Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Αν εμφιλοχωρεί Έρως....." πού παει το M/s-D/s?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Dome of Affection, στις 10 Απριλίου 2006.

  1. tithon

    tithon Contributor

    αν είναι στη φαντασία σου δε μπορώ να πω κουβέντα, έκλεισες όλα τα κανάλια, δεν υπάρχει επικοινωνία.
    δεν είπα να ρωτήσεις, να αναφερθείς είπα, να τον λάβεις υπ' όψιν σου, να μην το φαντασιώνεσαι, υπάρχει ανεξάρτητα απ τη φαντασία σου ή τη φαντασιίωσή σου, με τον άνθρωπο μίλα, όχι μόνο με τον εαυτό σου. υπάρχει, δεν τον φαντάζεσαι.
     
  2. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Τί ωραίο νήμα  

    Συντασσομαι  
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κάποιοι ερωτεύονται, άλλοι όχι. Κάποιοι καταφέρνουν να διατηρήσουν το D/s τους, άλλοι όχι ( και ίσως να μην τους ενδιαφέρει καν ).
    Μέχρι εδώ δεν βλέπω τίποτε το παράλογο ή το εξωφρενικό. Άνθρωπες ( βουδουσουμιάρηδες ή όχι ), κριτήρια ( πάντα προσωπικά ) και κουβέντα να γίνεται.
    Μάλλον τα όποια "δικά" μας, δεν ισχύουν για όλους. Ούτε νομίζω, ότι η ζωή των όποιων άλλων θα είχε τον οποιονδήποτε αντίκτυπο στη δική μας.

    * Όπου άλλοι = με μας και τις αλληλεπιδράσεις/σχέσεις μας τελείως ξένοι ή στην απ' έξω.
     
  4. Brigitte

    Brigitte Contributor

    @peleas λειπεις..   
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Κι ας τον είχα πάρει απ΄τα μούτρα, λόγω ιδεολογικών αποκκλίσεων, η αλήθεια είναι ότι κι εμένα μου λείπει, κυρίως η ευγένειά του και δευτερευόντως το χιούμορ του.
    @peleas, αν ακούς (aka διαβάζεις) γύρνα πίσω!  
     
  6. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Τα ειπες ολα!  
     
  7. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Επειδή κάπου δίπλα μιλάνε για έρωτα....  
     
  8. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    πουθενα δεν παει, παραμενει εκει και κανει τη σχεση ακομα καλυτερη
     
    Last edited: 5 Απριλίου 2019
  9.  
     
  10.  
     
  11. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Σοφή, ξανά  
     
  12. lotus

    lotus Silence

    Αυτό είναι το ιδανικό και ευτυχισμένοι αυτοί που τους συμβαίνει.
    Δεν θέλω να σε λυπήσω όμως δεν συμβαίνει πάντα αυτό.
    Εξαρτάται από πολλούς παράγοντες τους οποίους λίγο πολύ τους έχουν αναπτύξει στις προηγούμενες σελίδες του νήματος.
    Κυρίως όμως από τις ψυχοσυνθέσεις αυτών που απαρτίζουν την όποια σχέση.