Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Απογοητευση στην ευρεση αφεντρας :/

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Sonam, στις 4 Νοεμβρίου 2015.

  1. Sonam

    Sonam The most inflated egos are often the most fragile.

    Παιδια εχω απογοητευτει και το εννοω, ψαχνω εδω και παααρα πολυ καιρο να κανω την φαντασιωση μου πραγματικοτητα, ψαχνω μια αφεντρα αλλα δεν εχω βρει τιποτα μεχρι στιγμης, ισως να παιζει ρολο και η πολη απο την οποια ειμαι, ειναι αρκετα μικρη και ισως να φοβουνται οι γυναικες να κανουν κατι μαζι μου αν και ειμαι εχεμυθος ως εκει που δεν παει, υπαρχει καποιος/καποια που να εχει εμπειρια σε αυτο το θεμα για να με διαφωτισει;
     
  2. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Τα ρημάδια τα capital controls φταίνε! Τέλειωσε το στοκ και δε γίνονται εισαγωγές. Υπομονή!
     
  3. Sonam

    Sonam The most inflated egos are often the most fragile.

    λολ και ειχα την ελπιδα οτι θα επερνα σοβαρη απαντηση εδω μεσα :/
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Πες ειλικρινα εαν αυτο που εβαλες δεν ειναι αγγελια, με ποιο τροπο μπορει σε βοηθησει και να σε διαφωτισει καποιος;

    Keep going και ψαξε
     
  5. new

    new ο απροσαρμοστος

    μην τρελενεσαι ρε για ολους υπαρχει το αλλο μισο.Σταματα να το ψαχνεις και θα σου ερθη απο μονο του  
     
  6. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Ο ελπίζων χαίρων, αποθνήσκει χέζων.

    Άλλως, στις σοβαρές ερωτήσεις δίδονται σοβαρές απαντήσεις ακόμη και εδώ μέσα.
     
  7. Sonam

    Sonam The most inflated egos are often the most fragile.

    :/ φανηκε για αγγελια; μπορει να με βοηθησει με τις γνωσεις του και με τις συμβουλες του, π.χ υπαρχουν καποια σημαδια που μπορω να προσεξω σε μια γυναικα που ισως να δειχνουν οτι της αρεσει η κυριαρχια;
    αυτο για παραδειγμα ισως να με βοηθουσε. ειμαι εντελως απειρος στο θεμα κυριαρχων γυναικων και οπως ειπα και πριν οποιεσδηποτε γνωσεις και συμβουλες ειναι δεκτες.
     
  8. Sonam

    Sonam The most inflated egos are often the most fragile.

    Σε ευχαριστω πολυ, εχεις τρομερο επιπεδο στην συζητηση και με βοηθησες παρα πολυ.
     
  9. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

  10. thanasis

    thanasis Contributor

    Ψάξε τα γραπτά του @cornilios .
     
  11. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Θέλεις τρεις συμβουλές στα πεταχτά;
    Ορίστε:
    1) Γκούγλαρε τον ορισμό της συζήτησης. Η τεχνολογία είναι φίλη μας.
    2) Γκούγκλαρε τον ορισμό του φόρουμ. Κατά προτίμηση σε αντιπαραβολή με αυτόν του σάιτ γνωριμιών.
    3) Ξεκίνα να σκέφτεσαι τι σημαίνουν αυτά που διαβάζεις. Θα ανακαλύψεις πλήθος συμβουλών.
    Αυτά.

    Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ απευθυνθείτε στον @_DaRkNiGhT_ , αυτός ξέρει.
     
  12. Sonam

    Sonam The most inflated egos are often the most fragile.

    Και στο πρωτο ποστ εψαχνα για συμβουλες - tips και οχι κατι αλλο και δεν πηρα καμια συμβουλη, ειναι κακο που ρωταω για συμβουλες σε περιπτωση που υπαρχει καποιος εμπειρος πανω στο θεμα; ευχαριστω για το αρθρο btw