεσα στον πρωκτό μου όπως όταν νιώθουμε στο πέος την στιγμή που είμαστε σε κατάσταση εξπερμάτωσης,όλο αυτό είχε παρατεταμένη διάρκεια, περίπου στα 40 με 50 δεπτερόλεπτα.Αξίζει να πω επείσης οτι την στιγμή που σηνέβη όλο αυτο , δεν βρισκόμουν σε στήση, και δεν εξπερμάτωσα καθόλου. Η εμπειρία μου αυτή με εχει προβληματίσει αρκετά γιατι δεν έχω ακούσει ξανα κατι τετοιο.Θα ήθελα αν καποιος γνωρίζει κατι να μοιραστεί μαζι μου τις γνώσεις του. θέμα λοιπόν ανοιχτό για συζητηση. ευχαριστώ προκαταβολικά
     
  2. Zoé d´Athènes

    Zoé d´Athènes Regular Member

    Απάντηση: Αντρικός πρωκτικός οργασμός

    Καλημέρα, manos_training,

    αυτό που περιγράφεις ακούγεται σαν πρωκτικός οργασμός. Μπορεί να συμβεί είτε παράλληλα με τον κλασσικό οργασμό, αλλά και τελείως ανεξάρτητα, απ΄όσο γνωρίζω και παρακαλώ, αν κάποιος γνωρίζει περισσότερα να με διορθώσει.

    Αυτό που ένιωσες μπορεί επίσης να συνδέεται και με διέγερση του προστάτη. Συμπληρώνω από τη Βικιπέντια κι ελπίζω τα Αγγλικά να μην σε δυσκολέψουν (αν ναι, στείλε μου μήνυμα να σου μεταφράσω).

    "In a male receiving partner, being penetrated can produce a pleasurable sensation due to the inserted penis rubbing or brushing against the prostate (also known as the "male G-Spot", "P-Spot" or "A-Spot") through the anal wall.[8][19] This can result in pleasurable sensations and can lead to an orgasm in some cases.[8][3][20] Prostate stimulation can produce a "deeper" orgasm, described by some men as more widespread and intense, longer-lasting, and allowing for greater feelings of ecstasy than orgasm elicited by penile stimulation only.[3][20] The prostate is located next to the rectum and is the larger, more developed[21] male homologue to the Skene's glands (which are believed to be connected to the female G-Spot)."

    Στο λήμμα anal sex wikipedia.org", θα βρεις και ανατομικό διάγραμμα κι άλλες πληροφορίες.

    Ελπίζω να βοήθησα!
     
  3. manos_training

    manos_training New Member

    Απάντηση: Αντρικός πρωκτικός οργασμός

    Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και για την απάντηση σου . Τα πάω καλά με τα αγγλικά. διίαβασα τι γράφει. ευχαριστώ πολλύ
     
  4. manos_training

    manos_training New Member

    Απάντηση: Αντρικός πρωκτικός οργασμός

    Δεν ξέρω αν έχει τύχει σε κάποιον εδω μέσα, πάντως μιλάμε για μια πραγματικά απίστευτη εμπειρία
     
  5. Zoé d´Athènes

    Zoé d´Athènes Regular Member

    Απάντηση: Αντρικός πρωκτικός οργασμός

    Καλημέρα, manos_training,

    And you are welcome!    

    Χαίρομαι που μπόρεσα να βοηθήσω. Θεωρώ πολύ τυχερούς τους άντρες, που είναι σ΄ επαφή με αυτό το κομμάτι του σώματος τους. Η ηδονή που κρύβεται σ΄ αυτό το σημείο πρέπει να είναι μοναδική...

    Να είσαι πάντα καλά!
     
  6. anima0

    anima0 Regular Member

    Απάντηση: Αντρικός πρωκτικός οργασμός

    Μια μετάφραση σε ελληνικά παρακαλώ :
    Το πέος είναι κάτι σαν πούτσος, δεν είναι;
    Και ο πρωκτός;

     
     
  7. bodydharma

    bodydharma New Member

    Απάντηση: Αντρικός πρωκτικός οργασμός

    να κάνω μια μικρή παρέμβαση,
    πρωκτικός οργασμός χωρίς εκσπερμάτωση λίγο δύσκολο
    ειδικά αν μιλάμε για διέγερση του προστάτη.
    ο Προστάτης εκτός των άλλων είναι υπεύθυνος για την δημιουργία και προώθηση του υγρού μέσα στο οποίο κινούνται τα σπερματοζωάρια.

    Αν έχεις διαχωρίσει τον οργασμό από την εκσπερμάτωση γενικότερα ίσως,
    αλλα προστάτης=χύνω

    [ame="http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%AC%CF%84%CE%B7%CF%82"]Προστάτης - Βικιπαίδεια[/ame]
     
  8. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Αντρικός πρωκτικός οργασμός

    Gimme more of this!!!    
     
  9. eyes_wide_shut

    eyes_wide_shut Regular Member

    Απάντηση: Αντρικός πρωκτικός οργασμός

    Απ'ότι φαίνεται...κανένας άλλος δεν έχει ζήσει κάτι παρόμοιο... 
     
  10. manos_training

    manos_training New Member

    Απάντηση: Αντρικός πρωκτικός οργασμός

    Δεν νομίζω οτι ειχε καμια σχέση με τον προστατη. εχω νιωσει προστατικο οργασμο... αυτο ομως δεν ειχε καμια σχεση
     
  11. iceman1

    iceman1 New Member

    Απάντηση: Αντρικός πρωκτικός οργασμός

    Όπως το περιγράφεις Manos, ΔΥΣΤΥΧΩΣ, δεν το έχω νιώσει, sounds very good,
    τι να πω μακάρι να μου πετύχει
     
  12. Queen_of_Wands

    Queen_of_Wands Regular Member

    Απάντηση: Αντρικός πρωκτικός οργασμός

    αχ μα ναι αγαπητέ μου..γιαυτό κ οι γυναίκες που έχουμε νιώσει αυτή τη χαρά, μπορούμε να διαχωρίσουμε από τον άλλου τύπου οργασμό μας, και να απολαύσουμε την διαφορά σαν πετύχει...