Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αν είσασταν ζώο τι θα ήσασταν ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος petran78, στις 27 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Γερακι

    Γερακι Regular Member

    Εγω πρεπει να πω;  
     
  2. gero

    gero Regular Member

    Αετος.
    1)Δεν γινεται θυμα κανενος αλλου ζωου.Πεθαινει απο μονο του απο ελλειψη τροφης λογω αυξησης του ραμφους του.
    2)Βλεπει τα παντα απο ψηλα
    3)Ειναι επιβλητικο πουλι
    4)Εχει αυξημενες αισθησεις σε σχεση με αλλα ζωα.
     
  3. Ourolagnos

    Ourolagnos Regular Member

    Γλάρος. Μου αρέσει η αίσθηση ελευθερίας που σου δίνει ενώ πετάει πάνω από τις θάλασσες.
    Κάθε φορά που ταξιδεύω με καράβι μου αρέσει να τους βλέπω να μας ακολουθούν και να παίζουν με τον αέρα...!
     
  4. Ourolagnos

    Ourolagnos Regular Member

    μήπως επειδή είναι ένα είδος που έχει εξαφανισθεί από την φύση και ζεί μόνο μέσα σε κλουβιά???  
     
  5. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    @Ourolagnos δεν τα πάω καλά με τα κλουβιά   Λες να είμαι υπό εξαφάνιση;

    Η δύναμη, η αρχοντιά, το θάρρος, ο τρόπος που προστατεύει...
     
  6. Ourolagnos

    Ourolagnos Regular Member

    Λευκή Τίγρης=Έχει ήδη εκλείψει από τη φύση, όντως μεγαλώνει μόνο σε ζωολογικούς κήπους! Αν πας ποτέ στο ζωολογικό κήπο στα Σπάτα θα σε δεις!!!!  
    Πάντως το το ότι διάλεξες λευκή τίγρη πέρα από τη δύναμη, αρχοντιά, θάρρος κτλ. σημαίνει και ότι είσαι ΣΠΑΝΙΟ ΕΙΔΟΣ!!!      
     
  7. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Δεν θέλω να το κάνω το νήμα μπάχαλο χεχεχε αλλά ναι, έχω πάει και έχω δει. Καθόμουν και τις κοίταζα με τις ώρες και θέλω να ξαναπάω, είναι υπέροχα  

    Ναι, είμαι όντως σπάνια, μια και μοναδική όπως είμαστε άλλωστε όλοι μας @Ourolagnos  
     
  8. whisperer

    whisperer Regular Member

    αυτος ο κουνελος    
    κλαιω.....
     
  9. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Υβρίδιο.
    Κάτι μεταξύ γάτας και πτηνού.
    Ίσως και ψαριού.
    Αλλά αφού είμαι στο ζώδιο σκορπιός,μήπως να πω αυτό;
    Συνέχεια σε διλήμματα μπαίνω τελευταία....
     
  10. Ourolagnos

    Ourolagnos Regular Member

    @vussinada μου αρέσει η αποφασιστικότητα σου & οι ξεκάθαρες απαντήσεις σου!!!       
     
  11. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Είναι σημαντικές αποφάσεις αυτές,
    Δε παίρνονται εύκολα! 
     
  12. Ourolagnos

    Ourolagnos Regular Member

    συμφωνώ... τέτοια σημαντικά ερωτήματα... χρειάζονται το χρόνο τους!!!   τα απλά και καθημέρινα... όπως τη στόχο έχω στη ζωή μου, πως θέλω να με δω στα 40μου.. κτλ... απαντήσεις πατ κιουτ!!!  
    @vussinada Άσχετο ωραίος λαιμός!!!