Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αν είσασταν ζώο τι θα ήσασταν ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος petran78, στις 27 Φεβρουαρίου 2009.

  1. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Απαντήσεις πατ κιουτ;εγώ;ποτέ 
     
  2. Ourolagnos

    Ourolagnos Regular Member

    @vussinada υπάρχει κάτι spontaneous που να θυμάσια ότι έχεις κάνει??
    πέραν της εγγραφής σου στη κοινότητα που φαντάζομαι με το που την ανακάλυψες έκανες απευθείας εγγραφή γιατί είναι η πιο σουπερ κοινότητα!!  
    πρόσεχε τι θα απαντήσεις... μας παρακολουθούν οι διαχειριστές!!!  
     
  3. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Γενικώς είμαι απρόβλεπτη ακόμη και για εμένα γιατί ενώ σκέφτομαι αρκετά,πολλές φορές δρω παρορμητικά,οπότε ναι έχουν υπάρξει τέτοιες στιγμές αυθόρμητες που λες.
    Αλλά όλα αυτά ξεφεύγουνε απο το θέμα του νήματος και δε το θέλω... 

    ΥΓ: για την εγγραφή μου εδώ έχω αναφερθεί στο νήμα "ζόρια" γιατί ήταν ζόρικη απόφαση κι αυτή,δε θα την έλεγα ακριβώς αυθόρμητη 
     
  4. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Χάσκι
     
  5. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

  6. dim1

    dim1 ®

    Να ‘μουν το Μάη γάιδαρος, τον Αύγουστο κριάρι, όλους τους μήνες κόκορας και γάτος το Γενάρη. 
     
  7. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Είμαι γαϊδούρα.
    Θα ήθελα να είμαι δελφίνι.
     
  8. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

    Γατος και μαλιστα κεραμιδογατος
     
  9. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Από τα ζώα που συμπαθώ...  
     
  10. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Γυρνώντας σπίτι απ' τη δουλειά απ' τον παλιό δρόμο μερικές φορές, περνάω μπροστά από ένα σπίτι που στα χρόνια που ζω εδώ, μονίμως κάτι αλλάζουν, ή κάτι προσθέτουν, το μόνο σταθερό είναι το γαϊδουράκι που τρώει μπροστά τα ζιζάνια. Είναι πολύ γλυκά ζωάκια και πεισματάρικα.
     
  11. dim1

    dim1 ®

    Αμοιβάδα
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αμμώδης καμπουρογαμόσαυρος.