Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αποδειξη υποταγης

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος steliossv, στις 25 Φεβρουαρίου 2016.

  1. Καλησπερα

    Με λενε Στελιο. Αν και δεν εχω πολλες εμπειριες με θεωρω υποτακτικης νοοτροπιας.

    Εσεις οι Master/Mistress τι απαιτητε απο τον/την υποτακτικο σας σαν αποδειξη υποταγης και αφοσιωσης;

    Και αντιστοιχα οι υποτακτικοι τι κανετε σαν αποδειξη υποταγης στον/στην αφεντη σας;
     
  2. Soraya

    Soraya Guest

    πολύ καλές ερωτήσεις  
     
  3. lexy

    lexy .ti.va.

    Δεν είμαστε υποτακτικής "νοοτροπίας"  
     
  4. Απαίτησα από την υποτακτική μου να μου κάνει δωρεά το σπίτι της στο Χολαργό, το εξοχικό της στο Δήλεσι και το κτήμα με τις ελιές στους Μολάους.
    Να πληρώσει και το φόρο δωρεάς.

    Καλωσήλθες
     

  5. Εσυ τα απαιτησες. Αυτη στα εγγραψε;
     
  6. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Προκ
    Προκαταβολικα επρεπε να τις παρεις κ τα ενφια μέχρι το 2020
     
  7. Συμφώνησε.
    Δώσαμε ραντεβού στο συμβολαιογράφο.
    Πήγα με ταξί.
    Της ζήτησα να το πληρώσει.
    Μου ζήτησε release...

    Δε βρίσκεις υποτακτικές με αισθήματα σήμερις..  

    (end of trolling)
     
  8. Το οποίο (release ) της το πούλησε εκατό ευρώ..!  
     
  9. Της έκανα και έκπτωση 20%. 120 το χρεώνω.
    Η αχάριστη....
     
  10. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    This thread never stood a chance... xD
     
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Ακούω και υπακούω ακόμη και αν έχω σφοδρές αντιρρήσεις (τουλάχιστον εκείνη τη στιγμή) για αυτό που μου λέει  
     
  12. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Αποδεικνύω την υποταγή μου με το να ακολουθω αυτα που θελει και ζητα (είτε με τη μορφή καθημερινών εντολών ρουτίνας μας είτε με τη μορφή "γενικότερων " θέλω του που θα βρουν εφαρμογή σε διάφορες καταστάσεις και στιγμές) και ταυτόχρονα αυτό με γεμίζει και με κάνει χαρούμενη.
    Αποδεικνύω την υποταγή μου όταν συνεχίζω να κάνω τα παραπάνω ακόμα και αν η καθημερινότητα και οι υποχρεώσεις με φτάνουν σε σημείο να θέλω απλά να κοιτάω το ταβάνι.
    Αποδεικνύω την υποταγή μου με το να με καίνε τα θέλω του ενα τσικ παραπάνω-πάντα απο ότι με καίνε τα δικά μου, ακόμα και όταν τα δικά μου έχουν πάρει φωτιά!
    Τελος αποδεικνύω την υπόταγη μου ακόμη και όταν δεν την αποδεικνύω τόσο όσο πρέπει ή θα ήθελε..με το να μένω συγκεντρωμένη στο ζήτημα και όχι να παθαίνω αμοκ, με το να τον εμπιστέυομαι οτι α.ξερει β. Ξερει το λόγο που ξέρει και τέλος με το να ακολουθώ αυτα που ορίζει όσο και αν φοβοι και ανασφάλειες σου χτυπάνε καμπανάκι να πάρεις τα ηνία.
    Τα παίρνω για να τα ξαναφήσω στα χέρια του.